Sayfa 40/157 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1251 madde; 313 - 320 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Ben Glyho başlığının en yenilerindenim ve neredeyse 3. Senem. çoğunuz benden eski ve tecrübelidir hissede.

Benim gördüğün Glyho sürekli aynı filmin oynadığı bir sinema salonudur. Oyuncular değişince film değişti sanılır ancak bir şey değişmez. Filmi 2 kez izleyen artık bu hisseden para kazanmayı öğrenmiş olmalıdır. Yok ben her izlememde mutlu son bekliyorum ama bir türlü olmuyor diye dövünenler adına üzgünüm. Sadece son 3 senede film 2 tur döndü. 1. De olmadı ama 2.’de filmin sonunu beklemeden salonu terk edip yeni seansı beklemeyi bildim.

Umarım bir gün gerçekten mutlu son olur ve ben dizlerimi döverim…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın birnickiste, mutlu son tabiki olacak piyasa değerinden belli değil mi, ha kaç kişi kalır derseniz kağıtta asıl soru bu bence çoğumuz kalmıcaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Ben gazla çalısmıyorum.... Kursunsuz benzin.....

Diğer hususa gelince tahtanın ana trendine yön verme gibi ne bir arzum nede bir dusuncem hiç olmadı ama bu demek değilki pazartesi canım isterse 10.90 ı gösteremem..... Çokda rahat yaparım o hareketi...... Ama elime ne gececek? Tahta sahibiyle takışmamak gibi genel bir anlayışım mevcut.... Bu yuzden baya zamandır bir iki kağıt yerine yelpazeyi geniş tutup maksimum fayda peşindeyim...... Sonuçta bir damardan alacağın kan miktarı belli fazla zorlamanın alemi yok.
    Saygılarımla,
    Reis destek direnç istemiştim ben aslinda

3.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis destek direnç istemiştim ben aslinda
    . 365 usd cent destek...... Ustte direnc yok..... Ama arada minnak minnak yerler var. Her şeyide yazmayayım ki....... Minik sırlarımız kendimize kalsın.....

Direnç yok muymuş diyenler olabilir. Tabiki var ama Day trade için uygun bir aşamada değiliz. Biraz tahtacı nın macını seyredin...... Yeterli olur...

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. [QUOTE=beşiktAŞK;6472563]. 365 usd cent destek...... Ustte direnc yok..... Ama arada minnak minnak yerler var. Her şeyide yazmayayım ki....... Minik sırlarımız kendimize kalsın.....

Direnç yok muymuş diyenler olabilir. Tabiki var ama Day trade için uygun bir aşamada değiliz. Biraz tahtacı nın macını seyredin...... Yeterli olur...

Saygılarımla[/QUOTE
    Zaten turbinden olanı izliyoruz. Maça müdahil olmaya cesaretimiz yok

Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Menkul değerle holdingi kıyaslamak yalnış ötesi. . . . .zira birisi artan işlemden nemalanıyor ve sermayesine göre iyi para kazanıyor diğerinin ise kazancı sermayesine oranla dusuk. . . . . olay bu kadar basit
    Kıyaslamadım zaten ancak GFS Holding; İstanbul Portföy ve Global Menkul Değerler'e sahip değil mi?

6. Gapı gaptırdık
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Ben gazla çalısmıyorum.... Kursunsuz benzin.....

Diğer hususa gelince tahtanın ana trendine yön verme gibi ne bir arzum nede bir dusuncem hiç olmadı ama bu demek değilki pazartesi canım isterse 10.90 ı gösteremem..... Çokda rahat yaparım o hareketi...... Ama elime ne gececek? Tahta sahibiyle takışmamak gibi genel bir anlayışım mevcut.... Bu yuzden baya zamandır bir iki kağıt yerine yelpazeyi geniş tutup maksimum fayda peşindeyim...... Sonuçta bir damardan alacağın kan miktarı belli fazla zorlamanın alemi yok.
    Saygılarımla,
    subniminal. . . . . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Gapı gaptırdık
    Eyyy GLYHO , beni bırakıp gitmeye gönlün razı gelmedi mi?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 40/157 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •