Sayfa 103/158 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1260 madde; 817 - 824 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Kartopu sen çok mu farklısın? 100 lerde pahalı diye yazıyodun hisse olmuş 170 utanmadan gelmiş hala f/k hesabı yapıyosun..

2.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Kartopu sen çok mu farklısın? 100 lerde pahalı diye yazıyodun hisse olmuş 170 utanmadan gelmiş hala f/k hesabı yapıyosun..
    27 yıl borsa ile meşguliyetim var hisseler hakında çok şey öğrenmeye çalışıyorum bilmediğim daha çok bilgiler vardır ama hisse alıp satan çoğu yatırımcı hiç bir şey bilmeden tüyo ile duyum ile alıp satar bir gün bir hisseye yükseklerde takılıp elinde kalır kazancının hepsini geri verir . forumda birisinin yazdığı fiyata göre en az 400 olacak diye yazmış o rakamı yazan borsa ile hiç bir şey bilmiyor demektir defter değerini , F/ K oranını ve hasılatını incelemeden hisse alıp satan sonunda hüsran olur büyük şirketlere bir bak ereğli kardemir şişe arçelik türkcel gibi karşılaştır bilmiyorsan öğren .
    yatırım tavsiyesi değildir

3. 41 yaşındayım az çok bildiğimi düşünüyorum, sen gelip buraya “eupwr pahalı ytd” demenle o adamın 400 tl hedef vermesi arasında hiçbir fark yok.

Fk yüksek bu alınmaz diyosan senin bi 27 yıla daha ihtiyacın var

4.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    41 yaşındayım az çok bildiğimi düşünüyorum, sen gelip buraya “eupwr pahalı ytd†demenle o adamın 400 tl hedef vermesi arasında hiçbir fark yok.

Fk yüksek bu alınmaz diyosan senin bi 27 yıla daha ihtiyacın var
    git aracı kurumuna sor ben biliyorum

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    git aracı kurumuna sor ben biliyorum
    Senin yaran eupwr daki yükselişi kaçırmış olman 😁 biliyorum, sende hadi kchol sayfasına 😁

6.  Alıntı Originally Posted by Rapmatic Yazıyı Oku
    Şikayet edelim o zaman yeni gördüm ben
    Forum yönetimine bildirdim forum yönetimine bildirmeme rağmen adamın yazısı hala duruyor forum yönetimi de bu duruma göz yumuyor maalesef

7.  Alıntı Originally Posted by batu2306 Yazıyı Oku
    Forum yönetimine bildirdim forum yönetimine bildirmeme rağmen adamın yazısı hala duruyor forum yönetimi de bu duruma göz yumuyor maalesef
    Bende bildirdim hocam biz gerekeni yaptık.

8. borsa ve zaman çok hızlı degişiyor ayak uyduramıyan ne yazık ki geride kalıyor ve kalacak...Hala temettü alıcam diye eregli yi beklersen zamanın hisseleri enerjiyi kaçırırsın ...

hızlı gitti ama hikaye var ve devam edecek düzetme yapa yapa yolunu bulur...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 103/158 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •