Sayfa 49/155 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1239 madde; 385 - 392 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Seçime 2 gün var sabah aldığımı verdim bunlar vur kaççı harçlığa oynuyoruz artık geldiğimiz durum ortada ALIM FIRSATI VERİR YTD.
    Kardeşim benim yaşım 60 1990 dan bu yana piyasayı takip ederim piyasanın bahanesi hiç bitmez yeterki kağıdını iyi seç korkma endekslede işin olmasın,biz ne krizler gördük yaşadık hisse potansiyel yüklüyse hiç korkma. YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Kardeşim benim yaşım 60 1990 dan bu yana piyasayı takip ederim piyasanın bahanesi hiç bitmez yeterki kağıdını iyi seç korkma endekslede işin olmasın,biz ne krizler gördük yaşadık hisse potansiyel yüklüyse hiç korkma. YTD.
    doğrudur forumda eskisiniz gesan vardı 10 günde tarumar ettiler 90 dan 46 ya geldi akşama bilanço gelecek ana şirkette temkinli olmak lazım şirkete lafım yok anası gibi olursa (olacağını düşünüyorum) mal bu havada alınır haklısın ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    doğrudur forumda eskisiniz gesan vardı 10 günde tarumar ettiler 90 dan 46 ya geldi akşama bilanço gelecek ana şirkette temkinli olmak lazım şirkete lafım yok anası gibi olursa (olacağını düşünüyorum) mal bu havada alınır haklısın ytd..
    Bu henüz tazecik filizlenecek büyüyecek çiçekler açacak hayırlısı olsun. YTD.

Karaktersiz bir tahtacı karaktersiz bir tahta sonrasını bilemem

5. Bilanço için 29 Mayıs'a kadar izin vermiş SPK...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yeni şirket bilanço ek süre istemesi olağan cwen de ek süre istemiş bunu bahane ettiler geri alım yaptım kapanışta umarım gesan gibi iyi kazandırır ytd

7. Bu gün bir sörf yaptım kapanışda geri aldım

8. 31.03.2023 tarihli finansal raporların KAP'a bildirimi ile ilgili olarak ek süre verilmesi Sermaye Piyasası Kurulu tarafından uygun görülen şirket aşağıda yer almaktadır.

- DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (26.05.2023 (dahil) tarihine kadar)

- MONDİ TURKEY OLUKLU MUKAVVA KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. (31.05.2023 (dahil) tarihine kadar)

- SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (29.05.2023 (dahil) tarihine kadar)

- GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. (22.05.2023 (dahil) tarihine kadar)

- EUROPOWER ENERJİ VE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. (29.05.2023 (dahil) tarihine kadar)

Sayfa 49/155 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •