Sayfa 96/156 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1248 madde; 761 - 768 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. https://invst.ly/11uqez

Normalde grafik paylaşmam ama almak isteyen için masaya bilgi koyalım
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Yukarda grafikte görduğunuz uzere bir kanallar dizisinde venedik gondolu gibi geziniyor. . . . şimdi bu kağıdın zor olan anlasılmayan ne tarafı var? Anlamak ve anlamlandırmak cok mu zor bu kağıdı?

Bu kağıdı anlamak için yanına biraz bist 100 bilgisi koy. . . sabah kalktığında ac tv yi uzak doğuya bak. . . . hadi onu gectik faizler nereye gidiyor ona bak. . . . o da olmadı savas ne durumda (su aralar) ona bak cöz bulmacayı. . . . . heeeee yok arkadas ben anlamam o işlerden , ne işin var o zaman burda derler adama

saygılarımla

Burda yanıltan kimse olamaz. . . . . . yanılanın kendi hatasını kabul etmemesi vardır.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Yukarda grafikte görduğunuz uzere bir kanallar dizisinde venedik gondolu gibi geziniyor. . . . şimdi bu kağıdın zor olan anlasılmayan ne tarafı var? Anlamak ve anlamlandırmak cok mu zor bu kağıdı?

Bu kağıdı anlamak için yanına biraz bist 100 bilgisi koy. . . sabah kalktığında ac tv yi uzak doğuya bak. . . . hadi onu gectik faizler nereye gidiyor ona bak. . . . o da olmadı savas ne durumda (su aralar) ona bak cöz bulmacayı. . . . . heeeee yok arkadas ben anlamam o işlerden , ne işin var o zaman burda derler adama

saygılarımla

Burda yanıltan kimse olamaz. . . . . . yanılanın kendi hatasını kabul etmemesi vardır.
    Para tekniği çizer. Teknik tamamen yalan. Örnek mi düşeni kirdi dersin alırsın düşer ne oldu onaya geldi, tekrar düşer ne oldu ihlal yapıyor dokuleni topluyor deriz. Yani demem şu ki her şeye bir bahane bulunur. Oynama ya niyeti olmayan gelin yerim dar dermis. Bizimki o hesap. Kutman ve Bülent ikilisi ile poker oynuyoruz. Ama şunda sana hak veriyorum reis bu al yat kağıdı değil yükseldi mi sat dustumu al. Kaçak filan hikaye. Sen işi bulmussun yükseldi mi sat düştü mü al. Çok iyi trade kağıdı. Anladığım bu işi beceriyorsun bundan iyi fırsat veren tahta bulamazsın.

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    https://invst.ly/11uqez

Normalde grafik paylaşmam ama almak isteyen için masaya bilgi koyalım
    enteresaannnnn yıllardır grafiklere dolar bazında bakın diyen şahıstan ilk attığı grafik tl grafiği olarak geldi, ekibin burada bir hata yaptı bak ikaz edeyim

5.  Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    enteresaannnnn yıllardır grafiklere dolar bazında bakın diyen şahıstan ilk attığı grafik tl grafiği olarak geldi, ekibin burada bir hata yaptı bak ikaz edeyim
    1. Dolar stabil olduğu zaman (şimdiki gibi) dolarda baksan grafiğe değişmez.
    2. Kısa vadede dolar bazlı bakmak yanında TL Bazlı da bakarsın. Uyumsuzluk durumunda dolar bazlı grafik esas alınmalı
    3. Grafikleri para cizer ama riski alan sizsiniz ve grafik size bu manada yardımcı bir etkendir.
    4. Diğer dinamikleri bilmeden parada bir anlam ifade etmez. Zira balinalar terse kalmaz diye bir şey yok.
    5. Herkesin aklı var burdan kimseye ders verecek değilim o dersi alanlar zaten alıyor.

Sonuç endeks eğer 2 gun 75xx ustunde kalırsa 82xx hedeftir. Buda almak isteyene başka bir hap.

Saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Patron faktörü.....Pegyo patrondan alındıktan sonra 2 li fiyattan 10 lu fiyata gelmek üzere demekki sorun hissede değil sorun patronmuş.....Global ya aynı fiyatta yada gerilemiş durumda....Her zaman söylüyorum 23 senede borsada en fazla kaybettiren hisse glyho..... Ben söylemiyorum istatistik söylüyor....Bu hisse boşa zaman kaybı Patron olduğu sürece size gün yüzü göstermeyecek bunu böyle bilin Mehmedim güzellemeleri yapanlaradaitibar etmeyin.....ytd
    Konjonktürel olarak girip çıkılabilir. İçeride kalınan dönemde Usd/bist100/enflasyon’a göre yüksek kazanılmışsa çok da güzel ticaret olur.

Uçuyoruz kaçıyoruz dendiği anda kaç
    Batıyoruz denildiğinde isyan bayrakları çekildiğinde gir.

Patronla 4. Rounddayız 2-1 öndeyim bakalım ne olacak haha

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Bu tip düzeltme düşüşlerinde yatırımcı için büuük tehlike şu
    Portfoyunde değişiklikler yapıyor. Sabit kalmıyor.
    Dalga gectiğinde primlenmiş hissesine baktığında ise..
    Elinde daha az kaldığını görüyor.
    Oysa sat tuşuna kendi bastı.
    Sakin kalıp hedef odaklı (28) beklemek çok zor.

8. Hızlı düştü toparlanamadı,endeksin gerisinde kaldı.Olumlu tarafı ana sektör durgunluktan etkilenmiyor,ziyaretçi gemi ve yolcu sayısı güçlü artış trendinde,petrol fiyatları,hammadde sorunu yok,savaş genele yayılmazsa önü açık.

Sayfa 96/156 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •