Sayfa 148/152 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon
Arama sonucu : 1215 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Excuseme Yazıyı Oku
    Kutman abi hisseni biraz yükseltebilir misin rica etsem. Biraz mağdur olduk ta. Sen dünyanın en büyük adamlarından birisin. Fakir, Gariban, Küçük yatırımcı dostusun. Allah ne muradın varsa versin.
    Kadir gecen mubarek olsun. . . . . %7. . . . . . . tadını cıkar
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Sayın Beşiktaşk sizlerin ve diğer tüm arkadaşların da Kadir gecesi mübarek olsun. Teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Kadir gecen mubarek olsun. . . . . %7. . . . . . . tadını cıkar
    teşekkürler Sayın Beşiktaş, tüm Müslüman aleminin kadir gecesi mübarek olsun....

4. Ben sayın beşiktaşk'a teşekkür etmeyeceğim. Çünkü bugünkü artışın nedeni kendi ise bu zamana kadar yaşatılanların sebebinin de kendisi/kendileri görebileceğim/görebileceğimiz için .. Ben bilerek ya da isteyerek hiç bir kimsenin bir kişinin mağduriyetini isteyeceğine inanmıyorum .Eğer varsa Allahım bu mübarek gece hürmetine bu kişilere hidayet vermesini diliyorum.
    Hayatımda(hisselerimin büyük bir bölümünü satmam)başta bu forum sitesi ve twiterda gördğüm baskıyı hiç bir yerde görmedim. Ne yalan söyleyeyim ki bu farklı nikte yazan kişilerin aynı kişi olduklarına inanıyorum.. Allah herkese gönlünün güzelliklerine göre versin..

5.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Ben sayın beşiktaşk'a teşekkür etmeyeceğim. Çünkü bugünkü artışın nedeni kendi ise bu zamana kadar yaşatılanların sebebinin de kendisi/kendileri görebileceğim/görebileceğimiz için .. Ben bilerek ya da isteyerek hiç bir kimsenin bir kişinin mağduriyetini isteyeceğine inanmıyorum .Eğer varsa Allahım bu mübarek gece hürmetine bu kişilere hidayet vermesini diliyorum.
    Hayatımda(hisselerimin büyük bir bölümünü satmam)başta bu forum sitesi ve twiterda gördğüm baskıyı hiç bir yerde görmedim. Ne yalan söyleyeyim ki bu farklı nikte yazan kişilerin aynı kişi olduklarına inanıyorum.. Allah herkese gönlünün güzelliklerine göre versin..
    Sayın Gündem, sayın beşiktaş olduğunu sanmıyorum zaten cevap verir ben başka konuya değinecektim... sayın gündem aracı kurumlar elinizdeki lot sayısını maliyetinizi ve tüm bilgilerinize kadar satıyorlar burada kurumların ismini vermeyecem ama bu bilgileri alan tahtacılar zaten dışardaki lotları bilerek işlemlerini yapıyorlar...

6.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın Gündem, sayın beşiktaş olduğunu sanmıyorum zaten cevap verir ben başka konuya değinecektim... sayın gündem aracı kurumlar elinizdeki lot sayısını maliyetinizi ve tüm bilgilerinize kadar satıyorlar burada kurumların ismini vermeyecem ama bu bilgileri alan tahtacılar zaten dışardaki lotları bilerek işlemlerini yapıyorlar...
    Sayın sommers dikkat edin,ben isim telaffuz etmedim.Ne sayın besiktask ne bir başkası.. Yalnız çok para kazanmak için de bu tür kişiler varsa bu geçe hürmetine yüce Allah'tan hidayet diledim.
    Diğer konudaki görüşlerinize katılıyorum. Buna forum sitelerinde bilerek veya sohbet ortamı yaratılarak o hissede yatırımcının olup olmadığı öğrenilerek yapıldığı da bir gerçektir

7. bayrama biraz umutla girsekde bu yıl yol ayırımındayız. 12 aylık bilanço önemli natural gazın gelen kötü bilançosu globalinde bilançosunu kötü etkileyecek ama limanlar telafi edebilir. bir eksi bir artı yani nötr bu yıl düzenli kar açıklarsa gerçek anlamda bir yükseliş trendine girebiliriz ama yine yeni aldığı limanlar için borçlanıp kur, faiz gideri yazıp yine bilançonun içine ederse sayın beşiktaşın yaptığı gibi trend yapmaktan başka bir şey olmaz.

8. 2020 yılında 250 mio usd ile değerlenen holding aradan geçen zaman Antalya limanı satışı, ntgaz ve consus halka arzı, bedelli sermaye artırımı, axel otel satışı, ilave consus ve ntgaz hisse satışları ile bir 250 mio usd daha bünyesine sokmuşken bugün yine 250 mio usd ile değerleniyor.

o kadar iştirak satışı ve solo borç azaltımına rağmen hala holding solo olarak borçlanıp dipsiz kuyu gibi bünyeye giren her nakdi emiyor.

Buradakilerin çoğu pandemide de buradaydı ve çoğunun aklında aynı soru var. O zaman mı pahalıydı, bugün mü ucuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 148/152 İlkİlk ... 4898138146147148149150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •