Sayfa 11/152 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Bilanco hayırlı olsun. 236 milyon kar.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Favök ve favök yüzdesi gayet iyi.

3. planladığım ve taşımam gerekenden çok daha uzun sürelerdir taşıyorum bir hayrını görmedim göremeyeceğime de eminim. patronu beş para etmez hissesini de ettirmeyecek artık bundan emin oldum. alıştırdı da söz verir tutmaz en son raporlama değerleme kredi kuruluşu notu vs dedi marttı nisan oldu mayıs oldu yok raportörün de uyuşuğuna denk geldi. şirkette hissemi buna çıkaracağım dedi o da yalan dolan hisse alır başka yerden daha çoğunu basar kapını atar bir daha basar doyumsuz bir adam bu hisseyi taşıyanları yıllardır yerden yere vurdun bedelli vs ile ne doymaz çıktın. bendeki de laf gözünü toprak doyuracak olsa okyanuslara açılmazdı. ölümün de okyanuslarda boğularak olsun inşallah. atılacak tek hayırlı kap odur 10 gün kesintisiz ralli yapar patron şirketi olmaktan kurtuldu diye.

bilançon gelir onu da en son atarsın 144 ten 6ya düşmüş kağıtta endeks ralliye kalkar 8 yapar onda bile 7yi zor yaparsın çöp yan hisseler bile tavan oluyor primli iken adında holding var bari ondan utan.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

4. Sn. Beşiktaşka bir soru sormuştum ama silinmiş sanırım yönetim tarafından

5.  Alıntı Originally Posted by gezgin14 Yazıyı Oku
    Sn. Beşiktaşka bir soru sormuştum ama silinmiş sanırım yönetim tarafından
    Tekrar alalım o zaman soruyu. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Tekrar alalım o zaman soruyu. . . . . .
    Kamyonu neden 12-13 lerde boşaltmadınızda 8li rakamlarda boşalttınız. 12-13 lerde beklentiniz neydi yada ne olmadıda boşatmadınız.Benimki sadece mantığınızı anlamak açısından bir soru

7.  Alıntı Originally Posted by gezgin14 Yazıyı Oku
    Kamyonu neden 12-13 lerde boşaltmadınızda 8li rakamlarda boşalttınız. 12-13 lerde beklentiniz neydi yada ne olmadıda boşatmadınız.Benimki sadece mantığınızı anlamak açısından bir soru
    Sevgili gezgin ben kamyonu defalarca doldur boşalt yaptım o dediğin yerin ustunde de yaptım eğer hafızam yanıltmıyorsa (yanılıyor olabilirim) yazmıstım. Mantık basit dunya ya bak, piyasaya bak, alternatiflere bak, kar ına bak. Bakın bir seyi net anlayalım ben lot artırma derdinde değilim. Ben param artsın derdindeyim. Buradaki arkadaşların belkide en büyük hatası satarsam ucar diye malını saklaması yahu duzgun bir strateji belirle kar ını al. Cıkarsa trend değişiyorsa yine al. Varsın lotun az olsun sonucta biz lot değil para peşindeyiz. Yanılıyormuyum?

Saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sevgili gezgin ben kamyonu defalarca doldur boşalt yaptım o dediğin yerin ustunde de yaptım eğer hafızam yanıltmıyorsa (yanılıyor olabilirim) yazmıstım. Mantık basit dunya ya bak, piyasaya bak, alternatiflere bak, kar ına bak. Bakın bir seyi net anlayalım ben lot artırma derdinde değilim. Ben param artsın derdindeyim. Buradaki arkadaşların belkide en büyük hatası satarsam ucar diye malını saklaması yahu duzgun bir strateji belirle kar ını al. Cıkarsa trend değişiyorsa yine al. Varsın lotun az olsun sonucta biz lot değil para peşindeyiz. Yanılıyormuyum?

Saygılarımla
    Teşekkürler Sn.Beşiktaşk cevap için

Sayfa 11/152 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •