Sayfa 138/152 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Yeni halka arzlar niye bu kadar revaçta bir düşünün.....En az 1 sene patron satış korkusu yok tahtaya çöreklenmiş spekülatörü yok isters fk 500 dd 100 olsun girerim yinede kazanırım diyor haksız diyebilirmisiniz hayır sonuna kadar haklılar....Bizde geleni çarp gideni çarp eminim herkes biran önce kurtulsam diye dua ediyordur....ytd

2. Sn Aysha ya çok safsın yada fazla inanmış.....Yaaa arkadaşlar senelerdir şu olcak bu olcak hiç olan varmı yok. içerde durunki kaçmayın nasılsa sizden alır alacaktırda yalan deyin.....İyi haberde gönderse illa satış için kullanır hiç tavan olduğuna şahitmisiniz bi sürü hisse giderken illa haberlemi gider....Niyet bozuk niyet.....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sn Aysha ya çok safsın yada fazla inanmış.....Yaaa arkadaşlar senelerdir şu olcak bu olcak hiç olan varmı yok. içerde durunki kaçmayın nasılsa sizden alır alacaktırda yalan deyin.....İyi haberde gönderse illa satış için kullanır hiç tavan olduğuna şahitmisiniz bi sürü hisse giderken illa haberlemi gider....Niyet bozuk niyet.....ytd
    Yazdıkların kesinlikle doğru tavan bu hisse de olmaz öyle bir şey yok. Olan tam olarak şu aslında İstanbul portfoy burada cirit atıyor kimin talimatı ile tabi ki belli. Borsa yukarı gider bu genelde ya düşer ya yerinde sayar neden patron başka tahtada iş basinda burayı tutma görevi İstanbul portfoyde. Sonra patron işini görür gelir çöplüğüne . Yıllardır bu böyle devam eder.

4. sn .uni..ben çok safımdır...ne yapayım...benimde kusurum bu....ama bu sinemada bu film var...oyuncularda bunlar....gücün yetiyorsa filmin konusunu ve oyuncularını değiştir...bana fark etmez...

5.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    sn .uni..ben çok safımdır...ne yapayım...benimde kusurum bu....ama bu sinemada bu film var...oyuncularda bunlar....gücün yetiyorsa filmin konusunu ve oyuncularını değiştir...bana fark etmez...
    Bu yazıyı okuyunca reels de dönen bir video geldi aklıma. . . . . . söyleki orda adam psikyatra gitmiş incinmişsin diyor tabi eğitimli bir arkadas olduğu için kibarca söylemiş videosu geldi aklıma sn ayshanın yazısını bu minvalde tercume edeyim daha rahat anlasılsın. . . .

Heeee sen cok biliyorsun. . .biz malız. . . . . sana cok daha uzun cevap veririm ama gerek yok.. . . . tahtanın agası belliiiii, paşası belliiiii G.T un yiyorsa buyur kendi filmini cek. bana fark yapmaz

diyorrrrr. ehhh tabi kibar bir hanımefendi olduğu için cok da seyime diyememiş )))))

saygı sevgi ve guzel bir hafta sonu dileklerimle
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. Cok fazla yazi yazmam ama burada ki yatirimci arkadaslarima elestiri yapmak istiyorum (kendime de) oncelikle hatayi kendimizde arayalim hep beraber nedenleri cok acik karsimizda ki kisi surekli sirketin buyudugunu anlatiyor bize havuc veriyor bizde hep beraber kazanma hirsiyla hissemize cocugumuz gibi sahip cikiyoruz ve bedavaya birilerini fonluyoruz sirket pandemide nerdeyse baticakti sifir gelirdi asiri borc yuku vardi ve hisse 25-30 centlere dustu ve bunun devamin da neler oldu conse ntgaz halka arz edildi sermaye artirimi yapildi antalya limani pandemide olmayacak sey oldu 100 kusur milyon dolara satildi borclar azaldi ukrayna rusya savasindan ntgaz ciddi kar yazdi sirketin icinde buyuk paralar girdi borclar azaldi pandemi donusu kruvaziyer sektoru rekorlar kirdi ama gel gorelim ki sirket suan 40-45 cent altin cagimiz globalde calisan kisiler beyfendiye bunlari anlatmiyor olucak ki bu fiyatlardayiz beyfendi cok yogun calistigi icin bazen gercekleri insanlar goremeye bilir diye iyimser yaklasiyorum ama burda ki en buyuk problem bizde neden inandik sirkete yatirim yaptik 20 sene once bi limani olan suan dunyanin en buyuk sektor lideri sirketine inandik yatirim yaptik demek ki hata yapmisiz yabanci fonlar ortak olmuyor herkes kaciyor ama biz inandik dimi 20 sene once amerikada buna ornek olucak 20 senede sektor lideri olucak bi sirkete yatirim yapsak paramiz 40-45 cent olurmuydu bizim hatamiz cunku borsada iki kere iki her zaman dort etmiyor bundan 20 sene sonrada cok iyi yerlerde oluruz diye dusunmuyor degilim iyi aksamlar

7. Eğmeden bükmeden direk söylüyorum patronla hele bizimki gibi borsacı patronla kimseni G.T yemez aşık atmaya haddimizi bilelim yatırmcıları yanıltmayalım.....Sn Aysha saf olmak temizliktir meziyettir ama bizim piyasada geçerli değildir bize oynanan oyun ortada fiyatımız anlık 38 cent yani kriz fiyatlamasındayız izah varmı yok niye bu fiyat beyfendi öyle istiyor....Film çekme konusu o işleri bırakalı 20 seneden fazla olmuştur deyip herkese iyi hafta sonları dilerim.....ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Eğmeden bükmeden direk söylüyorum patronla hele bizimki gibi borsacı patronla kimseni G.T yemez aşık atmaya haddimizi bilelim yatırmcıları yanıltmayalım.....Sn Aysha saf olmak temizliktir meziyettir ama bizim piyasada geçerli değildir bize oynanan oyun ortada fiyatımız anlık 38 cent yani kriz fiyatlamasındayız izah varmı yok niye bu fiyat beyfendi öyle istiyor....Film çekme konusu o işleri bırakalı 20 seneden fazla olmuştur deyip herkese iyi hafta sonları dilerim.....ytd
    Bunjn bir nedeni olmalı sayın üni bana kimse sasa patronu iyi kontrol patronu iyi hikayesini cidden anlatmasın…

sayın beşiktaş bazı detayları daha iyi biliyordur bence özellikle pandemi ortasında bir çok kağıtta bi nevi para aklamaları yapıldı…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 138/152 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •