Sayfa 89/158 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1257 madde; 705 - 712 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sn.besiktas
    Sn prenses prens olarak çıkabilir bu ihtimai unutma,
    Hisseden cikmistin yukardanmi aldın bu global sevdası bitmiyor sizde anlaşılan,
    Yoksa farklı bir amaclami çıktım dediniz.
    Sagliklar
    Sıkma canını ben bu piyasada cok prensi, prenses yaptım.

Diğer hususa gelince global ile bucimin trade pastasındaki kısmı postaladık gectik bsöke çimento ya Allah bereket versin orası bir iki tavan yaparken bucim nerdeyse tabana doğru gitti globalde bir yere gitmeden olduğu yerde bekledi.

SONUC geri dönduk aldık malımızı global 15 den 16 ya bucim de tavan yaparak gunu tamamladı. Yani anlayacağın paramızı uyutmadık. Bosuna da beklemedik bizim eşekler yorulmuştu, binekleri değiştik yola devam ettik sonra geldik bıraktığımız eşekleri fazlasıyla yerine koyduk. )) trade etmek sadece aynı kağıdı alıp satmak değildir. fırsatları değerlendirmek içinde aksiyon yaparsın. Heee arada cizik yemezmisin? Yersin ama ordada suna dikkat edeceksin (yani ben ona bakarım) lotum azalabilir ama para azalmasın. Bak bu konudada cok acık olacağım bucimde cuma gunu belli noktalarda 5 kere satıs yaptım ve işin acıkcası tavan beklemiyordum baktım tahta kosmaya başladı sattığım malı yukardan aldım şimdi bazıları mal kaptırdın diye dusunebilir ama ben aksam hesap ekstresinde kaç lot değil kaç para var diye bakarım. Heee kaç lotum olmasının önemi yokmu? Tabi var ama kaç para olduğu daha önemli.

Dip not... Sevgili aysha nın Ahmet veya Mehmet olmasının benim için bir önemi yok. Cunku ben yazdığım yazılarda zikrettiğim sıfatları beraber yemeğe cıkacağız bir seyler yapacağız diye kullanmıyorum. Buna ihtiyacı olan bir kişi değilim.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. ne güzel....ne güzel....

3. Selamlar... Son günlerde yaşananlar; "BOP" sonu, "İpek Yolu Projesi'nin" başlatıldığını gösteriyor. Sayın beşiktaşk sizin daha önceleri bu konuyu çok güzel anlatan bir paylaşımınız olmuştu. Bunu tekrar paylaşmanızı rica edeceğim. saygılarımla...

4. AAAAAAAAAAA..............gazze türkiyedeymiş.....bizim haberimiz yokmuş.....ama garanti ...iş bankası ..kchol...sahol başka ülkelerdeymiş....ne güzel...glyho da .sattıklarımı yerine koyuyorum.....mehmedimmmmmm....biraz bende beşiktaş olayım.....ne dersiniz.....buçim leride gömdüm....birazda onlar taşısın.....bu glyho daki adammmmm hala anlamadı....biz hep burdayız...

5. Sn.aysha, BesiktASK ile olan iki ozan misali seviyeli atismalarinizi ilgiyle takip edenlerdenim. Ancak aşırı ironi içerikli son yazınızın sifrelerini çözemedim. Biraz daha acarmisiniz lütfen.
     Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    AAAAAAAAAAA..............gazze türkiyedeymiş.....bizim haberimiz yokmuş.....ama garanti ...iş bankası ..kchol...sahol başka ülkelerdeymiş....ne güzel...glyho da .sattıklarımı yerine koyuyorum.....mehmedimmmmmm....biraz bende beşiktaş olayım.....ne dersiniz.....buçim leride gömdüm....birazda onlar taşısın.....bu glyho daki adammmmm hala anlamadı....biz hep burdayız...
    21121119SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    AAAAAAAAAAA..............gazze türkiyedeymiş.....bizim haberimiz yokmuş.....ama garanti ...iş bankası ..kchol...sahol başka ülkelerdeymiş....ne güzel...glyho da .sattıklarımı yerine koyuyorum.....mehmedimmmmmm....biraz bende beşiktaş olayım.....ne dersiniz.....buçim leride gömdüm....birazda onlar taşısın.....bu glyho daki adammmmm hala anlamadı....biz hep burdayız...
    Şair mısralarında, (sevgili prensesim) şunu anlatmaya calısmıs. . . . . . .

TURK SOKAK DİLİYLE. . . . .

Yav arkadaş gazze sanki turkiyede imiş gibi borsaya neden satıs geliyor. sanırsın israil fuzeleri istanbula atıyor demek istemiş. . . . dususu görsede anlamlandırmakta gucluk cekmiş. . . . tamam bunu anladıkta bankalarla holdingler neden dusmuyor muş. sonucta onlarda bu ulkede iş yapmıyorlarmı diye soruyor. . . . .Bundan sonraki kısımda sevgili prensesim (taklitler orjinali yuceltir) yaptığı alıs satıs lardan söz ederek paragrafını tamamlamış

AMERİKAN SOKAK DİLİYLE

wfk oğlum burası istanbul lannn niye dusuyoruzki. . . . .bu lanet bankalarla holdinler turkiyede değilmi? bide su zenci beşiktask olmasa buralar daha yasanılır olacak. . . . . diyor mealen. . . .

GERCEK MANADA

Dunya piyasaları hep artıyken biz neden satıs yiyoruzki. . . mantığı nedir? bankalar holdinler neden dusmuyor sanki onlar almanyada işlem göruyor. . . . Bu beşiktAŞK da ağzının tadını biliyor trade candır. bizde bi deneyelim dedik. iyiki denemişiz. sonucta malımızı artırdık. bu tahtacı keriz. . . .

PEKİ GERCEKTE OLAN NEYDİ?

Haftalar önce zikrettiğimiz 84xx 85xx direnci ne carpan endeks oralara geldikce ve faizlerin yuksekliği nedeyli buralardan satıs yiyor. yabancılar ise bilanco beklentisi ve faizlerin banka ve nakit zengini holdinglere yarayacağı dusuncesiyle buraya yöneliyor. ama halka arzların devam etmesi ulastırmaya gelen satıslar taze para eksikliği ve paranın maliyetinin artması direnc kuvvetlendiriyor. HEEE bu direnc gecilmeyecekmi? tabi ki gecilecek sonucta bu kadar enflasyonun olduğu yerde fiyatların baskılanması bir yere kadar. . . . ama 91xx 94xx hareketinden önce millet iyice bezdirilecek ve birden harekete baslanacak. yok öyle göz göre göre KY ye para kazandırmak. . . . .öyle olsa hafta bası koy hisseye para hafta sonu al yuzde 10 nu. . . . .ama olan genelde koy hafta bası parayı al BABA yı hafta sonu seklinde . . . .

sevgili prenses seviliyorsun. . . .

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7. Sn gundem,

Senin mevzu cok uzun ve kafam şu an hiç oralarda olmadığı için o topa girmeyeceğim. anlayısın için tesekkur ederim. . . .cunku o mevzu cooookkk uzunnnn.

8. Selamlar.. Bir kaç gündür GLYHO ve iştiraklerinde cezalandırıldığımızı, her zaman yapıldığının daha fazla şiddetinde psiklojik savaş yapıldığını düşünüyorum. Sayın beşiktaşk dün sanki bizi cezalandırdığınızı düşünmekteyim.(BUCİM hareketine binayen)
    Bu hissede benim 24 senem olacak. Sayın KM ve tahta yapıcının bu hissedeki baskısı benim ilk günümü hatırlatıyor. Ne yalan söyleyeyim taktir ediyorum. Dünya ve ülkemiz konjüktüründe olumsuz haber akışı hep aleyhimizde, olumlu haber akışları ise hisseye baskı yapılarak olumlu etkilenmesinin önüne geçildi. Bu halen devam etmekte..
    Son olarak Sayın patron için hani çok büyük borsacı çok şeyler öğrenilebilecek bir kişilik diyorlar ya, Boşverin... Yatırımcısına bu şekilde davranıp para kazanmak ancak korkakların yapacağı şey. Insan bir gün olsa dahi enpati yapmaz mı? Ya da kafasını yastığa koyduğun zaman yaptıkların bir gözden geçirmez mi...
    Bu arada Naturelgazı takip ediyorum.. İyi bir şirket. Benim bu şirket hakkındaki görüşlerim belli. Buradaki baskıda GLYHO tahtasında yapılandan aşşağı değil. Bu şirketlere yatırım yapan yatırımcıya günah.
    Son olarak Benim beddua yaptığım düşünmeyin ama ben her zaman şu duayı ederim. Bu şirket ve iştiraklerine yatırım yapan yatırımcının çektiğini Allah patron ve tahta yapıcısı her kimse çektirmeden ölmeyi nasip etmesin. inşallah görürüm. Benim gibi bir insan bunları söyleyebiliyorsa burda yapılanın ne kadar acımasız, bir insanın asla yapamayacağı bir şey olduğuna inannın. Saygılarımla..

Sayfa 89/158 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •