Sayfa 145/151 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon
Arama sonucu : 1207 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Gidecek hisse mazeret aramaz valör veya başka sebep hatta habere bile ihtiyaç duymaz sadece gider haber bile sonra gelir....Niyeti önemli hakim gücün eğer yatırımcının elindeki hisselere bide kazanacağına göz dikmişsse patronun kucağına düşmüşssen feriştahı olsa gitmez......Sadece kümesine yatırımcı avlamak için sokmaya çalışır kendini fonlamak için.....ytd

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Yanlış. . .

Global ve diğerlerinin dususu yane halka arz la alakalı. . . . . .bu haftayı 8400 8600 arasında kaparsak sasırmam. . . . . zira cok buyuk montanlı bir halka arz piyasadan baya para cıkacak. . . .

saygılarımla
    Reis pzartesi resmi tatil olmasaydı gorecektik endeksten pozitif ayristigini ama neyse

3. Sasa nın bedelsiz işiyle tavan thy nin de ona desteğiyle endeksi 87xx ustunde tutuyorlar. onları cık endeks nanay. . . . . bist 100 aldatmasın seni
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. Reis bankalar v holdingler ile tutuyorlar. Evet ama bunda başka bir hikaye vardı

5.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis bankalar v holdingler ile tutuyorlar. Evet ama bunda başka bir hikaye vardı
    Başka bahcelerdeyim . . . bir ara burayada dönerim. . . . . . bos ver gerisini. . . ..
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. Selamlar.. Kenarda oturmuş şöyle olan bitene bakıyorum ki bu kadarı aleni kul hskkibyiyenlerin gidecekleri yer yok. Ha bunlara sesiz kalan kişi ve kurumlarda bundan nasiplerini alacaklar. Bu kişiler ve kurumlar her gün dualarımda yerleri var. Yaklaşık 25 yıldır vazgeçemediler.
    Şu yapılanlara peygamber sabrı bile yetmez..

7.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar.. Kenarda oturmuş şöyle olan bitene bakıyorum ki bu kadarı aleni kul hskkibyiyenlerin gidecekleri yer yok. Ha bunlara sesiz kalan kişi ve kurumlarda bundan nasiplerini alacaklar. Bu kişiler ve kurumlar her gün dualarımda yerleri var. Yaklaşık 25 yıldır vazgeçemediler.
    Şu yapılanlara peygamber sabrı bile yetmez..
    Demek ki sende daha fazla sabır var. Bu arada sen satmamismiydin en son öyle hatirliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Demek ki sende daha fazla sabır var. Bu arada sen satmamismiydin en son öyle hatirliyorum.
    Evet. Başka bir hisse de aldım,bir bölümuyle de nakiite bekliyorum. Ara ara Empati yapıyorum. Sayın km ve tahta yapıcı her kimse bu kadarını yapabilecegini düşünmemiştim.
    Sabır, sabır gösterebilmek çok zor. Hele ki Glyho de yaşananlara... Şöyle düşünün patron ve tahta yapıcı grup size çin işkencesi ediyor, bu işkenceyle hayatınız tepe taklak oluyor. Ve siz karşınızdakine dua dışında yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Sonuç olarak siz bunu kastediyorsunuz evet sabirliyim..
    Son olarak sayın Zigana yıllar önce söylemiştim, ben sayın KM ölümünü görürsem cenazesine katılıp hakkım helal etmiyorum diye haykıracagim. İşte o gün benim bayramım olacak.. Nasip....
    Bir paragrafta halen afedersiniz aptal yerine konulduğumu görmek bana üzüntü veriyor . Neyse herkes kendi çapında mutlu ve işkence görmekte..İyi geceler

Sayfa 145/151 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •