Sayfa 13/155 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1234 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by lennoncan Yazıyı Oku
    Değerli büyüğüm ben öyle mi dedim.

Demediğim bir şeyi demişim gibi algı yapmayalım lütfen. Terör ile ilgili bir şey demedim. Zaten dibine kadar teröre karşıyız.

Birinin ...bne olup olmaması da benim konum değil açıkçası. Kişinin kendi özgürlüğüdür. LGBT üzerinden yapılan siyasetin sonunu dün tony jonny herkel de gördük nasıl sonuçlandığını.

En derin saygılarımla.
    Saygı bizden sana..... Butun bu sureç ten ari olarak sonucları acıklanmadan ben bir sey acıklayayım.

Ülkem insanının coğunluğu neyi sectiyse eyvallah derim. Sıkıntı yok. AMA ben bu sureçle alakalı ne yaptım?

Perşembe gunu yukselişte sattığım malı cuma yerine koydum. Hakkımda hayırlısı 1.4 milyon $ civarı altın satıp hisse aldım tekrar. Bakalım ne olacak.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Seçim bitti, glyho kendi gündemine döndü. tebrikler güzel karar vermişsin

Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Saygı bizden sana..... Butun bu sureç ten ari olarak sonucları acıklanmadan ben bir sey acıklayayım.

Ülkem insanının coğunluğu neyi sectiyse eyvallah derim. Sıkıntı yok. AMA ben bu sureçle alakalı ne yaptım?

Perşembe gunu yukselişte sattığım malı cuma yerine koydum. Hakkımda hayırlısı 1.4 milyon $ civarı altın satıp hisse aldım tekrar. Bakalım ne olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by lennoncan Yazıyı Oku
    Seçim bitti, glyho kendi gündemine döndü. tebrikler güzel karar vermişsin
    Çok şukür kararlarımın %95 i doğrudur. hele çift taraflı olunca daha keyifli ( sattığım altın dustu, aldığım hisse cıktı) an itibarıyle de kar almaya başladım. sattığımızda para kazansın ()))) (sonucta 7 hisse ye satıs koymusuz)

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. Londra Bilanço yayınladı ve bugün %15 arttı. Favök %900 arttı, 72 milyon dolar.Hareket bundan. Bakalım yatırım yapılabilir hale gelecek mi?

Alıntı Originally Posted by Ozy Yazıyı Oku
    Londra Bilanço yayınladı ve bugün %15 arttı. Favök %900 arttı, 72 milyon dolar.Hareket bundan. Bakalım yatırım yapılabilir hale gelecek mi?
    Ülke yatırım yapılır olmadan.sirketlere bu not verilmiyor diye biliyorum.yanlisim varsa bir arkadaş açıklar.
    Yt.tv.degildir.
    Sagliklar

6. GLYHO için demiyorum, GPH plc için diyorum. Londra muhtemelen ralli yapar eğer fonların radarına girerse. Ne de olsa %60 ı GLYHO ya ait.

7. Ne oldu yazımızı silmişler?

8. Olur öyle seyler.... Birisinin kuyruğuna basmışızdır oda şikayet etmiştir. Sıkıntı yok. Forum yöneticisi görevini yapıyor.

Sayfa 13/155 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •