Sayfa 43/158 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1262 madde; 337 - 344 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. bence sen haklısın sayın keko piyasa muhalefetin kazanacağına oynuyor ve bist 30 coşmaya başladı yıllardır uyuyordu ve fk lar çok düşmüştü şimdi bizim enerji hisselerini satıp koc holding, sabancı holding gibi büyük hisselere geçiyorlar,
    Bu gün buna ikna oldum geç oldu ama

2. Muhalefet gelirse faiz artırımı olacak borsa önce yukarı sonra geri gelir gesan benzeri operasyon olabilir Ortaklar alıştı borsadan para kazanmaya.ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    İnşaallah yakın zamanda gelirim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Beklerim dostum..

4.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Muhalefet gelirse faiz artırımı olacak borsa önce yukarı sonra geri gelir gesan benzeri operasyon olabilir Ortaklar alıştı borsadan para kazanmaya.ytd.
    Aynen borsadan kazanmaya da alıştık kaybetmeye de alıştık faiz bizi kesmiyor hem cazibesi yok heyecanı hiç yok iyi bir borsacı faizle ilgilenmez diye düşünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Aynı fikirdeyim keko hocam. Seçimi muhalefet alırsa portföy ağırlığımı ben de bist30’a kaydırmayı düşünüyorum özellikle KCHOL çok cazip görünüyor. Enerjide iyi kazandık, bu hisselerin yolu daha çok uzun ancak yaklaşık 2 bilanço dönemi boyunca ucuzlamalarını bekleyebilir piyasa diye düşünüyorum.
    Seçimin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum
    Ben düşüncelerimi parça parça söylerim..bunu birlestirmek ve sonucu tahlil edip karar vermek yatırımcıya aittir...tabi her söylediklerimin doğru olduğunu iddia edemem...ben sadece fikir cimnastigi babında paylaşırım ...bu forumun da amacı zaten bu..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar enerji şirketlerinin sert düşmesinde başka bir nedenin de olduğunu düşünüyorum...neden de şu:
    Seçimleri eğer muhalefet kazanırsa yabancıların ilk alım yapacağı şirketler temel rasyo açısından çok ucuzlamis olan BIST 30 hisseleri olacaktır...bunlarda belki de aylarca sürecek bir ralli gelişir...bu sirada rasyo olarak çok pahalı görünen enerji şirketlerine alım gelmez...alım gelmeyince de hisseler çok gevşer ...
    İkinci bir çekince de eğer yeni hükümet gelirse ?? Bu sektöre son zamanlarda verilen büyük teşviklerin sürekliliği ve akıbeti konusunda henüz net bir fikrin oluşmamasıdır...

İşte bu iki faktör enerjileri sert düşürüyor diye düşünüyorum..bu açıdan baktığımızda rasyosu aşırı şişik hisselerde ciddi düşüşler gelebilir...çok dikkatli olmalı..
    Rifkin bu işlerin ağababalarının adamı yalnız.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Rifkin bu işlerin ağababalarının adamı yalnız.
    Rifkin kim dostum ..söylediklerini biraz açarsan sevinirim...pek anlayamadım..

8.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    bence sen haklısın sayın keko piyasa muhalefetin kazanacağına oynuyor ve bist 30 coşmaya başladı yıllardır uyuyordu ve fk lar çok düşmüştü şimdi bizim enerji hisselerini satıp koc holding, sabancı holding gibi büyük hisselere geçiyorlar,
    Bu gün buna ikna oldum geç oldu ama
    Yaşlı ve tecrübeli adamlar gerçekten de çabuk görüyorlar bazı şeyleri...artık herkesin hakkında hayırlısı olsun derim...bu gün endeks cosarken son zamanları rasyolari şişik hisselerin gerilemesi manidardır...ilk etapta söylediklerimi doğruluyor..yine de bakıp görmek lazım...bakalım piyasa neye karar verecek ??

Sayfa 43/158 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •