Sayfa 18/156 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 137 - 144 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Önumuzdeki 72 saate dikkat..... Butun kağıtlar la beraber burada da tokatlanabilirsiniz. Uçuyoruz moduna girmemekte fayda var.

Saygılarımla
    Aynen katılıyorum,düzeltmenin tamamlanmasını beklemek gerek,İnfo aldığı malı geri kusmuş.Özellikle 3.çeyrek bilançosuyla eski tepenin aşılabileceğini düşünüyorum,yine de bu arada aşağılardan alım fırsatları verecektir,önümüzdeki 72 saat önemli..

2. Sırada yerel seçim var ve bu seçimin globale hediyesinin ne olacağına odaklanın. Algıcılara kanmayın. Ben ekranı kapattım, ekimde açarım… Bol şans

3.  Alıntı Originally Posted by diyojen57 Yazıyı Oku
    Sırada yerel seçim var ve bu seçimin globale hediyesinin ne olacağına odaklanın. Algıcılara kanmayın. Ben ekranı kapattım, ekimde açarım… Bol ÅŸans
    Sayın diyojen, hemşerim, artık çözmüş

Bende üsten doğru yazışmaları okurken aynısını düşünüyordum…

Ekimden önce bi raly beklemek zaten hayal veya mal kitleme olacak gibi… endeksi zaten bu sürelere kadar yatay bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Seçim sonuçlarına göre şirket için 2 olumlu gelişmeden bahsedebiliriz......istanbul kruvazier limanı ve başkent doğal gaz mahkeme sürecindeki yargıtay kararı....Bence artık şirket hissesini satmaya artık gerek yok ......artık düştükçe almak lazım.....tabbi ki bana göre.....

5. Yarın 72 saat tamam,rallide ise 4.gün,malların çoğunu çıkmak niyetim.Ekran kapatan arkadaşlar mal satmamak içinse iyi,yoksa bu ara fırsatı kaçırdılar,böyle günler az gelir.Yarını bile öngöremiyoruz,ekimde endeks ne olur bilinmez,ancak Glyho bilançosunun parlayacağı açık.

6. Kaçtan aldın da? Kaçtan satıyorsun? %5-10 a oynuyorsun herhalde.

7.  Alıntı Originally Posted by Ozy Yazıyı Oku
    Kaçtan aldın da? Kaçtan satıyorsun? %5-10 a oynuyorsun herhalde.
    Satış niyetim diğer hisseler dahil full kredideki pozisyonumu rahatlatıp fırsatlar için biraz nakit yaratmak,hem de risk azaltmak için taşıma maliyetini düşürmek.

8. Bol kazançlar yatırımcılara.
    Geçen yıl tartıştık burada ama unutuldu.
    Borsada işlem gören lot sayısı kaçtı bu hissenin?

Sayfa 18/156 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •