Sayfa 34/152 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 265 - 272 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    30 hatta 33 lere kadar görulebilir görunsedeeeeee. . . . . . .dunyadaki resesyon. . . . . .tr de cıkacak petrol,gaz (gabar daki petrolun reservi tespit edilmeli). . . . . . gelecek turist sayısı. . . . . . nato ve rusya ile aramızdaki gelişmeler. . . . . . . suriyede durum. . . . . . . ve bir cok durumdaki gelişmelere göre 27 29 hedefi cok daha olası. . . . . böyle bir durumda zincirlerini kıracak global (turkiyeye girecek yabancı fonların desteğiyle) dahada yukarıları görebilir ama oraları zikretmeyelim . . . . . .simdilik kenara doların durumuna göre 15x leri bu yıl göruruz hedefini koyalımda. . . gerisine bakarız. . . . .

saygılarımla
    Teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Lütfen!!! İnsanları aptal yerine koymayın. özellikle Türk insanında eksik olan empati davranış şeklini kazanmaya çalışın. Sizlere bir dost önerisi.... Saygılarımla.. Bu arada Herkesin Bayramını kutlarım...
    Az önce çok şeyler yazdım, sildim,.. vazgeçtim...Bu forum sitesinde Kime?,neyi? niçin? anlatmaya çalışayım ki. Beni anlayan, anlayabilecek bir kişi yok. Herkes kendi menfaatinin peşinde.. Ben halbuki özellikle küçük yatırımcılara kendi bildiğimce birşeyler paylaşabilmek istiyorum. Ama paylaşımımın yatırımcıya fiyat anlamında zararım olabilir düşüncesiyle vazgeçiyorum. saygılarımla..

3.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Lütfen!!! İnsanları aptal yerine koymayın. özellikle Türk insanında eksik olan empati davranış şeklini kazanmaya çalışın. Sizlere bir dost önerisi.... Saygılarımla.. Bu arada Herkesin Bayramını kutlarım...
    Sayın gündem kim bunu yapıyor ki? burada kimsenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    sn gundem,

Empati ? Bu memlekette asgari ucrete %34 zam yapılırken ev sahibine % 25 den fazla zam yapamazsın deniliyor. . . . .gecen sene giren % 100 un yanına bu senede eklenmeye devam ediyor. . . .ama tv lere bakarsan herkes cıkıp vicdansız ev sahipleri diyerek bide ajitasyon yapıyor. . . . . seninkide biraz öyle oldu. . . neyin empatisini istiyorsun. . . . . borsa burası iner cıkar sirket zarar eder kar eder. . . dalgalanır. . . . . Burda empatilik bir sey yok. . . . .

sonuc. . . . hayatta herkes nasibini yer. . . . gerisi teferruat

NOT. . . . . Sakın kimse asgari ucret yeterlidir dediğimi sanmasın. . . . . . o baska bir vakaa
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Vayyy anasını yav, elin oğlu 88xx 92xx direnc diyor. . . . . . gecmiyor. . . . . laf dinliyor kağıt . . . . bakalım elin oğlu ne zaman izin verecek? Ne dersin ? sevgili aysha. . . . . . bu elin oğlu cok pis cıktı be. . . .

saygılarımla,
    Arkadaşlar kimseyi suçlamaya gerek yok. Direk nokta atışı hedef vermiş. Fiyat nerden döndü şu aşamada 9.19 ne demiş 9.2xx hedefe yaklaştı mi trade edeceksin. Bedeva helva vermiş yemesini bilmemissin. Bırakin da yiyenler nasiplenmeye devam etsin. Teşekkürler Sayın Besiktask

6.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimseyi suçlamaya gerek yok. Direk nokta atışı hedef vermiş. Fiyat nerden döndü şu aşamada 9.19 ne demiş 9.2xx hedefe yaklaştı mi trade edeceksin. Bedeva helva vermiş yemesini bilmemissin. Bırakin da yiyenler nasiplenmeye devam etsin. Teşekkürler Sayın Besiktask
    sayın beşiktaş dediyse benim için güzel haberdir her dediği çıkar söylediği rakamlar gayet güzel rakamlar ki... biz uzuncular için sonraki yıllar belki de temettülerle hayal kurmamızı sağlar

7. Sn. Reyiz pekte farklı şeyler söylemiyoruz.Olağanüstü durumlar olmazsa siz usd 22 olur ben en az 25 olur diyorum.
    Vay vay vay.Taa 27 Kasım'da Usd Haziran'da 25 olur demişiz.Önceki forumdan alıntıladım.Global de sattığım yerlerde pinekliyor daha.Zamanında 8 üstü olmazsa ne köy ne kasaba olur bundan demiştim.Yapıyoruz bu sporu.🙂 Selamlar saygılar sunarım reyiz bu vesileyle.😎

8.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Vay vay vay.Taa 27 Kasım'da Usd Haziran'da 25 olur demişiz.Önceki forumdan alıntıladım.Global de sattığım yerlerde pinekliyor daha.Zamanında 8 üstü olmazsa ne köy ne kasaba olur bundan demiştim.Yapıyoruz bu sporu.�� Selamlar saygılar sunarım reyiz bu vesileyle.��
    )))) Buyuksun. . . . . . biz amatörce uğrasıyoruz bu işlerle )) keske 4 5 gun önce yazsaydın fiyat 23 ken yada ne bilim haziran ilk haftası 21 22 iken ))) sonucta medyan diye bir sey var.basından sonuna ortalama alınır. . . . . . ve o ayın ortalama fiyatı cıkar. . . . .

saygılarımla

HAYIRLI BAYRAMLAR
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Sayfa 34/152 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •