Sayfa 95/157 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon
Arama sonucu : 1252 madde; 753 - 760 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Bence...gph ve glyho nun fiyatını mehmet bey kendi kriterlerine göre belirliyor.....gph 22o glyho 12 tl ....ikiside komik......kruvazier sektörü dünyada yukarı patlarken....biz burda düşüşe neden bulmaya çalışıyoruz.....mehmet bey düşüşleri dramatize edip panik yaratarak dışardaki hisseyi almaya çalışıyor...bu söylediğim gph içinde geçerli...ama herşeyin fiyatı var....devamlı algi operasyonu yapıyor...yüzde 2 temettü verecek.....yıl bitiyor hala verecek.....ky ile dalga geçiyor....insanlar nefret etsin ..bıksın istiyor....ytd
    Kurtman için problem mi ? Vermiyorum ,veremiyorum şartlar uygun değil söyler geçer.

2. Patron faktörü.....Pegyo patrondan alındıktan sonra 2 li fiyattan 10 lu fiyata gelmek üzere demekki sorun hissede değil sorun patronmuş.....Global ya aynı fiyatta yada gerilemiş durumda....Her zaman söylüyorum 23 senede borsada en fazla kaybettiren hisse glyho..... Ben söylemiyorum istatistik söylüyor....Bu hisse boşa zaman kaybı Patron olduğu sürece size gün yüzü göstermeyecek bunu böyle bilin Mehmedim güzellemeleri yapanlaradaitibar etmeyin.....ytd

3. Haa bu arada patronun verdiği 2 liralık pegyo globali geçicek gibi duruyor....Demekki hisse alırken şahsım adına öncelik yok fk yok pd yok kar yok dünya lideriymiş değil tek kıstas patron başka indikatör yok....ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Patron faktörü.....Pegyo patrondan alındıktan sonra 2 li fiyattan 10 lu fiyata gelmek üzere demekki sorun hissede değil sorun patronmuş.....Global ya aynı fiyatta yada gerilemiş durumda....Her zaman söylüyorum 23 senede borsada en fazla kaybettiren hisse glyho..... Ben söylemiyorum istatistik söylüyor....Bu hisse boşa zaman kaybı Patron olduğu sürece size gün yüzü göstermeyecek bunu böyle bilin Mehmedim güzellemeleri yapanlaradaitibar etmeyin.....ytd
    İstatistik. . . . ne guzel bir kelime aynı DEMOKRASİ gibi sihirli . . . . tatrtısılmaz, mutlak doğru. . . .cart curt yersen

neyin istatistiğinden bahsediyorsun sn uni? 23 senelik istatistik mi olur hisse senedinde? olayı siz cok yanlıs anlamıssınız. . . . . pegyo sahip değişince 2 den 10 gitmiş pehhhhhhh eeee global 2 den 16 ya gitmedimi? bu hisse bosa zaman kaybımıdır bilmem herkese göre değişir. guzelleme yapanda asla ben olmadım belki olsa olsa sizler ve basta sn gundem olabilir zira patrona guvenmiyorum ama şirkete guveniyorum diye garip bir cıkarımı var ve uzun vadeli yatırımcı. şimdi soruyorum bu mehmetciği cok seviyorumda neden sizler gibi alıp malın ustune yatmıyorum? demekki analizin bastan sona yalnış. neyse mehmetciğime laf yok. . . tahtada ne olduğuyla onun kadar sizlerinden vebali var. satan olmasa dusmez alan olmasa cıkmaz. bu kadar basit.

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    İstatistik. . . . ne guzel bir kelime aynı DEMOKRASİ gibi sihirli . . . . tatrtısılmaz, mutlak doğru. . . .cart curt yersen

neyin istatistiğinden bahsediyorsun sn uni? 23 senelik istatistik mi olur hisse senedinde? olayı siz cok yanlıs anlamıssınız. . . . . pegyo sahip değişince 2 den 10 gitmiş pehhhhhhh eeee global 2 den 16 ya gitmedimi? bu hisse bosa zaman kaybımıdır bilmem herkese göre değişir. guzelleme yapanda asla ben olmadım belki olsa olsa sizler ve basta sn gundem olabilir zira patrona guvenmiyorum ama şirkete guveniyorum diye garip bir cıkarımı var ve uzun vadeli yatırımcı. şimdi soruyorum bu mehmetciği cok seviyorumda neden sizler gibi alıp malın ustune yatmıyorum? demekki analizin bastan sona yalnış. neyse mehmetciğime laf yok. . . tahtada ne olduğuyla onun kadar sizlerinden vebali var. satan olmasa dusmez alan olmasa cıkmaz. bu kadar basit.

saygılarımla
    hehehe avukatı saniyede göndermişler, hiç şaşırmadım desem, bekliyordum bir cevap

6.  Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    hehehe avukatı saniyede göndermişler, hiç şaşırmadım desem, bekliyordum bir cevap
    İnsanları yanıltmayın diye yazdık. . . . . burayıda sacma sapan tik tok video larına benzetmeyin. . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7. Yanıltma ve yönlendirme ne kadar kolay....Açarsın grafiğe globale endeks bazında bakarsın ne kadar geri gelmiş görürsün....Bu kadar bariz gözüken en fazla kaybettiren endeks hissesi olarak görürsün....Burada yanıltan hatta bunu defalarca yapan maalesef sizsiniz....ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Yanıltma ve yönlendirme ne kadar kolay....Açarsın grafiğe globale endeks bazında bakarsın ne kadar geri gelmiş görürsün....Bu kadar bariz gözüken en fazla kaybettiren endeks hissesi olarak görürsün....Burada yanıltan hatta bunu defalarca yapan maalesef sizsiniz....ytd
    sn uni,

Lutfen önunu arkasını bilmediğiniz bir hususun tartısmasına girmeyin. . . . . global cok kaybetmiş. . . itirazımız varmı? yok peki siz hiç HALKBANK denen devin zirvesinin 9.3xx dolarken daha gecen sene 0.22x usd cent olduğunu biliyormusunuz acaba? daha niceleri var onları gectim. . . . .sakın bana amerikadaki dava muhabbetine girmeyin zira o zaman bende pandemiyi söylerim. . . . . yani uzun lafın kısası. . . . . yemek önune geldiğinde yiyeceksin. . . . sonra ac kaldım demenin alemi yok. . . . . .

saygılarımla

Sayfa 95/157 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •