Sayfa 45/160 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1274 madde; 353 - 360 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Nitelikli yatırımcıya %50 ile borçlan.
    Parayı global portsun limanlarına harca.
    Bedelli yap, iştirak halka arz et.
    Gelen parayla Nitelikli yatırımcı borcunu öde.
    Global portstan alacağını sermayeye ekle…

Ne güzel ticaret be

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bak şimdi oldumu. . . sen herseyi acık ediyorsun ama. . . .

Londrada bedava kağıdı topla 50 70 penny den 200 penny ye cıkar sonra holding gelsin 2xx pennyden şirket hissesini aldım desin. . . .bak allahın işine parayı bire 3 katlamanın en guzel yolu. . . . .sonra o parayı nitelikli yatırımcı ayağına getir holdinge faizle ver. . . .ordan garanti kazanacağınla burda holding hissesini topla

sonuc. . . . . liman zaten holdingin olduğuna göre karını koyup cebe holdingin buyuk hissedarı olmaya devam. . . . sonra cıksın sevgili gundem hakkımı helal etmiyorum. . . .yok söyle yok böyle. . . . .biz zaten oyunun bu olduğunu anlatmakdan dilimizde tuy kalemimizde murekkep bitti ama kimeeeee
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bak şimdi oldumu. . . sen herseyi acık ediyorsun ama. . . .

Londrada bedava kağıdı topla 50 70 penny den 200 penny ye cıkar sonra holding gelsin 2xx pennyden şirket hissesini aldım desin. . . .bak allahın işine parayı bire 3 katlamanın en guzel yolu. . . . .sonra o parayı nitelikli yatırımcı ayağına getir holdinge faizle ver. . . .ordan garanti kazanacağınla burda holding hissesini topla

sonuc. . . . . liman zaten holdingin olduğuna göre karını koyup cebe holdingin buyuk hissedarı olmaya devam. . . . sonra cıksın sevgili gundem hakkımı helal etmiyorum. . . .yok söyle yok böyle. . . . .biz zaten oyunun bu olduğunu anlatmakdan dilimizde tuy kalemimizde murekkep bitti ama kimeeeee
    )) Sayın besiktask sizden korksam da, çekinsem de sizi seviyorum. Bu arada uzay gemisi, ve ipek yolu konulu anlatiminizi eğer guncelleyebilmisseniz tekrar paylaşmanızıi rica edecegim.Anlatiminiz benim için değerli...
    Sayın besiktask eğer benim hayalim gerçekleşirse bu oyunu benim gibi çok bilmeyen, şirketle aşk yaşayan birde bu oyunun sonunu bilenler görebilecek.
    Yahu onu bırakın da sayın besiktask benim çocuk benden daha iyi borsacı olacak Geçenlerde bizden aldığı harçlıkları ve bayram harçlıklarıyla Gesan aldı, kısa sürede %60 para kazandı. Baba sen bu işi bilmiyorsun diyor, ))birde aynı sizin dediğiniz gibi çok hayalcisin , sana KM para kazandırmaz diyor. Ne yalan söyleyeyim ki Bu zamana kadar çocuk haklı çıktı. Saygılarımla

3.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    )) Sayın besiktask sizden korksam da, çekinsem de sizi seviyorum. Bu arada uzay gemisi, ve ipek yolu konulu anlatiminizi eğer guncelleyebilmisseniz tekrar paylaşmanızıi rica edecegim.Anlatiminiz benim için değerli...
    Sayın besiktask eğer benim hayalim gerçekleşirse bu oyunu benim gibi çok bilmeyen, şirketle aşk yaşayan birde bu oyunun sonunu bilenler görebilecek.
    Yahu onu bırakın da sayın besiktask benim çocuk benden daha iyi borsacı olacak Geçenlerde bizden aldığı harçlıkları ve bayram harçlıklarıyla Gesan aldı, kısa sürede %60 para kazandı. Baba sen bu işi bilmiyorsun diyor, ))birde aynı sizin dediğiniz gibi çok hayalcisin , sana KM para kazandırmaz diyor. Ne yalan söyleyeyim ki Bu zamana kadar çocuk haklı çıktı. Saygılarımla
    Karını cebe koymayı bilmeyen zararını cebinde saklar demişler. . . . . . sen karını almayı bilmiyorsun. . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Karını cebe koymayı bilmeyen zararını cebinde saklar demişler. . . . . . sen karını almayı bilmiyorsun. . . .
    şifre mi veriyorsunuz sayın beşiktaş

5. Allah bereket versin..
    Düşerse yine alırım..
    Düşmezse sorun yok..

Alıntı Originally Posted by eceege Yazıyı Oku
    Allah bereket versin..
    Düşerse yine alırım..
    Düşmezse sorun yok..
    Allah kazancınızı daim etsin. Sizden alan da kazansın. Bu seviyelerden kar realizayonları yapılacak ki bizim gibi uzuncular yoluna devam etsin.

7. 12.04/26.94=0.446 centten kapadık.
    Dolar bazlı bakın ültimatomu geldi.
    Kayda girsin..
    Tekrar tşkler üstad..

Dolar bazı şirketin enteresan işlere gebe olduğuna dair sinyaller veriyor.

Ama tabi dolar bizim neyimize

Ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 45/160 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz