Sayfa 112/152 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 889 - 896 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    sen bunu biliyorsan senin de ekibin bir parçası olduğunu anlıyorum ki zaten bunu sana 4 sene evvel söylemiştim... Kendini ele veriyorsun dikkat et
    Uçağı kullana nı bilmek için pilot olmak gerekmiyor. . . . . . temiz cocuk ))) Bu arada hareketten memnunmusun yoksa yine pegyo diye masal mı anlatacaksın?
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Uçağı kullana nı bilmek için pilot olmak gerekmiyor. . . . . . temiz cocuk ))) Bu arada hareketten memnunmusun yoksa yine pegyo diye masal mı anlatacaksın?
    evet trade için aldıklarımı 12.37 ve üzeri salladım, pegyo hafta başlangıç fiyatı 14.60, glyho nun 12.45 heasabını sen yap

3.  Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    evet trade için aldıklarımı 12.37 ve üzeri salladım, pegyo hafta başlangıç fiyatı 14.60, glyho nun 12.45 heasabını sen yap
    sana kocaman aferinnnn . . . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. Selamlar.. GLYHO amiral gemisi Gph'sa sayın KM neden stratejik ortak ya da satmayı düşünüyor. Sizlerinde bildiği gibi sayın KM son telekonferansta başka alanlarda yatırım yapılmayacağıni dile getirdi. O zaman şöyle mi düşünmek gerekir. Sayın KM dolayısıyla GLYHO enerji alanında mi faaliyette bulunacak, büyüyecek Son anda aklıma geldi, gerçi sayın KM telekonferansta bununla ilgili bir yorum yapmadı ama, acaba? İstanbul portföy deki pay artırabilir, böyle bir düşünce mi var, bilinmez...Bu benim görüşüm tabii ki..

5. Günaydın. Yav dün bir ara ne oldu ? Alımda satımda kademeler 250-350 bin lotlarla doldu.

6. Güzel bi dünyada yaşıyoruz....Patron veya bb hangisi bilemeyiz milyon milyon satış yaz ki kademelerde normali 3-5 lot var iken milyon yaz milyon sil tahtayı perişan et milleti terse düşür.....Sabah sebebi kap haberiyle belli olsun...Ne güzel ve adaletli bi durum valla gülüyorum ağlanacak halimize....ytd

7. kuşta @zeynepxaktas kullanıcısının yayınladığı bir inceleme; ben başka bir kullanıcıdan aldım.
    1/4/2002 - 1/4/2022 (20 )yıl süreçte hisselerin USD bazında kaç katına çıktıklarını gösteren tablo olarak sunmuş:
    GLYHO bu süreçte USD bazında (20 yıl) sadece 0.22 kat artabilmiş.
    Sadece al-satıcıları sevindirmiş.

8. Dolae enflasyonu koy
    2002 den alanin %50 zarari var dolar bazin da..

Ara ara alir satarim bu picin hissesini..

Bununkadar o.c ben gormedim

Mucahit bir bu pic iki
     Alıntı Originally Posted by ring Yazıyı Oku
    kuşta @zeynepxaktas kullanıcısının yayınladığı bir inceleme; ben başka bir kullanıcıdan aldım.
    1/4/2002 - 1/4/2022 (20 )yıl süreçte hisselerin USD bazında kaç katına çıktıklarını gösteren tablo olarak sunmuş:
    GLYHO bu süreçte USD bazında (20 yıl) sadece 0.22 kat artabilmiş.
    Sadece al-satıcıları sevindirmiş.
    SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 112/152 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •