Sayfa 61/152 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 481 - 488 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Sn Hocam,

Bu adamın herşeyi yalan. Hiç bir söylediğine anlam yüklemeyin. Yatırımcıda beklenti oluşturur. Hisse taşıttırır. 20 yıl bunun hissesini taşıyan insanlar varmış. Bir evliliğin bile 20 yıl sürmesinin mucize olduğu günümüzde 20 yıl glyho aşkı muhteremin şehvetinden kaynaklanmaktadır.

Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selam.. Benim çok merak ettiğim 2 konu var. Sayın birnickiste özellikle sizin 1 ve 2. maddeleriniz için birebir.
    1. Sorum Sayın KM yıllar önce söylediği o söz " GLİ 1,5 milyar dolar verseler satarım,ama Naturelgaza 2 milyar dolar verseler de satmam sözü ki, bu söz herkes farklı yorumlayabilir ama ben sayın KM'nin Naturelgazin GLİ "dan daha değerli olduğunu, belki GLİ satabileceği ve yoluna Naturelgaz ile devam edeceğini dile getirmiş olabileceği
    2'si ise İlk günden beri file getirdiğim SOCAR LNg operasyonu ki bunun öyle basit bir satin alma olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.
    Yaşarsak göreceğiz.. Saygılarımla

Sn.gundem en az 20 yıldır borsadasin ama borsayı ve patron faktörünü ogrenememissin,
    Ayrıca tek hisseye yatırım yapmanın hata olduğunu ogrenememissin,
    Kimsede hakkın yok buna kurtmende dahildir,
    Biraz kabahati kendinde ara ve borsanın mantığını lütfen öğrenmeye calis,
    Kimseye sitem etmeye hakkınız yok.
    Siz globali atıyorum 50 TL oldu sattınız bende aldım ben kimi kime şikayet edeyim,
    Biri kar edecek biri zarar edecek,
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn.gundem en az 20 yıldır borsadasin ama borsayı ve patron faktörünü ogrenememissin,
    Ayrıca tek hisseye yatırım yapmanın hata olduğunu ogrenememissin,
    Kimsede hakkın yok buna kurtmende dahildir,
    Biraz kabahati kendinde ara ve borsanın mantığını lütfen öğrenmeye calis,
    Kimseye sitem etmeye hakkınız yok.
    Siz globali atıyorum 50 TL oldu sattınız bende aldım ben kimi kime şikayet edeyim,
    Biri kar edecek biri zarar edecek,
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar
    Forum sitesinin sessiz olduğu bu zamanlarda ara ara yazarım. Bilmiyorum rastlantı mı ama oklar hep üzerime geliyor. Diyebilirsiniz ki hakkediyorsun. Binada saygı duyarım. Ama birşey itiraf etmek istiyorum Evet bu kasıtlı yapılıyor. Neyse bu konuyu Allah herkese kalbinin güzelliklerine göre versin diyerek kapatmak istiyorum.
    En son paylaşımımda sayın birnickiste ' nin sayın KM'nin iki özelliğinden bahsetmiş bende buna atıfta bulunarak kafamda cevap aradığım, kısmen cevabını bulduğum konuları sizinle paylaştım.Burada forumun aşık olması gerekeni yaptım
    Sonuç arkadaşlar paylaşımımda hiç alakalı olmayan yorumlar yaptığını gördüm.
    Artık birşeyi aydınlatalim. Eğer bu forumda ve bu hissede olmam istenmiyorsa açık açık dile getirebilirsiniz. Benim bu hisse özelinde bu forum sitesinde yerimin olmadığına artık daha çok eminim. Hepimiz için hayırlısı olsun. Saygılarımla

4. Sizi seviyoruz. Nereye gidiyorsunuz? 100 TL olmadan gitmek var mı?

Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Forum sitesinin sessiz olduğu bu zamanlarda ara ara yazarım. Bilmiyorum rastlantı mı ama oklar hep üzerime geliyor. Diyebilirsiniz ki hakkediyorsun. Binada saygı duyarım. Ama birşey itiraf etmek istiyorum Evet bu kasıtlı yapılıyor. Neyse bu konuyu Allah herkese kalbinin güzelliklerine göre versin diyerek kapatmak istiyorum.
    En son paylaşımımda sayın birnickiste ' nin sayın KM'nin iki özelliğinden bahsetmiş bende buna atıfta bulunarak kafamda cevap aradığım, kısmen cevabını bulduğum konuları sizinle paylaştım.Burada forumun aşık olması gerekeni yaptım
    Sonuç arkadaşlar paylaşımımda hiç alakalı olmayan yorumlar yaptığını gördüm.
    Artık birşeyi aydınlatalim. Eğer bu forumda ve bu hissede olmam istenmiyorsa açık açık dile getirebilirsiniz. Benim bu hisse özelinde bu forum sitesinde yerimin olmadığına artık daha çok eminim. Hepimiz için hayırlısı olsun. Saygılarımla

5. Kaizer Hocam
    Belki çok iyi geldi ki halen sayıyorlar.

Muhterem'de TUİK gibi sayılarla oynar mı?

Alıntı Originally Posted by Kaizerrr Yazıyı Oku
    Unutmadi, bekletiyor. Nassau ceo su 1. Gun paylasiyordu aylardir. Zaten 15 gun cok fazla bu datanin hazirlanmasi icin. Ama bu ay hazir data 2 gundur bekletiliyor. Kotu gelme ihtimali olmayan bir data neden paylasilmaz. Bir cok senaryo olabilir. Hayal gucunuze kalmis.

6. Sayin lennoncan, nerelerdeydiniz siz? Rakamlar elde ve zaten butceye gore de 1m uzeri. Bekletiliyor. Vardir bir bildigi mehmet kutman in. Daha bildirmedigi bir suru gelisme de var zaten.
    Gelir yavas yavas…

Alıntı Originally Posted by lennoncan Yazıyı Oku
    Kaizer Hocam
    Belki çok iyi geldi ki halen sayıyorlar.

Muhterem'de TUİK gibi sayılarla oynar mı?

7.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Hadi ben hissede yeniyim ama sizler yıllardır buradasınız ve artık çoktan öğrenmiş olmanız gerekirdi. Patronun 2 önemli özelliği vardır:

1. Verdiği her sözü yerine getirir.
    2. Verdiği HİÇBİR sözü ZAMANINDA yerine getirmez…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Verdiği sözlerin çoğunu yerine getirmedi maalesef.Şırnak termik santralı,Londrada kottan çıkma,Bar limanı satılması,hissem üç dolar dedi,emekli olmadı,İzmir limanı olmadı,Galataport olmadı,Bir Güneydoğu gazimize satma hisseni dedi,Mevlanadan döktürüyordu inanalım diye bir zamanlar.Daha çok sayabilirim.

8. temmuz ayı rakamları geldi 1,271,791

Sayfa 61/152 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •