Sayfa 134/152 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Haftaya not arttırımı gelecek sayın beşiktaş, devler endeksi taşır gibi…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Global özeli olarak kastetmiyorum ama not artırımına cok anlam yuklemeyin. . . . . . zira yatırım seviyesinin cok cok altındayız heee görunum artsa fena mı olur? olmaz tabi ama piyasaya zaten not artırımını kendi kafasına göre ayarlıyor. 74xx den 94xx e giderken not artırımımı vardı? bakın arkadaslar tekrar ediyorum global özelinde değil ama endeks için konusursak endeksi zirvelere tasıyacak sey turkiyenin kara para aklayan ulke statusunden cıkıp normale dönmesiyle olur. bakın şimdi bir denklem kuralım.. . . .

bu liste haziran dan sonra acıklanıyor. . . . arkasından fed in faiz indirim takvimi gelecek. . . aynı tarihlerde bizim enflasyonda yıllık bazda kırılmalar (asağı yönlu) yasanacak. . . . . turist dövizi bollasacak. . . . . . .secimler bitmiş ve önumuzde 4 senelik secimsiz bir surec acılacak. . . . yaniiiiiiii

asıl hareket önumuzdeki haziran temmuz itibarıyla sekillemeye baslayacak ve yılın son ceyreğinde zirve olacaktır. tabi bunlar her zamanki gibi sacma sapan bir gelişme olmaz ise olacaktır.

saygılarımla HAYIRLI CUMALAR
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. sn somers

Senin devler seni değil beni dinlemeyi tercih ediyor gibi . . . . . . ne dersin?
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn somers

Senin devler seni değil beni dinlemeyi tercih ediyor gibi . . . . . . ne dersin?
    Reis seçime bu fiyatla girmez demiştin bende seçim sonrasını işaret etmiştim. Bakalım ne olacak

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn somers

Sayın beşiktaş bir kez daha tebrikler siz yön veriyorsunuz gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis seçime bu fiyatla girmez demiştin bende seçim sonrasını işaret etmiştim. Bakalım ne olacak
    )) Bakıp göreceğiz. . . . . . . .

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    )) Bakıp göreceğiz. . . . . . . .
    Sen kazandın reis seçimleri beklemeye gerek yok bence. Bu konuşmayı yaptığımızda 12.80 fiyat.

7.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sen kazandın reis seçimleri beklemeye gerek yok bence. Bu konuşmayı yaptığımızda 12.80 fiyat.
    Yatak odasında eğlence bitmez. . . . . belki bi fantazi patlatırız 13 ustune atarız. . . . . )) oda ayrı eğlence olur ne dersin?

8.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Yatak odasında eğlence bitmez. . . . . belki bi fantazi patlatırız 13 ustune atarız. . . . . )) oda ayrı eğlence olur ne dersin?
    Hadi inşallah diyelim.

Sayfa 134/152 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •