Sayfa 140/152 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Benim pamuk prensesimi kim neden sevmez anlamadım gitti. . . . . ballı lokmam benim. . . . . . memoli seviliyorsunnnnn

saygılarımla,
    Sayın beşiktaş, pandemi zamanını daha dün gibi hatırlıyorum o zamanlar 1 kuruş firma kar etmiyor demiştiniz...

pandemide ne kadar sürecek belli de değildi...

üstünden neler neler geçti... pandemi bitti, şirket kar açıklamaya başladı, sembolik temettü kağıdı olmaya dahi çalıştı kısacası neler gördük neler...

konum bunlar değildi giriş için anlattım.... sorum şu aslında neyi bekliyoruz o zamanki dediklerinizde kalmadı şimdi ne bekliyoruz da pandemi usd fiyatındayız?

2. sn somers,

Maalesef kazın ayağı öyle değil. . . .neden?

1. Dolar faizleri bile ucmusken. . .

2. Daha edilen kar dediğiniz seyler pandemide acılan yaraları kapamaktan uzakken

3. Ulkemiz hala yabancı radarına tam olarak girmemişken

4. Ucuza malı toplamak varken

5. Bir cok tahtada atraksiyon yapma sansı varken

Neden burda tahta birden alıp basını gitsin?

saygılarımla,
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn somers,

Maalesef kazın ayağı öyle değil. . . .neden?

1. Dolar faizleri bile ucmusken. . .

2. Daha edilen kar dediğiniz seyler pandemide acılan yaraları kapamaktan uzakken

3. Ulkemiz hala yabancı radarına tam olarak girmemişken

4. Ucuza malı toplamak varken

5. Bir cok tahtada atraksiyon yapma sansı varken

Neden burda tahta birden alıp basını gitsin?

saygılarımla,

endeksin golden olduğu yerde çoğu hisse kaç kat giderken, sektörleri dahi iş yapamıyorken yapacağı ihtimali ile bile nerelere geldi Sayın beşiktaş, ben glyho nun endeks yükselişinde hiç gittiğini görmedimki, endeks yine raly yapsa yine baskı yiyecek... ha patron başka maceralarda diyorsanız o kağıtlardan dönüp buraya gelesiye ne endeks kalıyor ne raly ben mi yanlış düşünüyorum?

4. sn somers,

Dun global bugun cemtas. . . . . enteresan sekilde sıralama benim kağıtlara uyuyor. . . ./yukseliş) ne dersin? globalden satıp cemtas mı aldım yoksa? Allah bilir değilmi? Ben geziyorsam ağalar kimbilir nerelerde geziyordur. . . . . )))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn somers,

Dun global bugun cemtas. . . . . enteresan sekilde sıralama benim kağıtlara uyuyor. . . ./yukseliş) ne dersin? globalden satıp cemtas mı aldım yoksa? Allah bilir değilmi? Ben geziyorsam ağalar kimbilir nerelerde geziyordur. . . . . )))
    Reis biz bizim mevzuya dönsek. Yatak odası fantazisi devam etse şöyle 14 üstüne atmaz mi?

6.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis biz bizim mevzuya dönsek. Yatak odası fantazisi devam etse şöyle 14 üstüne atmaz mi?
    İşin daha ön sevişme kısmındayız diyeyim. . . . . . . .

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    İşin daha ön sevişme kısmındayız diyeyim. . . . . . . .
    Bakarmisin sen su ise cemas düşmüş glyho yükselmiş olabilir mi bugün😃

8.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Bakarmisin sen su ise cemas düşmüş glyho yükselmiş olabilir mi bugün��
    Cantamızda bir tek cemtas la global yok. . . . . .. BUCİM var TRAKTÖR var ŞİŞE var var bir kaç bir seyler daha. . . . . ama şartlara göre istek şarkısı olabilme ihtimali var. . . . .

Sayfa 140/152 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •