Sayfa 94/152 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 745 - 752 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. 2020 de pandemide 1 dolar olan hisse
    Rekor lar kirdigi yil 0.5

Once patron..

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by anifa Yazıyı Oku
    2020 de pandemide 1 dolar olan hisse
    Rekor lar kirdigi yil 0.5

Once patron..

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    30 hatta 33 lere kadar görulebilir görunsedeeeeee. . . . . . .dunyadaki resesyon. . . . . .tr de cıkacak petrol,gaz (gabar daki petrolun reservi tespit edilmeli). . . . . . gelecek turist sayısı. . . . . . nato ve rusya ile aramızdaki gelişmeler. . . . . . . suriyede durum. . . . . . . ve bir cok durumdaki gelişmelere göre 27 29 hedefi cok daha olası. . . . . böyle bir durumda zincirlerini kıracak global (turkiyeye girecek yabancı fonların desteğiyle) dahada yukarıları görebilir ama oraları zikretmeyelim . . . . . .simdilik kenara doların durumuna göre 15x leri bu yıl göruruz hedefini koyalımda. . . gerisine bakarız. . . . .

saygılarımla

YORUMSUZ
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    30 hatta 33 lere kadar görulebilir görunsedeeeeee. . . . . . .dunyadaki resesyon. . . . . .tr de cıkacak petrol,gaz (gabar daki petrolun reservi tespit edilmeli). . . . . . gelecek turist sayısı. . . . . . nato ve rusya ile aramızdaki gelişmeler. . . . . . . suriyede durum. . . . . . . ve bir cok durumdaki gelişmelere göre 27 29 hedefi cok daha olası. . . . . böyle bir durumda zincirlerini kıracak global (turkiyeye girecek yabancı fonların desteğiyle) dahada yukarıları görebilir ama oraları zikretmeyelim . . . . . .simdilik kenara doların durumuna göre 15x leri bu yıl göruruz hedefini koyalımda. . . gerisine bakarız. . . . .

saygılarımla

YORUMSUZ
    Selamlar.. sayın beşiktaşk neden? Yorumsuz" dediniz ki. Bence çok şeyler anlatıyor, tabii ki anlayabilene.. Bazen aptal yerine koyuluyorsakta(genel) aklımız herşeyi kesiyor. Buna Kim ne anlatmak istiyor da dahil. Olsun, bu olup bitene Eğer ses çıkarmıyorsak güçsüzlüğümüzden değil; saygımızdan, herşeyden önce de insan oluşumuzdandır. Saygılarımla..

4.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar.. sayın beşiktaşk neden? Yorumsuz" dediniz ki. Bence çok şeyler anlatıyor, tabii ki anlayabilene.. Bazen aptal yerine koyuluyorsakta(genel) aklımız herşeyi kesiyor. Buna Kim ne anlatmak istiyor da dahil. Olsun, bu olup bitene Eğer ses çıkarmıyorsak güçsüzlüğümüzden değil; saygımızdan, herşeyden önce de insan oluşumuzdandır. Saygılarımla..
    Zaten yazıda her sey yazıyor baska bir seye ilaveye gerek yok mahiyetinde yazdım. YORUMSUZ kelimesini. . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5. Üstad haklı.
    Boz portfoyu burdan.
    Fulle Kutmanınkini..
    12 den hesapla.
    Yuzde 140 getiri yapar. 28 olunca.
    Temiz para.

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn birnickiste,

Satıslar savas muhabbetiyle derinlik kazanabilir. bu bakımdan cok sağlıklı olmamak la beraber

.40. . . . 0.36. . . . 033 sıralı gider. . . . alımlarınızı parcalı ve mumkun mertebe aralıklı yapınız tek kalem alıslardan kacınınız. . . .

gecen gun 8xxx endeks için vermiştim ve kırılırsa hos olmayacağını yazmıstım. . . . o taraf nereye gider dersek ilk durak 78xx kırılması halinde 71xx 74xx olur.

bunuda not duselim buraya. ammaaaa işin kenarında kösesinde savas muhabbeti varsa cok cok cok dikkatli olun derim. milleti öpmek için her turlu fırsat değerlendirilmek istenecektir. ve bunun asıl sebebi de savas değil artan faizler dir.
    sn filozof,

Yukarda zaten sizin değindiniz konuyla acıklama yapılmıs. . . (alım konusuna acıklık getirilmiş) alım fiyatlarınada kabaca acıklama geitirilmiş Kİİİİİİ global dunku dususle 41xx lere geldi. . . . yani demem oki doğru yerden satış (doğru miktarlarda) ve doğru yerlerden alış HERRRRRRRR ZAMANNNNNN para kazandırırrrr. . . . . . . ve her kağıt için gecerlidir yeterki tahtayı doğru okumasını bilin.

Hap niteliğinde bir bilgi

Borsa neden dustu?

1. savas. . . . .

2. faiz beklentileri. . . . .

3. TAB ın halka arzı (piyasadan cok buyuk para cıktı)

sonuc. . . . .. .

Beklenen son. . . . .

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn filozof,

Yukarda zaten sizin değindiniz konuyla acıklama yapılmıs. . . (alım konusuna acıklık getirilmiş) alım fiyatlarınada kabaca acıklama geitirilmiş Kİİİİİİ global dunku dususle 41xx lere geldi. . . . yani demem oki doğru yerden satış (doğru miktarlarda) ve doğru yerlerden alış HERRRRRRRR ZAMANNNNNN para kazandırırrrr. . . . . . . ve her kağıt için gecerlidir yeterki tahtayı doğru okumasını bilin.

Hap niteliğinde bir bilgi

Borsa neden dustu?

1. savas. . . . .

2. faiz beklentileri. . . . .

3. TAB ın halka arzı (piyasadan cok buyuk para cıktı)

sonuc. . . . .. .

Beklenen son. . . . .
    Anlaşılan GlYHO yükselmemesi için her zaman bir neden olacaktır, bulunacaktır, hatta olmasa da bir bahane gösterilecektir. Ben bunu 24 senedir görüyor, yaşıyorum.
    Başta patron ve tahta yapıcıya büyük saygı duyuyorum. Çünkü oyunu büyük bir sabırla, çizgilerini bozmadan tahtada, basın yayın organlarında büyük bir titizlikle uyguluyorlar ki ben işini bu şekilde yapan adamı kutlarım. Hani Bir söz vardır " Bukemeyecegin eli opeceksin" Ben Kendi adıma saygı duyuyorum..
    Son olarak bu işin düzelmesi için sayın KM nin bir şeklide bu şirketten elini çekeceği günü bekliyorum. Ha bu nasıl olur, bir sekilde olsun da. Ölümü ile mu olur yoksa şirketi mi satar. Açıkçası benim için farketmez... Saygılarımla

8. Bence...gph ve glyho nun fiyatını mehmet bey kendi kriterlerine göre belirliyor.....gph 22o glyho 12 tl ....ikiside komik......kruvazier sektörü dünyada yukarı patlarken....biz burda düşüşe neden bulmaya çalışıyoruz.....mehmet bey düşüşleri dramatize edip panik yaratarak dışardaki hisseyi almaya çalışıyor...bu söylediğim gph içinde geçerli...ama herşeyin fiyatı var....devamlı algi operasyonu yapıyor...yüzde 2 temettü verecek.....yıl bitiyor hala verecek.....ky ile dalga geçiyor....insanlar nefret etsin ..bıksın istiyor....ytd

Sayfa 94/152 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •