Sayfa 127/154 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1232 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Anlaşılan herkesin parası faizde....

2. Son 3 günlük citi takasında..
    1.5 mly artış var.
    114.5 tan 116 ya çıkmış.

3.  Alıntı Originally Posted by FİLOZOF16- Yazıyı Oku
    Son 3 günlük citi takasında..
    1.5 mly artış var.
    114.5 tan 116 ya çıkmış.
    Son günlerdeki hareketlerinde fazla bir derinlik yok, başka bir kurumdan mı takas geldi acaba? Yurtdışı fiyatlarında da 3 günde % 10 gibi düşüş var.

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sn gundem,

Sen sahsına munhasır birisin. 23 sene bir kağıt almadan yada satmadan beklenirmi? Sana bu mevzuları konustuğumuz geçmiş yıllarda eczacı yatırım, bfren veya thy ve bir kaç kağıt daha yazmıstım. Sen yatırım denilen seyi batırım konusuna cevirip bu hususta master yapmış bir arkadasımızsın sana diyecek bir şey yok.

Saygılarımla
    Selamlar;
    Sn. beşiktAŞK bu kağıtları biliyorsunuz da neden sizi hep buralarda görüyorum.Yanlış anlaşılmasın bildiğinizden eminim.En son yan kağıdınız papil idi.Geldiği nokta ortada.
    Ya bu kağıttan çok özel bir beklentiniz var ya da bizim bilmediğimiz bir bağ.Trade diyorsunuz ama diğerlerinden farklı bir yanı yok benim gördüğüm.Merak ettiğim bu kadar tecrübe ve bilgi birikimiyle çok daha iyi kazançlar yapabilecekken neden hep buradasınız?

5.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Selamlar;
    Sn. beşiktAŞK bu kağıtları biliyorsunuz da neden sizi hep buralarda görüyorum.Yanlış anlaşılmasın bildiğinizden eminim.En son yan kağıdınız papil idi.Geldiği nokta ortada.
    Ya bu kağıttan çok özel bir beklentiniz var ya da bizim bilmediğimiz bir bağ.Trade diyorsunuz ama diğerlerinden farklı bir yanı yok benim gördüğüm.Merak ettiğim bu kadar tecrübe ve bilgi birikimiyle çok daha iyi kazançlar yapabilecekken neden hep buradasınız?
    )) yukarıdaki tavsiyemi dinleyenler...

Parayı en az 15 e katladı. Acıklamalar ve gelinen nokta belli bfren e 50 bin yatıran en az 2 3 milyonu almıstı thy ye 15 bin yatıran 250 i almıstı. Eczacı aynı papillon aynı bu arada en son kuzey borudaydım ) laf aramızda her girdiğim kağıdı yazacak değilim ayrıca vaktim olmadığı için her yerdede yazacak değilim. Ve global gelecek vaad etsede ben vaad peşinde değilim. Vaad edilmesede vaad ettiririm.
    Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6. [QUOTE=ÇiftçiDede;6682721]Kapanışa göre şirketin piyasa değeri 237 milyon dolara düştü..oysa yapımı 2 yılda tamamlanan Bahama-Nassau limanının yenileme ve geliştirilmesine 300 milyon dolar harcandı,ayrıca başka limanlar da satın alındı Bu sayede kasım ayı yolcu istatiklerinde önceki yıla göre %47 artış gerçekleşti,trendin güçlenerek devamı muhtemel.Ayrıca şirket ödemesiz dönemi de olan uygun borçlanma sağlayarak eski borçlarını da kapattı,....
    Şirket hep krediyle borçlanarak büyüyor,borçların çoğu Nassau ve yeni alınan limanlardan kaynaklı..Avantajı gelirlerin döviz bazlı olması,hasılata göre personel sayısının az olması nedeniyle ücret zamlarından etkilemiyor,ekonomik durgunluktan da etkilenmiyor,işler de faaliyet karı da büyümeye devam ediyor. Olumsuz tarafı patron fazla uyanık,aç gözlülük borsa fiyatlamasında zararı bize de dokunabilir belki..

7. Patron hepimizden çok daha iyi ve eski borsacı fakattt aç gözlümü derseniz cevabım fazlasıyla.....Patron kim ne almış niye almış ne kadar almış kazanırsa şu kadar kazanır deyip alanın peşine avcı gibi düşüyor ..... Hisse ve bilgi kendinde olduğu için yatırımcının sinir uçlarıyla oynayıp endeks yükselirken hisseyi aşağı sürerek satmasını sağlıyor....Baskıyla bunalan yatırımcı elindeki hisseyi bedavadan teslim ediyor senelerdir olduğu gibi...Haa bu arada gitmeyin diye senelerdir elinizde hisseyi tutmanız için size devamlı bir havuç vermeyide unutmuyor çünkü siz nasıl olsa kafesin içindesiniz.....ytd

8. Glyho beşiktAŞK dan sorulur;))
     Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Selamlar;
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 127/154 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •