Sayfa 9/158 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1258 madde; 65 - 72 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Europower piyasa değeri ne kadar arkadaşlar hesaplayamadım yardımcı olur musunuz satılan lot miktarı çarpı fiyat değil mi

2. Tüm arkadaşlarin Ramazan Bayramını kutlarım...

Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Europower piyasa değeri ne kadar arkadaşlar hesaplayamadım yardımcı olur musunuz satılan lot miktarı çarpı fiyat değil mi
    Piyasa değeri, sermaye x hisse fiyatıdır.

Şu anda 44.66 tl x 220.000.000 = 9.825.200.000 tl'dir.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Piyasa değeri, sermaye x hisse fiyatıdır.

Şu anda 44.66 tl x 220.000.000 = 9.825.200.000 tl'dir.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Saol dostum teşekkür ederim

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    EUPWR a saat 18.15.00 da emir göndermeyi unuttum, neyse pazartesiye kaldı artık, ben 10 saliseyi yakalayabiliyorum gene mal gelmiyor, 01 saliseyi yakalayan öncelikli milyon lotlar önüme geçiyor, zaten satış da az olunca bana gelme şansı sıfıra yakın, bu tahtanın pazartesi 2. günde sıradan yatırımcıya gelmesi imkansız, zaten gelirse de geçmiş olsun! sadece 3. günde KRVGD yı yakalamıştım onu da 4. günde sattım, 2 tavan daha gitti, 6. tavan da bozulmuştu, Artık halka arzların da bir cazibesi kalmadı, 1.5 yıl önce 250 bin katılan yatırımcı sayısı bugün 2 milyonu buldu, 400 tl civarı mal geliyor, bu EUPWR lot sayısı fazla olduğundan bin tl civarı geldi, artık halka arzdan gelecek lotlar yatırımcı sayısı arttıkça daha da azalacak! 10 tavan yapsa ne yazar! para kazandıran oransal halka arzlarda yok artık! Bakalım halka arzlar hangisi ile patlayacak saadet zinciri böyle devam etmez!
    Senin önce yada mili sn. Yazman bişey degiştirmez öncelik aracı kurumlarda onların baglantısı ayrı....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. İlk günde hemde yarım günde bu kadar satışa şaşırdım... KY. neden para kazanamıyor belli...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. İlk günden aşırı satış oldu zaten yüksek fk arz oldu yarım günde bu kadar satış ilginç arzlar eskisi gibi olmuyor maalesef artık

8. Satsın gitsin ky lar, gercek yatirimcilarla devam edelim yola. Kız oğlan kız el degmemis poşetiyle duran 25 lotumla 1 yıl beklemeye karar verdim. Bakalim 1 yil sonra Nisan ayinda ne olacak durum.

Sayfa 9/158 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •