Sayfa 155/155 İlkİlk ... 55105145153154155
Arama sonucu : 1234 madde; 1,233 - 1,234 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sunumda temettü vericem demiş....Herhalde geçen sene verdiği 2 kuruşu 3 kuruş olarak verir.....Hissede baskıyı ben yapmıyorum demiş sanırım uzaylılar yapıyor.....3 dolar dediydim pandemi yüzünden 2 sene geciktik 2026 olması gereken değere gelir demiş yeni havuç buyrun 2 sene daha......Bedelsiz demiş onu demiş bunu demiş miş miş miş.....Aklıma bi şarkı geldi parole parolemiydi palavra palavramıydı hatırlayamadım.....ytd
    %5 enflasyon faizin olduğu yerde temettu mantikli
    Temettu isi bu enflasyonist ortamda yalan dolan zaten
    Tek hakli olunan taraf geecekten firma karını gocun maden ortaklarına dağıtıyor olması..

Temettusunu beyaz gicina sokabilir..

Dedigim gibi bu bilanco ile ederi buralar.. cok iyi bir bilanco gelmedi..
    Ntgaz tarafı kotu galiba..

Sent from my SM-G990E using Tapatalk

2. Bilanço hiç kötü değil oldukça iyi 9 aylığa göre 4 geçen seneye göre 1 misli kar artışı....Bunun ayarında bir sürü bilanço tavan oldu bana bilanço mavalını okumayın zarar açıklasa bu kadar düşmezdi.....Sanki konu glyho olunca 23 senedir düşen fiyatı neki çıkması için sermeyesinin 3 misli kar değil 30 mislimi olmalı ....Peki iyi sayılabilcek bilanço kötü gösterilerek kim kazançlı çıktı tabiki kendi milyon lotlar özel emirle 12,90 dan alındı tahtayı çalkalayarak herkesten alamayacağı kadar malları aldı önümüzdeki günlede açıklamasını görürsünüz ....ytd

Sayfa 155/155 İlkİlk ... 55105145153154155

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •