Sayfa 19/157 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1252 madde; 145 - 152 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Bol kazançlar yatırımcılara.
    Geçen yıl tartıştık burada ama unutuldu.
    Borsada işlem gören lot sayısı kaçtı bu hissenin?
    tüm sermayenin yüzde 85 cıvarı km nin kontrolu altında....bunun içinde finli fon ve bireysel yatırımcılar dahil degil.....kısaca km şirketin yüzde 95 yada fazlasını alamaz.....tabbiki 1 usd altından......

2.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    tüm sermayenin yüzde 85 cıvarı km nin kontrolu altında....bunun içinde finli fon ve bireysel yatırımcılar dahil degil.....kısaca km şirketin yüzde 95 yada fazlasını alamaz.....tabbiki 1 usd altından......
    Satın aycha
    Bu durumda bülent beyin hisseleridemi mehmet beye ait

Alıntı Originally Posted by airforce Yazıyı Oku
    Satın aycha
    Bu durumda bülent beyin hisseleridemi mehmet beye ait
    KAP'a göre Mehmet Kutman'da %33,92 Bülent Büyükuğur'da %9,95 var. %10 civarı da yabancı kurumdal fonlarda var. Halka açık kısım içinde gizlenen hisseleri bilmiyorum. Mehmet Kutman'ın kendi paylarını önce %40'a sonra %50'ye yükselteceğini çeşitli platformlarda dile getirdiği söyleşiler var. Mehmet Kutman en son 14 Mayıs'ta alım yaptı. Bülent Büyükuğur, Mehmet Kutman adına topluyorsa bir mantığı olması lazım. Bağımsız hareket ettiğini düşünmek saflık olur ancak ben herhangi bir ilişki de kuramıyorum. Sene sonu GLYHO'da 50 mln USD üzerinde konsolide kar beklentim var. Başka bir deyişle hisse başı 2 TL civarı 2023 karı bekliyorum. Farklı fikirleri olan varsa okumak isterim.

4. bülent bey takasının km den bağımsız olduğunu düşünmek saflık olur.....

5. Gunaydın millet,

Yine takas işleri vazgeçin artık takastan bir sey çözemezsiniz. Çözsenizde bir anlam ifade etmezzz.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Gunaydın millet,

Yine takas işleri vazgeçin artık takastan bir sey çözemezsiniz. Çözsenizde bir anlam ifade etmezzz.

Saygılarımla
    Reis borsada ki raliye ayak uyduramadik. Bu hafta ne olur. Takasa bakmayalim tamam. Neyi takip edelim.

7.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis borsada ki raliye ayak uyduramadik. Bu hafta ne olur. Takasa bakmayalim tamam. Neyi takip edelim.
    İyide zaten ucup kaçmayacağını söylemiştim. Aynen öyle oldu. Fiziksel olarak gezmeden (yurt dısındayım) hariç olarak kağıt bazlı da biraz gezdim ve geldim dunya nın en buyuk liman (isletmesine) ına kamyona biraz mal koydum..

Şimdi 775 ustu bize direk olarak 8800 9400 geciş halinde 10300 10700 diyor.
    Day trade için 9100 9500 orta, uzuncular içinse hedef vermemiş olayım ama ilk durak bu dolar fiyatıyla 20x

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    İyide zaten ucup kaçmayacağını söylemiştim. Aynen öyle oldu. Fiziksel olarak gezmeden (yurt dısındayım) hariç olarak kağıt bazlı da biraz gezdim ve geldim dunya nın en buyuk liman (isletmesine) ına kamyona biraz mal koydum..

Şimdi 775 ustu bize direk olarak 8800 9400 geciş halinde 10300 10700 diyor.
    Day trade için 9100 9500 orta, uzuncular içinse hedef vermemiş olayım ama ilk durak bu dolar fiyatıyla 20x

Saygılarımla
    Reis ağzından bal damlıyor ama beklenen hareket uzuncular için bir türlü gerceklesmiyor.kisada 9 üstü zaten bu kura ve endekse göre olması gereken yerler bencede. İnşallah bu hafta biraz yukarı hareket eder de yatırımcısını kusturmez. Gerçi sen kamyonu dayadiysan gitmemesi mümkün değil.

Sayfa 19/157 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •