Sayfa 14/19 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 151 madde; 105 - 112 arası.

Konu: CVKMD - CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Hocam, sanırım yazıyı alıntı yapmışsınız cvkmd ile ilgili görüş bildiren kim.
    Kardeşim çok sağolasın.Bu iyi geldi gerçekten. Yazdığımı tekrar okudum, sende haklısın. Sanki kendi düşüncem değilde ,gaipten,esrarlı, birisinden bir şey duymuşda gizliyor gibi , birazda resmi bir yazı olmuş.

Aslında iddialı yazmayı seviyorum. O da yanlış anlaşılıyor. Patrona yazıyor ,övünüyor ya da manüple ediyor diye suçlanıyorsun. Hasılı nasıl yazacağımı bende bilemediğim için bu tuhaf yazı ortaya çıktı. Burda yazıya son derece gizemli bir hava vermişim.

Maalesef yazı benim ,alıntı değil, bir şeyde duymadım. Analizlerime, piyasanın hisselere bakışını ve + hislerimi de katarak vardığım sonuçlardır bunlar.

Bu da bir borsacının sınavı olsun, bakalım öngörümüz burdada tutacakmı, Cvk bir yıldız olacakmı ?

2. Cvk Maden ile ilgili olarak tabiiki kısa dönemde dikkatli olmakta gerekir. Şirket gelir tablosu projeksiyonuna baktığımızda 2023 cirosunun 2022 ye göre % 22, 2024 te ise 2023 e göre %60 lık bir artış öngörülüyor. Bu 2 yılda kurşun,çinko ve altın üretimi yok . Sadece krom var. Tabiiki kötü değil ama çok iyide değil. Satış gelirleri dolar ve maden artişlarına bağlı olarak değişir.Fiyat arza göre 3 misli.Borsada yaşanacak bir olumsuzlukta fiyat yüksek denebilir. Bu durum şu anda yüksek primli bir çok hisse içinde geçerlidir.
    Hissenin hareketleri ,piyasanın bu hisseyi erken ya da geç fiyatlaması ile doğru orantılı olarak gelişecektir. Piyasada şu anda önümüzdeki 5-6 yılı fiyatlayan hisseler var.
    Cvk Maden borsa serüvenide bu doğrultuda piyasanın takdirine göre yaşanacaktır.

3. 2023/6 konsolide kar : 236.238.313
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

4. Bağlı Ortaklığımız Hayri Ögelman Madencilik A.Ş., yurt dışında yerleşik bir şirket ile "Maden Cevheri Satışı" konusunda anlaşmıştır.

Sözleşmenin toplam bedeli yaklaşık 42.200.000,00 Türk Lirası (1.588.000,00 USD)'dır.

Kamuoyuna duyurulur.

5. Borsada çok dikkatli olma vakti hisseler afaki fiyatlaniyor inci çıkarayım derken vurgunu yeriz agiz surat yamulur
    Parasını büyütürken küçülen insanlarlardan eyleme Amen
    Sizi liste başına aldım zamanı gelecek helallesecegiz ama ben DEİSTİM

6. Şirketimiz CVK Maden İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş., yurt dışında yerleşik bir şirket ile "Maden Cevheri Satışı" konusunda anlaşmıştır.

Siparişlerin toplam bedeli yaklaşık 87.934.000,00 Türk Lirası (3.276.250,00 USD)'dır.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla

7. "Şirketimiz CVK Maden İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. ve Bağlı Ortaklığımız Hayri Ögelman Madencilik A.Ş., yurt dışında yerleşik iki şirket ile "Maden Cevheri Satışı" konusunda anlaşmıştır.

Siparişlerin 2.342.000,00 USD'lık kısmı Şirketimize, 790.000,00 USD'lık kısmı Bağlı Ortaklığımız Hayri Ögelman Madencilik A.Ş.'ne ait olmak üzere toplam bedeli yaklaşık 84.272.000,00 Türk Lirası (3.132.000,00 USD)'dır.

Kamuoyuna duyurulur.

.................................................. .................................................. ................

Şirketimiz CVK Maden İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş., yurt dışında yerleşik bir şirket ile "Maden Cevheri Satışı" konusunda anlaşmıştır.

Siparişin toplam bedeli yaklaşık 41.853.000,00 Türk Lirası (1.550.000,00 USD)'dır.

Kamuoyuna duyurulur.
    .................................................. .................................................. ................

Arka arkaya güzel satış haberleri geliyor. Umarım artarak devam eder...

8. sn radyocu bilgiler için teşekkürler
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Sayfa 14/19 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •