Sayfa 25/156 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1243 madde; 193 - 200 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Hayret, taban olmadı
    bu gün bayağı korkuttular....%-7 yi gördü ve sonradan da toparladı..ky nın çoğu bu gün satmış olmalı...hafiflemiş olmalı europower...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 40,60 maliyetli 25 lotuma 22 lot da bugün aldım, maliyetim 55 lira civarına geldi, dursun bakalım birkaç ay.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    40,60 maliyetli 25 lotuma 22 lot da bugün aldım, maliyetim 55 lira civarına geldi, dursun bakalım birkaç ay.
    bari bi 100 lot yapsaydın ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    40,60 maliyetli 25 lotuma 22 lot da bugün aldım, maliyetim 55 lira civarına geldi, dursun bakalım birkaç ay.
    oralet dostum sen bu kadar küçük mü takılıyorsun....ben seni spekler ile atışacak kadar büyük sanıyordum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    oralet dostum sen bu kadar küçük mü takılıyorsun....ben seni spekler ile atışacak kadar büyük sanıyordum...
    Ha ha, yok yav ne speği. Ben küçük bir yatırımcıyım.

6. Şu kişiler arası virman yasağı bitse de 6 hesaptaki 150 lotumun hepsini bir arada görsem EUWPR yatırımcı profiline göre bakınca ağır abi olacağım tek yere toplayınca

7.  Alıntı Originally Posted by Acemibalık Yazıyı Oku
    Şu kişiler arası virman yasağı bitse de 6 hesaptaki 150 lotumun hepsini bir arada görsem EUWPR yatırımcı profiline göre bakınca ağır abi olacağım tek yere toplayınca
    Kişiler arası virman yasağı ky da var mı? Ben sadece kurumsallar için var sanıyordum.

8. taban olsaydı tabandan da alacaktım...ama olmadı...elimdekiler ile devam edecem...sermayemin bir kısmı gram altındaydı arkadaşlar onu bozuyorum...europowerden geri kalanları cwent de kullanmak istiyorum...bu yıl bilançolara da bakıldığında ne varsa onlarda var...

Sayfa 25/156 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •