Sayfa 16/29 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 230 madde; 121 - 128 arası.

Konu: AYCES - Altınyunus Çeşme

1.  Alıntı Originally Posted by Adalet Yazıyı Oku
    Herhalde eldeki hisselerini kaptırdın diye düşünüyorum
    Derinlik görebiliyor musunuz? Eğer görebiliyorsunuz dün kapanış seansında saat 18:05 te TABAN fiyattan 5.73 den kapattı. ve taban fiyatta 41.000 lot satıcı vardı. Taban fiyattan 1 lot bile alan olmayınca düzeltme gelebilir diye düşünerek yazdım. Bugün Seans içinde düzeltme de yaptılar. Açılışta % 12 ekside 5 TL den açtı. Bunları düzeltme olarak görmemek mi gerekir.
    Ayrıca elimdeki hisseleri de kaptırmadım. Yaklaşık 2 yıldır bekliyorum. Hisse de bekleyen tüm arkadaşlarıma da BOL BOL BOL kazançlar diliyorum.
    Karıncanın 1 Yılda Biriktirdiğini Deve 1 Avuçta Yermiş.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Olamaz. Tavsiyede Bulunmak Bizim Haddimiz Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Müzayedeye çıkacağı İçin mi gelsin düzeltme niye gelsin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Müzayedeye çıkacağı ile ilgili her hangi bir haber göremedim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Olamaz. Tavsiyede Bulunmak Bizim Haddimiz Değildir.

Alıntı Originally Posted by HİSSEMATİK Yazıyı Oku
    Müzayedeye çıkacağı ile ilgili her hangi bir haber göremedim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Haberin fotoğrafını çektim ama yükleyemiyorum. Google a4 Kasım hisse değişiklikleri yaz oradan bakın.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2 yıl oncesıne kadar bu bölgede butık otel işletıcısydım.Sonra devredıp tası tarağı toplayıp asıl ikametgahımıza donduk...Bu yaz bırkac arkadaşı görmek için 3 günlüğüne gıttıgımızde bu otelde kaldık sıse su 6 lira idi hisse fiyatından pahalı...Ist -İzmir yolu açıldı bolgenın popularıtesı arttı.Uzun vade için alınır Kişisel görüşüme göre.eskıden kar yağınca alır nevruzda satardım Allah bereket versın en az % 30 u kar vardı...Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Haberin fotoğrafını çektim ama yükleyemiyorum. Google a4 Kasım hisse değişiklikleri yaz oradan bakın.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Buldum. Çok teşekkür ediyorum. AYCES in bulunduğu gurupta Günlük TAVAN - TABAN marj oranı % 15 olmuş.

6. Bravo ayces tam gaz ileri

7. Pazarlayamadilar ,ellerinde kaldı.:bravo:

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Pazarlayamadilar ,ellerinde kaldı.:bravo:
    O zaman yukarı çekmeye devam ederler. diye düşünüyorum.

Sayfa 16/29 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •