Sayfa 88/159 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon
Arama sonucu : 1272 madde; 697 - 704 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Devamlı reklamını yapıyorsun....bence sana yakışmıyor.....ben ne yapıyorum biliyormusun.....yok......ama bunlar söylenmez....sen kar ederken bazılarıda zarar ediyor......ytd
    Hayatım. .. . . .ben işin kar zarar tarafında değilim hala anlamadınmı? . . . . .iş artık benim için ne olacağını önceden kestirebilme olayına döneli cok oldu. . . yoksa kar ettim zarar ettim muhabbetinde değilim ben.. . . . .Kİİİİ artık benim globalde zarar yazmam için tahtanın eksi . . . . . . . felan olması lazım. . . . . . ama dip not zaten hem endeksin hem globalin ne yapacağınıda söylemiştik yani. . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Come slowlyyyyy. . . . .

1. Şimdilik bir yere gittiğiniz yok. . . . .

2. 5 6 milyon lot nerede?

))) şakacı sey seni. . . . .

Ayrıca hele bi endeks 81xx e gelsin bakalım. . . . . ))
    sevgili aysha,

Bak bu yazılar burda tabela gibi duruyor. . . . endeks 84xx 5xx lerde yazılmıs yazılar bunlar. . . bana serzenişte bulunmak yerine konuya biraz ilgi alaka lutfen
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3. Bak sevgili aysha sana inat globalde bucimde yukarı kosuyor. . . . .

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bak sevgili aysha sana inat globalde bucimde yukarı kosuyor. . . . .
    Selamlar.. sayın beşiktaşk sizi daha önce tanımış olsaydım GLYHO almazdım, BUCİM alırdım.. Saygılarımla...

5.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar.. sayın beşiktaşk sizi daha önce tanımış olsaydım GLYHO almazdım, BUCİM alırdım.. Saygılarımla...
    Bir üstad demiştiki GLYHO ekmek yedirir ama BUCİM yedirmez diye

6. sn .beşiktaş...sen suyun üstündeki yağ gibisin....neyse ..bildiğin gibi algıyı yarat...beni bozmaz.....ytd

7.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    sn .beşiktaş...sen suyun üstündeki yağ gibisin....neyse ..bildiğin gibi algıyı yarat...beni bozmaz.....ytd
    Ama prensesim. . . . . niye öyle diyorsun. . . . . . . Ben dusmeden önce dusecek diyorum. . . . .cıkmadan önce cıkacak diyorum. . . . .yataya girmeden önce yatay diyorum. . . .yani sevgili prensesim iş olduktan sonra değillll, olmadan önce dediğim için senin yağ grubuna girmiyorum ben. . . . . hadi her seyi de gectik bak endeks 81xx görmeli diyoruz bunu 84xx 5xx lerde diyoruz hoppppp aşağı geliyor. . . . . . yani uzuyorsun beni. . . . . .gözlerim dolu dolu oluyor bilmem neden. . . .

saygılarımla,

sn.besiktas
    Sn prenses prens olarak çıkabilir bu ihtimai unutma,
    Hisseden cikmistin yukardanmi aldın bu global sevdası bitmiyor sizde anlaşılan,
    Yoksa farklı bir amaclami çıktım dediniz.
    Sagliklar

Sayfa 88/159 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •