Sayfa 129/152 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Patron borsacı olunca böyle oluyor. Yıllardır aynı pilavı yediriyor. Borsa ralisinde başka tahtaları dolaşıp burdaki bıkan yatırımcının malına çöküyor. Rali sonrası harekete başlıyor. Grafiklere bakın senenin belli aylarinda hareket eder. Şimdi bunun zamanı geldi heleki ports tarafında işler bu kadar iyi iken dökmek için elinden geleni yapacaktır.Kendi adima çok rahatım. Bistin en ucuz hisselerinden biri. Bu yıl glyho yılı olabilir

2. Patron borsaci degil o.c gu
    Sasa nin sahibi 2 milyar dolar ederi olan sirketi 20 milyar dolara tasidi
    Bu o.c nun s2de degil.. sirketini. Borsadaki degeri hep bir aralikda tutus
    Geleni swm derdind it herif
     Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Patron borsacı olunca böyle oluyor. Yıllardır aynı pilavı yediriyor. Borsa ralisinde başka tahtaları dolaşıp burdaki bıkan yatırımcının malına çöküyor. Rali sonrası harekete başlıyor. Grafiklere bakın senenin belli aylarinda hareket eder. Şimdi bunun zamanı geldi heleki ports tarafında işler bu kadar iyi iken dökmek için elinden geleni yapacaktır.Kendi adima çok rahatım. Bistin en ucuz hisselerinden biri. Bu yıl glyho yılı olabilir
    SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Ben halen keşfedilmemiş bir tahta olduğunu düşünüyorum.
    Aksine bence patronu çok iyi keşfetmiş bir yatırımcı kitlesi var ondan kimsenin tahta ile uzaktan yakından işi olmuyor.

4. Selamlar.. Hani, Sayın KM için borsa kurdu diyorlar ya... ne borsa kurdu, korkak, yatırımcının hakkını yiyen, nereden geldiğini(şirketin)bilmeyen inkar eden , her türlü gücü kendi menfaatine kullanan sanki hiç ölmeyecek gibi yaşayan korkağın teki bir insan...Üzülüyorum onunla aynı sınıfta yer almaktan...
    Yatırımcının bu kadar ahını almak, üstelik bunu kasıtlı yapmak insana ne kazandırabilir ki. Bizim bilmediğimiz birşeyleri kazanıyor anlaşılan. Neyse kendi adıma onun kadar küçülemem.
    Şirketle ilgili herşey ortada.. Kendi ve ekibi istedikleri gibi çalsın oynasınlar... Saygılarımla...

İnsanların , özellikle şirketinin bugüne gelmesinde büyük payı olan yatırımcının zor anından yararlanmak nasıl?? l bir kişilik

5. Kağıdın değeri olduğu, şirketin emsalsiz olduğu falan..
    Hem reelde hem sanal ortamlarda anlatılmalı.
    Tahtacı ve patron bundan anlayacak.
    En son deuce 1 mly aldıydı.
    Yabancı da mı farkında değil? Gercek yabancı.

6. Glyho,naturelgaz ve conse üçü de devre kesti.noldu ki

7. Sayın Beşiktaş gelmediyse dahaglın daha zamanı gelmemiş

CPH2325 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by cakacuka Yazıyı Oku
    Sayın Beşiktaş gelmediyse dahaglın daha zamanı gelmemiş

CPH2325 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    )) Clever boyyyyyy. . . . . ..
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Sayfa 129/152 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •