Sayfa 51/158 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1260 madde; 401 - 408 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. arkadaşlar sabah yazmayı unuttum ...dün akşam türkiyenin en büyük ve en güvenilir anket şirketlerinden biri olan konda yaptığı son ankette kılıçtaroğlunun oy oranını %49,3 olarak tespit etmişti....hem de erzurum olaylarından önce....erzurum olayları akp nin oylarını bir iki puan daha aşağı çekecek...muharem incenin de çekilmesi ile artık neredeyse kesin olarak millet itifakı kazanıyor...özelikle kondanın anketi çok etkili oldu...borsa bu gün %8 primli...neredeyse tavan yapacak...

kısacası konjöktür değişiyor...umarım doğru yerdeyizdir...ben tüm arkadaşlara başarılar diliyorum..bu arada gesan olsun eupwer olsun cwene yeotk olsun gayet iyi de prim yapmışlar...ama smrtg ve kontr çok zayıf kalmışlar...umarım gönül verdiğimiz enerji şirketleri de olası bu ralliye eşlik ederler...

tabi şu ana kadar bist30 hisseleri diğer hisselerden bir kaç adım daha öndeler...tekrardan başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Seçim sonuçlarına göre hareket ediliyorsa reis ilk turda çarpar geçer buda benim şahsi görüşüm,,,,,,BAK BU KILIÇDAROĞLUNUN AYAĞINA SIKIŞI,,,,Kılıçdaroğlu, paylaşımında "Borsa manipülatörleri, sizin gözünüzün yaşına bakmayacağım. Yemin billah olsun ki bakmayacağım!" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu daha önce de 15 Mayıs günü borsaya soruşturma emri vereceğini söylemişti. SONUÇTS REİS GELİR BORSA COŞAR..YTD.
    piyasa kılıçtaroğlunun kazanmasını satın alıyor dostum... yani bu günkü sert çıkışları kılıçtaroğluna borçluyuz... bizim aylardır reis ile yüzümüz gülmedi....bu sabah da anlattım 23 milyon sermayesini 8,8 milyona indiren dostlarımı tanıyorum...yine 6 milyondan 3 milyona inen başka bir arkadaşım daha var....en az sermaye kayıp eden herhalde %35 olan...forumda %22 kayıp edeni ben artık çok başarılı görüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    piyasa kılıçtaroğlunun kazanmasını satın alıyor dostum... yani bu günkü sert çıkışları kılıçtaroğluna borçluyuz... bizim aylardır reis ile yüzümüz gülmedi....bu sabah da anlattım 23 milyon sermayesini 8,8 milyona indiren dostlarımı tanıyorum...yine 6 milyondan 3 milyona inen başka bir arkadaşım daha var....en az sermaye kayıp eden herhalde %35 olan...forumda %22 kayıp edeni ben artık çok başarılı görüyorum...
    Hiç alakası yok bence bu tartışma çok uzar uzatmayalım işimize bakalım,durmak yok yola devam pazartesi günü görüşürüz inşallah.ytd.

4. yeni hükümet ile döviz biraz yukarı çıkacak (olması gereken de bu..çünkü baskılanıyordu) ihracatçı şirketler rahatlayacak....döviz yükselirken yabancı yatırımcı yükselmiş dolardan hızla dolar satmaya başlayacak...bir süre sonra döviz düşmeye başlayacak...yabancılar akın akın türk borsasına gelecek..yine akın akın ülkemizde yatırım yapmaya başlayacaklar....işsizlik düşecek...enflasyon düşecek...tarım ve hayvancılığa güçlü destekler verilecek..borsa şirketlerimiz de önemli aşamalar kayıt edecektir diye düşünüyorum...bunlar benim kişisel düşüncelerimdir...hayırlısı ile bakalım neler olacak ???

5.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Hiç alakası yok bence bu tartışma çok uzar uzatmayalım işimize bakalım,durmak yok yola devam pazartesi günü görüşürüz inşallah.ytd.
    peki dostum uzatmayalım...bakalım pazartesi neler göreceğiz ?? sonucun ülkemiz ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum...ne hayırlı ise o olsun...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    peki dostum uzatmayalım...bakalım pazartesi neler göreceğiz ?? sonucun ülkemiz ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum...ne hayırlı ise o olsun...
    Amiin inşallah tebrik ederim işte bu hayırlısı ne ise o olur inşallah,borsaya gelince sonbahara kadar bir kaç istisna dışında fazla bir şey beklememek lazım eupwr ise düzeltmesini yaptı artık yukarı ivmelenmesi lazım değerli şirket hayırlısı bakalım yatırım tavsiyesi değildir risk her zaman var.ytd.

7. Kk gelirse faizler artacak önce kur yukarı faizler artacak borsa nasıl yükselecek %40 faizde borsa yerinde sayar

SEÇİM SONRASI REİS GELİRSE 5700 KISA RALLİ OLUR ŞİMDİ ALANLAR VERİR SONRA KUR ATAGINDAN DOLAYI GERİ GELİR HER İKİ DURUMDA DURUM İÇ ACICI DEGİL BORSA İÇİN

2 TURA KALIRSA 3.800 ENDEKSDE GÖRÜRÜZ YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Kk gelirse faizler artacak önce kur yukarı faizler artacak borsa nasıl yükselecek %40 faizde borsa yerinde sayar

SEÇİM SONRASI REİS GELİRSE 5700 KISA RALLİ OLUR ŞİMDİ ALANLAR VERİR SONRA KUR ATAGINDAN DOLAYI GERİ GELİR HER İKİ DURUMDA DURUM İÇ ACICI DEGİL BORSA İÇİN

2 TURA KALIRSA 3.800 ENDEKSDE GÖRÜRÜZ YTD.
    inan herşey çok daha güzel olacak dostum...bu kötü günler de geçecek...

döviz ilk etapta çıkar döviz ile ihracat yapan bir çok borsa şirketi de çıkışa geçer...faiz zaten şu anda %30-40 lara dayanmış...belki bir miktar daha çıkabilir...ama ardından hepsi de dengelenecektir...KKM a artık mevduat kabul etmeyecek yeni hükümet...vadesi dolan her KKM ya faize ya dolara yada borsaya gelir...hükümet mümkün olduğunca borsaya kanalize etmesi gerekiyor....

yeni hükümete enkaz devredilecek..hazinedeki tonlarca altın bile son haftalarda satılmaya başlanmıştı...tam takır bir hazine devir edilecek...ama buna rağmen halkın güvenmesi ile ekonomik denge oturacak...çevre ülkeler ile olan siyasi sorunlar da bitecek...kaynaklar savaşa değil ekonomiye yönelecek..

1-3 yıl içinde çok güzel bir tablo bekliyorum ülkemizden...hem ekonomik ,hem siyasi ,hem hukuksal hem de sosyal huzur açısından...bekleyip görelim bakalım....

Sayfa 51/158 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •