Sayfa 2/151 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1205 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Verimli bir gun, guzel bir kapanış. Kısa bir süre içinde guzel bir aksiyon ve hacim beklemek yanlış olmaz diyerek önumuzdeki bir kaç gune selam çakalım.

Saygılarımla
    Sn beşiktaş
    Global içinmi yazdınız
    Muhtemelen değil,zira global için kötü bir gündü ve de kapanış

2.  Alıntı Originally Posted by airforce Yazıyı Oku
    Sn beşiktaş
    Global içinmi yazdınız
    Muhtemelen değil,zira global için kötü bir gündü ve de kapanış
    Verimli bir gunu kendim için yazdım. Globalin kapanısınıda guzel fiyattan alım fırsatı verdiği için dedim. Seans dısı olduğu için rahat yazabilirim. Önumuzdeki 48 saat cici bir aksiyon istiyorum. En az yuzde 5 isterim. Bakalım ekip istediğimi verecekmi? Umarım beni kırmazlar.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Verimli bir gunu kendim için yazdım. Globalin kapanısınıda guzel fiyattan alım fırsatı verdiği için dedim. Seans dısı olduğu için rahat yazabilirim. Önumuzdeki 48 saat cici bir aksiyon istiyorum. En az yuzde 5 isterim. Bakalım ekip istediğimi verecekmi? Umarım beni kırmazlar.
    Sizi kırmazlar

4. Yine sazan avlama peşindeler. Belli ki para lazım. Küçük yatırımcıya ver hisseyi dolar al seçim öncesi, sonra alttan topla. Hem dolardan kazan hem de hisseyi bedavaya topla. Bu senaryoyla yola devam

5. Balıklar turlere ayrılırlar coğrafyaları farklıdır. sinop civarında guzel hamsi olur. anadoluda derelerde sazan bol olur. istanbulunun haliçinde kefal boldur. bideeeeee beluga lar vardır. özeldir. rengide davranısıda farklıdır.

not. . . . . hamsi olma. . . . . . uyardık. cici bir aksiyon istedik. . . . . ağamız veriyor.

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Balıklar turlere ayrılırlar coğrafyaları farklıdır. sinop civarında guzel hamsi olur. anadoluda derelerde sazan bol olur. istanbulunun haliçinde kefal boldur. bideeeeee beluga lar vardır. özeldir. rengide davranısıda farklıdır.

not. . . . . hamsi olma. . . . . . uyardık. cici bir aksiyon istedik. . . . . ağamız veriyor.

saygılarımla
    hiç güleceğim yoktu +1.50% ye aksiyon diyebiliyorsan, bak sana aksiyon örneği vereyim, geçenlerde Astor da trade ediyordum, sabah taban olan fiyat +5% kapattı, ben ona aksiyon derim... Neyse bu saçma sapan hisse ve sahibi için 2 haftada bir yazmam bile vakit kaybı...

7.  Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    hiç güleceğim yoktu +1.50% ye aksiyon diyebiliyorsan, bak sana aksiyon örneği vereyim, geçenlerde Astor da trade ediyordum, sabah taban olan fiyat +5% kapattı, ben ona aksiyon derim... Neyse bu saçma sapan hisse ve sahibi için 2 haftada bir yazmam bile vakit kaybı...
    sn bjg,

1. 48 saat dedim.
    2. 8.07 iken dedim.
    3. Bilirsin ben bucim ciyim madem astor dedin. dun bucim de bu kardeşin ne yapmıs ona bak.arkasından edip e bir bak ondan bir kaç gun önce papillonda ne yapmış bide ona bak.
    4.Ben kervan la yola cıkarım. kervan liderini kaybederse gerektiğinde kervanı ben götururum..
    5. Allah size cok versin. ben öyle taban tavan işlerinden haz etmem. kumar oynayacak param yok.

saygılarımla

NOT. . . . aza kanaat getirmeyen coğu bulamaz. azı benim olsun coğu senin sıkıntı yok.

8. Mehmetciğin değerli ekibi ni kızdırdık biraz fazla mal aldık herhalde bu ne öfke. ) neyse gönderrrrrr yine alırızzz.

Sayfa 2/151 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •