Sayfa 146/151 İlkİlk ... 4696136144145146147148 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Evet. Başka bir hisse de aldım,bir bölümuyle de nakiite bekliyorum. Ara ara Empati yapıyorum. Sayın km ve tahta yapıcı her kimse bu kadarını yapabilecegini düşünmemiştim.
    Sabır, sabır gösterebilmek çok zor. Hele ki Glyho de yaşananlara... Şöyle düşünün patron ve tahta yapıcı grup size çin işkencesi ediyor, bu işkenceyle hayatınız tepe taklak oluyor. Ve siz karşınızdakine dua dışında yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Sonuç olarak siz bunu kastediyorsunuz evet sabirliyim..
    Son olarak sayın Zigana yıllar önce söylemiştim, ben sayın KM ölümünü görürsem cenazesine katılıp hakkım helal etmiyorum diye haykıracagim. İşte o gün benim bayramım olacak.. Nasip....
    Bir paragrafta halen afedersiniz aptal yerine konulduğumu görmek bana üzüntü veriyor . Neyse herkes kendi çapında mutlu ve işkence görmekte..İyi geceler
    Sayın Gündem boş işle uğraşıyorsun. Kutman sana zorla mı aldiriyor almasaydin. Adam düzenbaz diyor hala bekliyorum 23 senedir diyorsun. Biz buna kendi düşen ağlamaz diyoruz. Ben pandemi öncesi aldım ve çok zor günler yaşadım ama suçu kendimde aradım kutman da değil.kutman nasil biri olduğunu bile bile almak benim ahmakligimdi.

2.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sayın Gündem boş işle uğraşıyorsun. Kutman sana zorla mı aldiriyor almasaydin. Adam düzenbaz diyor hala bekliyorum 23 senedir diyorsun. Biz buna kendi düşen ağlamaz diyoruz. Ben pandemi öncesi aldım ve çok zor günler yaşadım ama suçu kendimde aradım kutman da değil.kutman nasil biri olduğunu bile bile almak benim ahmakligimdi.
    Benim allahtan en az lotum burada, cidden tüm herşeyi burada olana allah sabır versin… ben az alırken bile alma kutman kazandırmaz diyen çok oldu ama ben de kendime kızıyorum dinlemedim haklılarmış…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Benim allahtan en az lotum burada, cidden tüm herşeyi burada olana allah sabır versin… ben az alırken bile alma kutman kazandırmaz diyen çok oldu ama ben de kendime kızıyorum dinlemedim haklılarmış…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın sommers, bende hisselerimin çoğunu sattım. Başka ekonomik enstrümanlara yatırım yaptım. inşallah hakkımızda hayırlısı olur.

4.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Sayın sommers, bende hisselerimin çoğunu sattım. Başka ekonomik enstrümanlara yatırım yaptım. inşallah hakkımızda hayırlısı olur.
    O zaman tahtanın kalkma zamanı gelmiştir. Sayın Gündem burdan çok sert yükselirse sorun olmaz değil mi sizin için.

5. Portfoyun mart sonu itibarıyla..
    Yuzde 24 ü burada ve en buyuk paya sahip.
    2022deki buyuk hareketin içinde olduğumuz için..
    2023 te yaşattığı sıkıntıyı tolere ettik.
    Ucuz hisse az kaldı. Çok ucuz ise yok denecek kadar az.
    Bu nedenlerle buradan devam.
    Hareket planımız belli daha önce deklare ettik.
    Önce 28. Oradan 22. Hedef ise 70.

Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Portfoyun mart sonu itibarıyla..
    Yuzde 24 ü burada ve en buyuk paya sahip.
    2022deki buyuk hareketin içinde olduğumuz için..
    2023 te yaşattığı sıkıntıyı tolere ettik.
    Ucuz hisse az kaldı. Çok ucuz ise yok denecek kadar az.
    Bu nedenlerle buradan devam.
    Hareket planımız belli daha önce deklare ettik.
    Önce 28. Oradan 22. Hedef ise 70.
    Şu bilanço bir gelsin bakalım. İştiraklerde GPH'de para basıyor son bir yıldır. Borç yapılandırıldı artık saklayacak bir şey kalmadı. Bu sene patron toplasa da toplamasa da artık yapacağı hareketi yapması lazım.

7. gph bilançosu son tarıh ne zaman acaba
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. Dusen piyasanin iyi kagidi olmaz…
    Piyasa giderken gidemiyoruz ama duserken en onde dusuruyoruz daha oncede yazdim glyhoda uzun vadeli yatirimci olmak zarar etmek demektir bedavaya hisse tasiyoruz baskalarini fonluyoruz glyho da artik al sat para kazan donemi olmuyor uzun zamandir sat al para kazan donemindeyiz … glyho 1 dolar ordan da 3 dolar olucak hayali hayal olarak kalicak gibi gozukuyor allah herkese sabir versin hepimize iyi aksamlar.. YTD

Sayfa 146/151 İlkİlk ... 4696136144145146147148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •