Sayfa 113/152 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 897 - 904 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Sayın KM'a çağrımdır.. Lütfen başta sizin ve holdingin yatırımcı gözünde neredeyse çöp seviyesine inmiş itibarını kurtarın. Bütün basın yayın organlarında kasıtlı veya kasıtsız şirketinizi kötüleyen yatırımcılarla dolu. Ben bunun böyle olmadığına inanıyorum. Ama şunu da biliyorum. Siz yıllar önce bir telekonferansta tahtada olan herşey bizim kontrolümüzde diye bir beyanatınız olmuştu. Bugün gelinen noktada tahtanızdaki işlemler bu söyleminizle örtüşmemektedir. Bu tahtanızda olanlar sizin kontrolünüzde değilse gerekeni yapmanızı rica ediyorum. Sizin şirketinize inanmış yatırımcıları mahvetmeyin. Ben kendi adıma bu hissede neredeyse 24 senesi biten bir yatırımcı olarak benden helallik almadan hiç bir yere gitmeyin.Siz olur bir gün hisse fiyatını hakkettiği yere getirirseniz dahi size hiç bir şekilde hakkım helal olmayacaktır. ki tabii ki birazcık inancınız varsa..
    Son olarak hisse fiyatıyla ilgilenmiyorum demecinizi çok samimi bulmadığımı ifade etmek istiyorum. Bu hissenin nerdeyse herkesin battı gözüyle baktığı bir dönemde nereden nereye getirdiğinizi biliyor ve saygı duyuyorum. Sizler servetinize servet katarken,size inanmış yatırımcıları bitirmeye hakkınız olmadığını, onların haklarını, tüm ekonomik enstrümanlar karşısında eridiğini görmenizi, kaybolan empati yeteneğinizi tekrar gözden geçirmenizi rica ediyorum. Saygılarımla...

2. S.A Hayırlı cumalar,

Bakıyorum batı cephesinde değişen bir sey yok. . . . . . o zaman dansa devam )))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    S.A Hayırlı cumalar,

Bakıyorum batı cephesinde değişen bir sey yok. . . . . . o zaman dansa devam )))
    Hisse destek ve geleceği ile alakalı bir yorum alabilirmiyiz

4. Sayın Cinali Bilanço dipnotlarinda Başkent doğalgaz davası 7 Mart 2024 de görülecek diye yazıyor. Önceden davayı takip ediyorsunuz diye hatırlıyorum. Bu karar duruşması mi olacak acaba bilginiz var mı ?

5.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Hisse destek ve geleceği ile alakalı bir yorum alabilirmiyiz
    https://invst.ly/12enj9 GUNLUK GRAFİK

https://invst.ly/12enjh HAFTALIK GRAFİK

her iki grafikde fon yöneticileri yılsonu prim almak için bir sey yapmaz ise DİKKATLİ olun seklinde yorumlanabilir. DOLAR bazlı zaten grafik İSHAL olmus vaziyette. milletin ağzına MICIYOR. . . .

77xx lere endeks bazında dikkat. . . . ve bu arada THY ye DİKKAT zira bir sekilde globalle thy ulastırma kısmında ele alınan şirketler oldu. her nekadar global bir holding isede asıl gelir kaynağı limancılıktan (ulastırmadan) secime kadar cok ekmek yedirir.

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    https://invst.ly/12enj9 GUNLUK GRAFİK

https://invst.ly/12enjh HAFTALIK GRAFİK

her iki grafikde fon yöneticileri yılsonu prim almak için bir sey yapmaz ise DİKKATLİ olun seklinde yorumlanabilir. DOLAR bazlı zaten grafik İSHAL olmus vaziyette. milletin ağzına MICIYOR. . . .

77xx lere endeks bazında dikkat. . . . ve bu arada THY ye DİKKAT zira bir sekilde globalle thy ulastırma kısmında ele alınan şirketler oldu. her nekadar global bir holding isede asıl gelir kaynağı limancılıktan (ulastırmadan) secime kadar cok ekmek yedirir.

saygılarımla
    Reis THY ile global aynı katogoriye koysalardi şimdi nerelerde olurdu. THY ismi gibi kanatlandı uçtu bu çakıldı.

7. Yaklaşık 75 hisseye her akşam karanlık odadan yakın çekim yapıyoruz..
    Aylar sonra..
    Cuma günü ilk kez 11 kuruşluk alım geldi.
    Üstad boş iş, yazık gözüne der belki

8. Selamlar.. yazma gereği duydum. Sayın beşiktaşk bu işi nasıl beceriyorsunuz bunu asla sormayacağım ama bana göre özellikle bu hisse ve iştirakleri özelinde bir dehasınız. Ama ilk duyduğumda size tepki göstermiş ama bir süre düşünüp doğru bir gerçeği anlatan sözünüz "birileri kazanmak için birilerinin kaybetmesi gerekir" sözünü dile getirmenizden sonra başta ve diğer arkadaşlara yaklaşımım daha farklı olmuştur. ama bu gerçeklerin üstünü benim açımdan örtemez
    Geçenlerde naturelgaz de yanlış hatırlamıyorsam 23 Tl den bir bölüm hisse satılmıştı. sizde bu olay öncesi veya sonrası da olabilir şöyle bir şey demiştiniz. Fonlar kazanacağı paraya bakar, zararını öderseniz sıkıntı olmaz. Bugün Naturelgaz konusunda aynısı olmuştur. Tabii aynısını GLYHO özelinde de fazlasıyla yaşıyoruz. Patron ve ortaklarına bakıyorsunuz herşey mantık dışı..
    Sonuç kendi adıma 24 senedir çekilen bir eziyet var. Bu benim açımndan ilk değil, kendi adıma pişmanım. bu hissede sözü geçen yatırımcı arkadaşlar uzun vadeli yatırımcı olacaksın sözünü benim yaşadıklarım çürütecek cinsten.. ne diyellm sağlık olsun.
    Son olarak başta patronun para kazanmak için girdiği kılıklar, insan dışı bir canlı olduğunu gösteriyor. Sayın KM bir gün hesap verecek, bu hesap büyük bir baskıyla, yatırımcıları yanıltarak, verilen sözleri zamanında yerine getirmeyip 1 milyon hisse geri almakla ödeyemeyecek. Yaşarsak göreceğiz.. Saygılarımla...

Sayfa 113/152 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •