Sayfa 51/157 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1251 madde; 401 - 408 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sorulan sorular ve cevapları neden tutanaklara kaydettirmeyi istemedi katılanlar acaba.
    Sn asyha siz tecrubelisiniz böyle talep olmayınca tutanaklara izlenmiyor bu nedenle de diğer yatırımcılar konuya vakıf olamıyor.
    Sagliklar
    Onca zamandır bu hissedeyimki ben girdiğimde çoğu da bu hissedeydi… kutmanın hiç günahı yok gibi herkes yatırımcıları suçluyor… yatırımcının tek suçu bu kağıdı almak olur… iş bankası grubunda gidip genel kurulda lafmı söyleniyorda hisse grubun iştiraklerinin hisse performansı iyi.. ya allah aşkına patron ne olduğunu bilmiyormuda sorsak nolur zoomda sordukta noldu sayın aysha bedelli haberi sızdırılmış olabilirmi hisse öncesinde aralıksız satış yedi dedik olabilir diyor… global menkul çalışanları komisyonlu hisse pazarlıyor diyoruz… spk aylar sonra ceza kesiyor yani kısacası üstün pisliği holding ve iştiraklerin her tarafına bulaşmış… siz hala soru sormakla birşey değişecek sanıyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Onca zamandır bu hissedeyimki ben girdiğimde çoğu da bu hissedeydi… kutmanın hiç günahı yok gibi herkes yatırımcıları suçluyor… yatırımcının tek suçu bu kağıdı almak olur… iş bankası grubunda gidip genel kurulda lafmı söyleniyorda hisse grubun iştiraklerinin hisse performansı iyi.. ya allah aşkına patron ne olduğunu bilmiyormuda sorsak nolur zoomda sordukta noldu sayın aysha bedelli haberi sızdırılmış olabilirmi hisse öncesinde aralıksız satış yedi dedik olabilir diyor… global menkul çalışanları komisyonlu hisse pazarlıyor diyoruz… spk aylar sonra ceza kesiyor yani kısacası üstün pisliği holding ve iştiraklerin her tarafına bulaşmış… siz hala soru sormakla birşey değişecek sanıyorsunuz.

Benim yazıdan bunumu cikardiniz.
    Bende Kurtmeni bilerek yatırım yapıyorum.
    Belki sn gündem kadar eskiyim.
    Bende biliyorum kurtmene soru sorarak birşey değişmeyecek ama benim işaret ettiğim husus soru ve cevapları tutanakta gorebilmekti.
    Umarım yeterli olmuştur.
    Sagliklar

3. Bu konuda daha önce de yazıldı çzildi.
    Çoğu kişi MK nın günün birinde afaki astronomik rakamlara bu tahtayı taşıyabileceğinin umuduyla burada..
    Büyük oyuncular, sadece bunu yapabilir. İş-koç vb başkasındaki temiz para yerine..
    Burada yapılabileceğine inandığımız büyük vurgunun peşindeyiz.
    Tek baktığımız fiyat.
    Cezaya razıyız. Önce 28. Sonra 70.
    Bunu başka yerde görebilsek oraya da gideriz. Nitekim şu fiyatla bakın sadece fiyat..
    Onu da nereden görüyoruz. Açarız tahtanın evveliyatını. Bakarız. Büyük sert hareketler yapmış mı daha önce kısa vadede, 2-3 yılda bir. Oraya yanaşırız
    Örnek mi?
    NETAS
    2009 YILI.
    Kanadalı ortak batıyor söylentisiyle 90 dan 7 liraya..
    Oradan kurtuldu diye 300 liraya.
    Ortada enflasyon da yok o yıllar. Sadece şirkete özel büyük vurgun vardı.
    Yenisi gelebilir diye oraya da yanaştık.
    Burada da bu vurgunun benzerini 2 yıla yakındır bekliyoruz. Devam.

4. Siz global menkul değerler çalışanı değil miydiniz? Öyleyse burada yazmanız etik mi, ondan öte yasal mi? Bedelli öncesi milleti tik tak tik tak diyerek yemlememiş miydiniz? Patron hadi yeniden sahneye çık mı dedi?

Paranın olduğu yerde utanma olmaz. Türkiye’de zaten hiç yok.

Soyun milleti tebrikler

QUOTE=aysha;6495791]selamlar....mehmet bey 25 temmuz saat 14 de şirket merkezinde ticaret bakanlığı komiserinin katılımıyla ky nin karşısına çıktı ....ve hakaret içermeyen tüm sorulara cevap verdi...ayrıca genel kurulda yapılan tüm oylamalarda red verilen maddelerle ilgili açıklamalar kayda alındı..Bir şeyi merak ediyorum aranızdan kaç kişi son 5 yıldır yapılan kaç genel kurula katılıp mehmet bey e burda yazdıklarınızla ile ilgili soru sordu ......hepinize saygılar....[/QUOTE]

5. Siz hisse 14’e gelince de 20 olacak, 30 olacak diye grafik üstüne grafik attınız, yazı kaleme aldınız. Sonuç 6.5 TL oldu. Hiç sorumluluk duymuyor musun? Birilerinin çarpılmasına neden olabileceğini düşünmüyor musun?

Paranın olduğu yerde kul hakkı diye bir şey de yoktur.

QUOTE=FİLOZOF16-;6496042]Bu konuda daha önce de yazıldı çzildi.
    Çoğu kişi MK nın günün birinde afaki astronomik rakamlara bu tahtayı taşıyabileceğinin umuduyla burada..
    Büyük oyuncular, sadece bunu yapabilir. İş-koç vb başkasındaki temiz para yerine..
    Burada yapılabileceğine inandığımız büyük vurgunun peşindeyiz.
    Tek baktığımız fiyat.
    Cezaya razıyız. Önce 28. Sonra 70.
    Bunu başka yerde görebilsek oraya da gideriz. Nitekim şu fiyatla bakın sadece fiyat..
    Onu da nereden görüyoruz. Açarız tahtanın evveliyatını. Bakarız. Büyük sert hareketler yapmış mı daha önce kısa vadede, 2-3 yılda bir. Oraya yanaşırız
    Örnek mi?
    NETAS
    2009 YILI.
    Kanadalı ortak batıyor söylentisiyle 90 dan 7 liraya..
    Oradan kurtuldu diye 300 liraya.
    Ortada enflasyon da yok o yıllar. Sadece şirkete özel büyük vurgun vardı.
    Yenisi gelebilir diye oraya da yanaştık.
    Burada da bu vurgunun benzerini 2 yıla yakındır bekliyoruz. Devam.[/QUOTE]

6. Tamamen katılıyorum, zoomda yatırımcılarla dalga geçmedi mi?

Hisse fiyatım şu diyerek milleti yemlemeye devam etmedi mi?

Ne soracağız? Patron bize bir yalan anlat, içinde yatırmcıya tecavüz olsun mu diyeceğiz.

Masallara yatırmcı doydu.

Yurt dışında cruise şirketlerine bakın bir de GPH ve globale bakın…kazandırmamak için her şeyi yapıyorlar. Gerçek olan hisse fiyatı, o da burada yatırımcı yıllardır soyuldu diyor. Selametle

Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Benim yazıdan bunumu cikardiniz.
    Bende Kurtmeni bilerek yatırım yapıyorum.
    Belki sn gündem kadar eskiyim.
    Bende biliyorum kurtmene soru sorarak birşey değişmeyecek ama benim işaret ettiğim husus soru ve cevapları tutanakta gorebilmekti.
    Umarım yeterli olmuştur.
    Sagliklar
    Sayın cinali özür dilerim sizi değil ayshanın yazısını etiketleyecektim yanlış mesajı etiketleyip cvp yazmışım cevabım size değil ayshaya

8. Hisselerinin tamamı borsaya Kote, imtiyazlı pay bulunan ve patronu neredeyse borsanın en acımasız patronlarından biri olan bir hisseye uzun vadeli Yatırım yapıp sonra ağlamak da biraz komik oluyor.

Patron bugün elindeki hisselerin tamamını satsa devretse holdingle ilgili hayatında bir şey değişmiyor. Yine ceosu yönetim kurulu başkanı olur imtiyazlı hissesi ile.

Sen neden burdasın derseniz ilki acemiliktendi ama doğru yerde çıktım.

Son 1-2 aydır ise artık hisseyi anladığımı düşündüğümden girdim. Günlük trade beceremem ama konjonktürel girip çıkılabilir ve iyi kazançlar elde edilebilir diye düşünüyorum.

Sayfa 51/157 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •