Sayfa 44/155 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1239 madde; 345 - 352 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Rifkin kim dostum ..söylediklerini biraz açarsan sevinirim...pek anlayamadım..
    https://www.google.com/search?q=jere...y0Ho%3D&ictx=1

Muhalefet seçimi kazanırsa diyorsun Sayın Keko Rifkin kim danışman işte.

Angela ile Almanya da neler yapmış hepsi google da var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Power

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Yaşlı ve tecrübeli adamlar gerçekten de çabuk görüyorlar bazı şeyleri...artık herkesin hakkında hayırlısı olsun derim...bu gün endeks cosarken son zamanları rasyolari şişik hisselerin gerilemesi manidardır...ilk etapta söylediklerimi doğruluyor..yine de bakıp görmek lazım...bakalım piyasa neye karar verecek ??
    Sayın keko siz bu hisseden çıktınız mı?...Yoksa hala bekliyor musunuz??Umarınim toparlanır..Zarar çok büyük...
    Son düzenleme : ank11; 08-05-2023 saat: 21:49. Sebep: Eksik
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Ben düşüncelerimi parça parça söylerim..bunu birlestirmek ve sonucu tahlil edip karar vermek yatırımcıya aittir...tabi her söylediklerimin doğru olduğunu iddia edemem...ben sadece fikir cimnastigi babında paylaşırım ...bu forumun da amacı zaten bu..
    Syn keko,temel analizde çok iyi olduğunu tartışılmaz üstad,benim düşünceme görede bugünkü alışın sebebi dünkü İstanbul mitingiydi,şimdiye kadarki düşüşün sebebide,muhalefetin kazanma olasılığıydı,eğerki muhalfet kaznırsa,ekonomik programları, belli enflasyonu düşürmektede,gerek muhalefetin ekonomistleri gerekse,onu savunan,ekonomistler faizlerin yükseltilmesi ve dolar kurunun düşük olduğu, bence piyasa bunun gerçekleşemeyeceğini görünce,tek care borsa ve KKM mevduat kalıyor bunlara döndü diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Syn keko,temel analizde çok iyi olduğunu tartışılmaz üstad,benim düşünceme görede bugünkü alışın sebebi dünkü İstanbul mitingiydi,şimdiye kadarki düşüşün sebebide,muhalefetin kazanma olasılığıydı,eğerki muhalfet kaznırsa,ekonomik programları, belli enflasyonu düşürmektede,gerek muhalefetin ekonomistleri gerekse,onu savunan,ekonomistler faizlerin yükseltilmesi ve dolar kurunun düşük olduğu, bence piyasa bunun gerçekleşemeyeceğini görünce,tek care borsa ve KKM mevduat kalıyor bunlara döndü diye düşünüyorum.
    Emin misiniz?
    Dikkatinize çekerim tepki veren hisseler :Isc,Dohol,Kchol

5.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Emin misiniz?
    Dikkatinize çekerim tepki veren hisseler :Isc,Dohol,Kchol
    Ağaca bakmamak lazım,ormana bakmak lazım,syn Deizdeniz61,işc tavansa garanti,akbank,ykbnk,halkb,vakıf,thy,krdmd vs..az gitmemiş bankacılık endeksinde %8,37 artışı işc tek başına yapmamıştır,bu benim fikrim,katılmayabilirsiniz teşk.

Yeni hükümet ile bist 30 çoşar ama yeni hükümetin enerji sektörüne desteğinin süreceğine inancım tam hele hele fosil yakıtlardan elektrikli araçlara 2034 e kadar AB %80 geçmek istiyor böyle bir konjonktürde bu kaçınılmaz hisseler zaten yeterince yükseldi bir süre yerinde sayabilir sürekli yükselecek diye birşey yok

7.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Bence dünkü alışın sebebi piyasanın muhalefetin seçimi kazanacağı yönünde düşünmüş olmasıdır. Tabi bu bir günlük işlem ile belli olmaz, tüm haftayı görmek lazım. Siyasi baskı sebebiyle özellikle yıllardır iskontolu olan banka ve holding şirketlerinin, seçimi muhalefetin kazanması durumunda ciddi şekilde artmasını bekliyorum ve dün de bu hisseler arttı.
    Faizlerin artması ilk etapta borsa için olumsuz görünse de rasyonel ekonomik politikalar borsa için orta ve uzun vadede daha iyi olacaktır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

8. bu saate kadar yorum olmadığına göre ky bayağı dökülmüş hem seçim hem arzlara talep azalmış ytd.

Sayfa 44/155 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •