Sayfa 145/157 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1252 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Yavaş yavaş kıvamına geliyor hisse...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş kıvamına geliyor hisse...
    Hiç sesim çıkmıyor ama sabırla beklemeye devam ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Hiç sesim çıkmıyor ama sabırla beklemeye devam ediyorum.
    Bence hala hissede baskı var ve yabancı topluyor...31 ocakta yatırımcı sunumu yapacaklarmış adam gibi beklentileri ortaya cıkaracak bişey yayınlarlarsa hissenin önü acılır...

4. Geçen hafta bir avm’deki Arçelik bayisine gittim. Sunjunior satılmıyordu, satış elemanına sordum ürün sizde mi yok yoksa hiçbir bayide mi yok. Adını duydum, başka bayilerde olabilir dedi, pek bilgisi yoktu, henüz her yerde konumlandırmamışlar anladığım kadarıyla

5.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Geçen hafta bir avm’deki Arçelik bayisine gittim. Sunjunior satılmıyordu, satış elemanına sordum ürün sizde mi yok yoksa hiçbir bayide mi yok. Adını duydum, başka bayilerde olabilir dedi, pek bilgisi yoktu, henüz her yerde konumlandırmamışlar anladığım kadarıyla
    Daha çok yeni ve anca ilk planda yazlıkcıların oldugu yerlere bence agırlık veririler...

6. standart baskı devam ediyor böyle iyi haberlerin düştügü bir gunde gene vasat bi kapanış olacak...

7. 180 üstü kapanışa ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. 160-170 arasına hapsettiler hisseyi, 170 büyük dirençmiş gibi basıp duruyorlar oradan aşağı ama geçileceğini düşünüyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

8. Şirketimiz, ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. tarafından gerçekleştirilen UEDAŞ 24-040 ihale kayıt numaralı ‘' UEDAŞ 2024 YILI YATIRIM MALZEMELERİ ALIMI (TRAFO) İŞİ'' konulu ihaleye katılmış ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olmuştur. İhale baz bedeli KDV hariç 3.050.000, -USD'dir. (Üçmilyonellibin, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile ihale bedeli 91.439.000, -TL'dir.)

İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.

Saygılarımızla,

Sayfa 145/157 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •