Sayfa 3/151 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1205 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Mehmetciğin değerli ekibi ni kızdırdık biraz fazla mal aldık herhalde bu ne öfke. ) neyse gönderrrrrr yine alırızzz.
    Sayın beşiktaş, mehmetçik bedelli yaparken bedelsizde sözünü vermişti ? bu gerçekleşecek mi, bunla ilgili bir bilginiz veya tahmininiz vardır diye düşünüyorum.

2. Yıllar önce bir arkadaşla birlikte seans salonuna gidip yan tahta tabir edebileceğimiz bir tahtadan hisse alıyoruz.

Hisse az sonra % 3 civarı aşağıya düşüyor ve pek bir hareketlilik olmadan akşama kadar bekliyoruz.

Meğer % 3 birçokları için stoploss noktasıymış.

Kimse bize söylemedi ki biz bilmiyoruz.

GLYHO tahtasıyla ilgilenen bugün mal alanlara bunu söyledi mi? Ya bilmiyorlarsa
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Yıllar önce bir arkadaşla birlikte seans salonuna gidip yan tahta tabir edebileceğimiz bir tahtadan hisse alıyoruz.

Hisse az sonra % 3 civarı aşağıya düşüyor ve pek bir hareketlilik olmadan akşama kadar bekliyoruz.

Meğer % 3 birçokları için stoploss noktasıymış.

Kimse bize söylemedi ki biz bilmiyoruz.

GLYHO tahtasıyla ilgilenen bugün mal alanlara bunu söyledi mi? Ya bilmiyorlarsa
    7,76 - 7,77 - 7,78 - 7,79 da ki satışları mı diyorsunuz, 10 milyon lot var nerdeyse

4. Biz yuzde 5 aksiyonu yukarda istedik arkadaslar aşağıda yaptı. Neyse sıkıntı yok. Sn somers dediğiniz konu hakkında bir duyumum yok.
    Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5. Satış ykb den geldi, aynı anda ise aksende ykb 20 mılyon tl cıvarı alıs yaptı. Buyukugur mu yaptı bu satısı?

6. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Yeni başlık hayırlı olsun

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. . İdari Para Cezaları
    a) Consus Enerji İşletmeciliği ve Hizmetleri AŞ (Şirket) ana ortağı Global Yatırım Holding AŞ’nin 29.11.2022 tarihinden
    30.12.2022 tarihine kadar Şirket pay piyasasında gerçekleştirdiği pay satış işlemlerine ilişkin yapılan inceleme sonucunda,
    aşağıdaki tabloda yer alan idari para cezasının uygulanmasına karar verilmiştir.
    İPC Uygulanan
    Şahıs/Şirket
    TC/Vergi
    Kimlik No
    İPC Uygulanmasına
    Neden Olan Eylem
    Eylemin Aykırılık Teşkil
    Ettiği Düzenleme
    Verilen
    İPC Tutarı
    Global Yatırım Holding
    AŞ 39******25