Sayfa 137/152 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sorun tamamen patron kaynaklı yok sahibi yahudilermiş yok zamanı gelince devir teslim yapılacakmış yok limanları satacakmış cak cak cuk cuk.....Hisse fiyatı 20 senedir düşüyor herkes lanet okuyor bu işlemleri benmi yapıyorum borsacı patronumuz işin başında gelene çakıyor gidene çakıyor tüm yatırımcıları illallah ettirmiş durumda.....ytd
    Sayın üni, bu sürünmenin bir nedeni olmalı… sabancı hisseleride aynı veya aynıydı sasa dan tut yünsa ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Patron kaynaklı demiyenlere örnek PEGYO patron esaretinden kurtuldu kısa sürede hemen 10 misli prim yaptı bundan daha iyi örnek olurmu....ytd

3. Sn Somers SASA daha öncesinde çok yüksek prim yaptı üstelik Erdemeoğlu yatırımcısın seven ve olmasını istiyen bir patron...SAHOL beğenmediğiniz bu sene 13 lerden 77 lere geldi biz nerdeyiz bide 13 idik geçen sene bugün 11 leri telefuz ediyoruz.....ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sn Somers SASA daha öncesinde çok yüksek prim yaptı üstelik Erdemeoğlu yatırımcısın seven ve olmasını istiyen bir patron...SAHOL beğenmediğiniz bu sene 13 lerden 77 lere geldi biz nerdeyiz bide 13 idik geçen sene bugün 11 leri telefuz ediyoruz.....ytd
    Bahsettiğim sabancının satmadan önceki sasa ve yünsa sı…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bence patron içerdeki ve gelebilecek yatırımcıları hissede tutabilmek için devamlı bir havuç veriyor işte bu cak cuk lar....Bütün takas ve bilgi kendisinde bunları yatırımcı lehine kullanmayıp tam tersine tamamen aleyhine kullanıyor.....Bakmayın siz bu hissede şöyle kazanıyorum böyle kazanıyorum diyenlere hepsi palavra her bir yatırımcı küllüm zararda.....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Bence patron içerdeki ve gelebilecek yatırımcıları hissede tutabilmek için devamlı bir havuç veriyor işte bu cak cuk lar....Bütün takas ve bilgi kendisinde bunları yatırımcı lehine kullanmayıp tam tersine tamamen aleyhine kullanıyor.....Bakmayın siz bu hissede şöyle kazanıyorum böyle kazanıyorum diyenlere hepsi palavra her bir yatırımcı küllüm zararda.....ytd
    Bakın işte ben de bunu anlamıyorum. Bir patron malını yillardir neden değersiz göstermek istesin. Al sat yapacaksa hissede burda 10 kademeye yapıyor fiyat yukarı çıkarsa 40 kademede yapar. Yani mantıklı bir açıklaması yok aslında. Ama şu bir gerçek hisseyi uzun zamandır elinde tutanların elinde sadece .. kalmis

7. Anlamayacak bir şey yok sn zigana patron senelerdir sağmal inek gibi sağıyor bütün aracı kurumlar ya kendi yada yan hesaplar sağma işi sizin bizim becerebilceğimiz işler değil onun işi dolayısıyla buraya yatırım yapan ya büyük zararla elinde tutuyor yada büyük zararla verip gidiyor. sistem tamamen patron tarafında istediği kadar bilgi istediği gibi bilanço istediği gibi iyi veya kötü haber servisi vs vs....ytd

8. global holding gerçeği bence bu.....sn mehmet kutman herşeye yetkili değil....belli sınırlardaki yetkileri ile şirketi yönetiyor....yani CEO....ytd

Sayfa 137/152 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •