Sayfa 139/151 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
Arama sonucu : 1207 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Sn Somers hiç kendimizi kandırmayalım fazlada derine inmeyelim gereksiz.....Bazı patron ve şirketler yatırımcısına hep kazandırırlar çünkü yatırımcısı kazanırken aslında kendileri çok daha fazla kazançlı çıkarlar sebebi ilerde hisse satma kaynak sağlama itibar vs vs......Bazı patron grubu bizimki gibi başkaları hissesini alınca çalınmış gibi görür elindeki tüm imkanları kullanarak yatırım yapanlara zarar vererek geri almaya çalışır 10 senelerdir Globalde yapılan gibi.......Hisse seçim kriterleri artık çok değişti yeni nesil yatırmcı önce takasa sonra patrona bakıyor bizim bildiğimiz değerler en son geliyor.....ytd

2. Sasa örneğini çok veriyoruz ama adam neredeyse hissesini inanılmaz yerlere çıkartarak tüm yatırımlarını hisse satarak bitirecek çıkartmasa o dev yatırımın borçları nerden ödeyeck o yüzden önümüzde çok güzel örnek olarak duruyor.....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Yatak odasında eğlence bitmez. . . . . belki bi fantazi patlatırız 13 ustune atarız. . . . . )) oda ayrı eğlence olur ne dersin?
    Bak allahın işine aaaaa 13 olduk yahu )))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sn Aysha ya çok safsın yada fazla inanmış.....Yaaa arkadaşlar senelerdir şu olcak bu olcak hiç olan varmı yok. içerde durunki kaçmayın nasılsa sizden alır alacaktırda yalan deyin.....İyi haberde gönderse illa satış için kullanır hiç tavan olduğuna şahitmisiniz bi sürü hisse giderken illa haberlemi gider....Niyet bozuk niyet.....ytd
    Bugün ne oldu da ... tavan oldu?
    Katil kim..
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5. Benim pamuk prensesimi kim neden sevmez anlamadım gitti. . . . . ballı lokmam benim. . . . . . memoli seviliyorsunnnnn

saygılarımla,
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bak allahın işine aaaaa 13 olduk yahu )))
    Reis artık rüştünü iyice ispat ettin. Şimdi nereye kadar devam

7.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis artık rüştünü iyice ispat ettin. Şimdi nereye kadar devam
    Oralara girmeyelim...... Kendi bacağımıza sıkmayalım. ...

Ama şu ispat konusuna baya guldum. Hayır yıllardır dediğimden başka bir şey mi var?

8.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Oralara girmeyelim...... Kendi bacağımıza sıkmayalım. ...

Ama şu ispat konusuna baya guldum. Hayır yıllardır dediğimden başka bir şey mi var?
    Bu defa ki farklı. Kısa vadede tam nokta atışı.
    Biraz ucundan tüyo alamaz miyiz? Bacağına sikmayacak kadar.

Sayfa 139/151 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •