Sayfa 39/158 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1257 madde; 305 - 312 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. üstad............... şimdi ne yapalım....bir yol göster......

2. Endekste düzeltme olur mu acaba önümüzdeki haftanın ilk günleri

Sene sonuna kadar 1 doları geçmesi lazım. En canlı sezona girdik. Global menkul değerler iki gündür tavan. GFS’nin halka arzı ile bir haber mi gelecek acaba. Çok üzdü ama bire on bire yirmi kolay alınmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Sene sonuna kadar 1 doları geçmesi lazım. En canlı sezona girdik. Global menkul değerler iki gündür tavan. GFS’nin halka arzı ile bir haber mi gelecek acaba. Çok üzdü ama bire on bire yirmi kolay alınmıyor.

Menkul değerle holdingi kıyaslamak yalnış ötesi. . . . .zira birisi artan işlemden nemalanıyor ve sermayesine göre iyi para kazanıyor diğerinin ise kazancı sermayesine oranla dusuk. . . . . olay bu kadar basit
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    üstad............... şimdi ne yapalım....bir yol göster......
    Şimdi makyajını yap. . . . evden cık. . . . .taksi çağır. . . . . vereceğim adrese gel. . . . . . kendi aracınla geliyorsan navigasyona adresi yaz. . . . . :YOL TARİFİ ŞİMDİLİK BU KADAR. . . . . .

Yahu sen yapma bari allah aşkına ne dememi bekliyorsun? pazartesi olacağı söylesem sana mutlu olacakmısın sanki? yada bunu sana söyleyince benim kazancım ne olacak?
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Şimdi makyajını yap. . . . evden cık. . . . .taksi çağır. . . . . vereceğim adrese gel. . . . . . kendi aracınla geliyorsan navigasyona adresi yaz. . . . . :YOL TARİFİ ŞİMDİLİK BU KADAR. . . . . .

Yahu sen yapma bari allah aşkına ne dememi bekliyorsun? pazartesi olacağı söylesem sana mutlu olacakmısın sanki? yada bunu sana söyleyince benim kazancım ne olacak?
    Gaza getireyim seni o zaman. Ne olacağını sende bilmiyorsun 😉

7.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Gaza getireyim seni o zaman. Ne olacağını sende bilmiyorsun ��
    Ben gazla çalısmıyorum.... Kursunsuz benzin.....

Diğer hususa gelince tahtanın ana trendine yön verme gibi ne bir arzum nede bir dusuncem hiç olmadı ama bu demek değilki pazartesi canım isterse 10.90 ı gösteremem..... Çokda rahat yaparım o hareketi...... Ama elime ne gececek? Tahta sahibiyle takışmamak gibi genel bir anlayışım mevcut.... Bu yuzden baya zamandır bir iki kağıt yerine yelpazeyi geniş tutup maksimum fayda peşindeyim...... Sonuçta bir damardan alacağın kan miktarı belli fazla zorlamanın alemi yok.
    Saygılarımla,

8. Ben Glyho başlığının en yenilerindenim ve neredeyse 3. Senem. çoğunuz benden eski ve tecrübelidir hissede.

Benim gördüğün Glyho sürekli aynı filmin oynadığı bir sinema salonudur. Oyuncular değişince film değişti sanılır ancak bir şey değişmez. Filmi 2 kez izleyen artık bu hisseden para kazanmayı öğrenmiş olmalıdır. Yok ben her izlememde mutlu son bekliyorum ama bir türlü olmuyor diye dövünenler adına üzgünüm. Sadece son 3 senede film 2 tur döndü. 1. De olmadı ama 2.’de filmin sonunu beklemeden salonu terk edip yeni seansı beklemeyi bildim.

Umarım bir gün gerçekten mutlu son olur ve ben dizlerimi döverim…

Sayfa 39/158 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •