Sayfa 32/155 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1239 madde; 249 - 256 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    gesanı arz ettiklerinde piyasa şartlarında bedava arz etmişler 1 yılda tahtayı götürenler iyi topladılar sonra fişekledi eupowerda ederinden arz ettiler uzunda kazandırır kısa bekletebilir hissenin hareketlerinden yukarı sürüp peşine takılanlara veriyor dünde 85 e çekti kapanışa kadar verdi bugünde benzeri olabilir ytd
    Hocam gesan halka arz olduğunda konjektur çok farklıydı , o dönemde pahalı bile arz ettiler !! Astor alfasta benzer şirketler o zaman onlar cıddı manada ahmakmışkı şirketlerını bedava arz ettiler !! Ben kesınlıke katılmıyorum şirket ıyı nıyetlı bır arz yapmadı biz 50 fk ya dayanmış bir europower aldık , Astor alfas şuan bile 20 fk dan gıdıyorlar ,, cwent alabılırsem europower ıle vedalaşırım !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Eupower resmi internet sitesinden yatırımcı sunumunu incelediniz mi?

EUPWR günlük,

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Eupower resmi internet sitesinden yatırımcı sunumunu incelediniz mi?
    Gesandan dolayı şirketı yeterince tanıyoruz,şirket kalıtelı gelecek vaat ediyor ama yeni bir arz için 18 mılyar pıyasa değerı fazla,bize bırakacağı marj düşük 40 mılyara dayansa yüzde yüz yapar kı 40 mılyar pıyasa değerıni görüp orada kalması da nekadar zamanda olur bılınmez, gesan bıle şuan 26 mılyar pıyasa değerinden gıdyor ,burada olma sebebim Astor,alfas varı kısada bır hareket yakalayabılmek , benim için önemli olan şirketin bana ne kadar bir marj bırakabıleceğidir .!!Orta uzun vade europower tutacağıma cwent tutarım daha iyi ,kafamdakı şablona daha uygun !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Cwent ile europower bir tutmamak lazım ayrıca cwent de ucuza arz edilmedi . cwentin geçmişini araştırdığınızda bir iflas erteleme geçirmiş olduğunu görürsünüz. Buda şirketin sicilinin temiz olmadığını gösteriyor. Dikkatli olmakta fayda var.
    Y.T.D

6. Elbette herkesin kendi kararı , şuan şirket gayet iyi durumda halka arz gelırı ile daha da iyi duruma gelecek, ürün gamı olarakta diğer şirketlerin üretemediği farklı üretimleri mevcut , en son baktığımda aklımda kaldığı kadarıyla cwent europower ın yarısı pahalılığında arz ediliyordu !! Tabıkı herkes kendi rıskını alıyor ,kendi araştırma ve değerlendırmesıni yapmalı !!

7. Patronuda borsacı ,borsacı patronlara herzaman dıkkat etmek gerek ,hem olumlu hem de olumsuz yönde .!!

2019 eylülden beri al sat sat al ama geri baktığımda alıp beklesem aynı parayı kazanacaktım

Sayfa 32/155 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •