Sayfa 2/154 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1231 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Eşit dağıtım olacağı netleşti mi? 2 milyar tl civarı olunca, oransal olur diye tahmin etmiştim.
    halka arzlarda yeni kurallar geldi bunlardan birisi eşit dağıtım ve bir kaç kişinin grup oluşturarak kurumsal yatırımcı sıfatı alamaması yani gerçek kurumsal yatırımcılar faydalanacak büyük oyuncular ancak bizler gibi eşit dağıtımdan 5/10 lot alarak istifade edecek bireysele ayrılan hisse miktarı artacak

2. Merhabalar f/k pdd orani nedir?

3. Oransal dağıtımlı arz artık olmayacak mı anlamalıyım bu yazdığınızdan?

Küçük yatırımcı fazla olacak %80 gibi %20 için mi kolokasyon emir ile büyük yatırımcı emir iletecek ne gerek var nerde küçük yatırımcı orada kargaşa gesan gibi olmaz gesan 15 ten 297 şimdiki bölünmemiş hali Euro power enflasyon etkisi ile halka arz ediliyor

5. Herkesin aklındaki o soru '' Gesan gibi olur mu? '' ))

Herkes bunun için alacak.

Tahminim 10-12 lot
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6. europower enerji otomasyon gesanın içinde var gesan F / K oranı 57.74 europower 2022 / 6 aylık 765 milyon hasılat yapmış . 12 aylık 1 800 / 2.000 milyar hasılat olabilir sermaye 220 milyon . y t d

7. gesan 2022 / 12 aylık haslatı 4 milyar 224 milyon . 2022 / 6 aylık hasılatı 1 496 milyon gesan europowerin % 70 sahibi 556 milyon hasılat europower den geliyor . y t d

Sayfa 2/154 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •