Sayfa 108/152 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 857 - 864 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Pegyo 14.13 tl ile tavan.Glyho ise 13.42.Adam olanla olmayanın turnusol kağıdı Pegyo.Birgün Pegyo Glyho'yu geçecek deselerdi hiçkimse inanmazdı herhalde.

2. Hırsızlık tezgahından kurtuldu ondan yükseliyor buna baksana dalga geçer gibi 2 kuruş temettü aman imtiyazlı hisseler elinden gitmesin ….ytd

3. ))))) ama kağıt tavan yakın yerden yediriliyor talep edenlere. . . .

saygılarımla[/QUOTE]

Yazmısız. . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    ))))) ama kağıt tavan yakın yerden yediriliyor talep edenlere. . . .

saygılarımla
    Yazmısız. . . . . .[/QUOTE]

Bugün de tabana yakın yerden geri alıyor diyebilir miyiz?

Şaka bir tarafa naturelgaz kaynaklı olarak bilançonun öyle bazılarının abarttığı gibi efsane gelmeyeceğini biliyordum. Bunu ntgaz forumunda dile getirmiştim sanırım.

Diğer taraftan; bilinen bir şeye böyle tepki gelmesi can sıkıcı. Kutman bey biraz marj verirse malı yeni sahibine veririm. İzlemedeyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. bugün bu kağıt benim için bitmiştir...

6.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    bugün bu kağıt benim için bitmiştir...
    sn somers,

Bu sekilde dediğinde ben uzuluyorum ama. . . . yahu kağıdın kullanma kılavuzunu veriyoruz ama . . . . kağıt benim için btmiştir diyorsun. . . . global askı bitmez. .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sn somers,

Bu sekilde dediğinde ben uzuluyorum ama. . . . yahu kağıdın kullanma kılavuzunu veriyoruz ama . . . . kağıt benim için btmiştir diyorsun. . . . global askı bitmez. .
    çok teşekkür ederiz sayın beşiktaş, siz hep doğru yönlendirdiniz bizi, hakkınız ödenmez hep diyorum... helal edin bizlere... ama benim iş yoğunluğumdan al sata hiç vaktim yok ki dediğim gibi al sat zaten benim için etikte olmuyor en iyisi ben başka kağıtlara uzun vadeli olabilecek kağıtlara geçeyim sizden belki son kez uzun vadeli bir tavsiye alabilirim özellerde görüşmek üzere...

8. Sayın KM hisse fiyatı konusunda gelinen noktada 1 hisse dahi olsa bir yatırımcıya alış fırsatı verdiğin her hisse miktarı kadar hak alacağım senden.. iyi duy, bunu bir gün hatırlatacağım sana.. Saygılarımla

Sayfa 108/152 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •