Sayfa 141/157 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Üretim hedefi 3 yıl için 200 bin adet demişlerdi tanıtımlarda . Bunun yarisi hatta üçte biri başarılsa kimse tutamaz küçük enişteyi. Piyasaya sanki ölü toprağı serpmisler europower unutturulmaya çalışılıyor gibi hissediyorum
    Benimki mütevazi bir rakam oldu tutturu labilicek gibi Belki Almanyadaki fabrika kurulup orayada seri satışlar gelirse yıllık 65000 gibi bir rakam anca tutturulur ona da zaman lazım....zaten öyle bişey olursada küçük enişte işık hızına çıkar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Ortak burada en önemlisi satış rakamlarının tutturulması evet ancak biz bir ürün satışının yüzde kaçını alıyoruz kaçını Arçelik’e veriyoruz bu da önemli. Ancak 20 bin dolarlık ürünün maliyeti 10k olsa 4k Arçelik’e versek ürün başı bize 6k brüt kalsa, 3 yıllık hedefin de %60ı tutsa(120 bin adet), yılda 40 bin adet yapar. Bu da yılda 240 milyon dolar ek ciro demek. Kuru 30 tl alsak(ki oldukça mütevazi) bile 7.2 milyar tl yapar. Bu sene 9 aylık ciromuz 3.11 milyar tl. Kaba bir hesapla şu ana göre 2 yıllık ortalama ciromuzu tek kalemde getirebilecek bir ürün.

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    2024 de yaklaşık 4000 satış rakamını yakalasalar 20 bin dolardan tanesi yaklaşık yıllık 80 milyon dolar para yapar ...
    Metehan 10-15 Kw lik bir invertör piyasada 2000 $ civarında.
    Geçen sene ben Gesana telefon edip 130 metrekare yazın soğutması, kışın ısınması, tüm elektrikli ev aletleri ve aydınlatmayı sağlayan güneş enerjisi ile çalışan bir sistem için görüştüğümde proje + invertör + aküler + çatı panelleri + gerekli elektrikli aksamı + interkonnekte sisteme adaptasyon + uygulamanın kendileri tarafından yapılması olmak üzere anahtar teslimi işlemin 10-11.000 $ maliyete ulaşabileceğini söylemişlerdi.

Yani hesapta bir sıfır atman lazım gibi gözüküyor.

4.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Metehan 10-15 Kw lik bir invertör piyasada 2000 $ civarında.
    Geçen sene ben Gesana telefon edip 130 metrekare yazın soğutması, kışın ısınması, tüm elektrikli ev aletleri ve aydınlatmayı sağlayan güneş enerjisi ile çalışan bir sistem için görüştüğümde proje + invertör + aküler + çatı panelleri + gerekli elektrikli aksamı + interkonnekte sisteme adaptasyon + uygulamanın kendileri tarafından yapılması olmak üzere anahtar teslimi işlemin 10-11.000 $ maliyete ulaşabileceğini söylemişlerdi.

Yani hesapta bir sıfır atman lazım gibi gözüküyor.
    Genel kurula katılmıştım üç degişik model olacagını ve yaklaşık 15-20 bin lafları konuşuldu kesin olmamak kaydıyla bakalım Arcelik bayilerine ugrarız sormaya inşallah yakında çok uzatmazlarsa tabi...

5.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Ortak burada en önemlisi satış rakamlarının tutturulması evet ancak biz bir ürün satışının yüzde kaçını alıyoruz kaçını Arçelik’e veriyoruz bu da önemli. Ancak 20 bin dolarlık ürünün maliyeti 10k olsa 4k Arçelik’e versek ürün başı bize 6k brüt kalsa, 3 yıllık hedefin de %60ı tutsa(120 bin adet), yılda 40 bin adet yapar. Bu da yılda 240 milyon dolar ek ciro demek. Kuru 30 tl alsak(ki oldukça mütevazi) bile 7.2 milyar tl yapar. Bu sene 9 aylık ciromuz 3.11 milyar tl. Kaba bir hesapla şu ana göre 2 yıllık ortalama ciromuzu tek kalemde getirebilecek bir ürün.
    Esasında son dönem beni bu trafo işi daha çok heyecanlandırıyor hem kapasite artırımı hemde güç trafosu işi çok karlı işler ve dünyada açlık bu yönde ...KUŞLU SİTEDE BAKIYORUM PANEL İŞİ SANKİ BİRAZ BOLLAŞMADAN DOLAYI UCUZLAMA VAR ...

6. Kendi kusurunuzun hamalıyken

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Haftalık takas güzelleşmiş.
    Y.TD

8. Kendi kusurunuzun hamalıyken

Sayfa 141/157 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri