Sayfa 144/151 İlkİlk ... 4494134142143144145146 ... SonSon
Arama sonucu : 1207 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Amma velakin....borsanın en gizemli vede en değerli hissesi...sahibi uluslararası sermaye....kendi sektöründe dünya sayılısı....fiyat zamanı gelince olur....gph da bilinmeyen noktalar çözuluyor....sixth street varrantla elde edeceği hisseleri önerilen fiyattan bizim sermaye sahiplerine vermezse gph delisting olur...glyho arzcı olduğundan işlemi gerçekleştirir.....para nasıl bulunur vede gph mevcut ortakları hangi şartla sürece glyho yanında katılıp delisting şartlarının oluşmasına yardım ederler....işte bir dolu gizem.....pası prens e attım...hepinize saygılar ...ytd
    Şu varant işini cıktığı gunden beri anlamıs değilim . . . .turlu turlu 3 kağıt işlerin bir baska verisyonu. . . . benim bildiğim bir sey varsa oda bu şirket gunu geldiğinde al sana babacım diyerek sahibine teslim edilmeyecek. . . . . Bu sekilde kitabına uydurularak parça parca teslim edilecek. . . .gerisi laf traşı. . . . . .

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Sixth street varantı kullanıyor yani bana faizi verme portun hissesi daha değerli diyor......Başka hisse bu haberle nereye gideceği belli değil bizim patron tavan olmasına rağmen tavandan hiç haz etmediği için bozuyor herzaman olduğu gibi müthiş haberi satış için kullanıyor.....Sorun hissede değil hissenin yükselmesini istemeyende.......ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sixth street varantı kullanıyor yani bana faizi verme portun hissesi daha değerli diyor......Başka hisse bu haberle nereye gideceği belli değil bizim patron tavan olmasına rağmen tavandan hiç haz etmediği için bozuyor herzaman olduğu gibi müthiş haberi satış için kullanıyor.....Sorun hissede değil hissenin yükselmesini istemeyende.......ytd
    Katılıyorum sayın Üni,

Birileri özellikle dikkat çeksin istemiyor ve o noktada baskı satış ve kaçırma politikasını hemen devreye alıyor…

Sayın beşiktaşın dediği doğru al şu fiyattan sattık diyip bi devir olmayacak usularlarası yasaları kullanıp kata kullilerle zaten devir işlemi olacak… buna zemin olacak her şeyide hazırlıyorlar.. anlaşılan çok zaman yok zaten kutmandan da bu son bir iki yıldır anlaşılıyordu…

Ha global yatırım holdinge yansıması ne olacak derseniz belki şirket başka bir kısma evrilecek yani bu baskı, satış, kaçırma politikasının gph nin devri ile ilgili olduğunu sanmıyorum başka bilmediğimiz bir durum olduğunu düşünüyorum…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Pegyo da oynanan oyunun aynısı (yavaş yavaş çaktırmadan devir işlemi) bence GPH de uygulanacak...

5. Patron için hisse prim yapmış yapmamış önemli değil tek amacı çeşitli havuç vererek içeriye yatırımcı sokup fon gibi kullanmak kim girerse zarar vermek.....glyho onun kumbarası oyuncağı.....ytd

6. Yok hisse senedi değeri 3 dolar yok stratejik ortak yok temettü yok otel yok avm bunları biz söylemedik kendisi 2-3 sene önce söyledi bugün geldiğimiz rakam sıkı durun 3 dolar değil tamı tamamına 39 cent nasıl bozdurun bozdurun harcayın üstelik endeksin 9000 e geldiği noktada....ytd

7. Bunun geri gelme sebebi başka. Bayram haftası resmi tatil olması planları değiştirdi. Yeniden kart dagittiyor. Ama ne yaparsa yapsın sonu mutlu sonla bitecek.

8.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Bunun geri gelme sebebi başka. Bayram haftası resmi tatil olması planları değiştirdi. Yeniden kart dagittiyor. Ama ne yaparsa yapsın sonu mutlu sonla bitecek.
    Yanlış. . .

Global ve diğerlerinin dususu yane halka arz la alakalı. . . . . .bu haftayı 8400 8600 arasında kaparsak sasırmam. . . . . zira cok buyuk montanlı bir halka arz piyasadan baya para cıkacak. . . .

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Sayfa 144/151 İlkİlk ... 4494134142143144145146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •