Sayfa 114/152 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 905 - 912 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Ayıp ama Mehmet bey endeks tin min 8.100 e geldi hala alçak uçuşa devam…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar.. yazma gereği duydum. Sayın beşiktaşk bu işi nasıl beceriyorsunuz bunu asla sormayacağım ama bana göre özellikle bu hisse ve iştirakleri özelinde bir dehasınız. Ama ilk duyduğumda size tepki göstermiş ama bir süre düşünüp doğru bir gerçeği anlatan sözünüz "birileri kazanmak için birilerinin kaybetmesi gerekir" sözünü dile getirmenizden sonra başta ve diğer arkadaşlara yaklaşımım daha farklı olmuştur. ama bu gerçeklerin üstünü benim açımdan örtemez
    Geçenlerde naturelgaz de yanlış hatırlamıyorsam 23 Tl den bir bölüm hisse satılmıştı. sizde bu olay öncesi veya sonrası da olabilir şöyle bir şey demiştiniz. Fonlar kazanacağı paraya bakar, zararını öderseniz sıkıntı olmaz. Bugün Naturelgaz konusunda aynısı olmuştur. Tabii aynısını GLYHO özelinde de fazlasıyla yaşıyoruz. Patron ve ortaklarına bakıyorsunuz herşey mantık dışı..
    Sonuç kendi adıma 24 senedir çekilen bir eziyet var. Bu benim açımndan ilk değil, kendi adıma pişmanım. bu hissede sözü geçen yatırımcı arkadaşlar uzun vadeli yatırımcı olacaksın sözünü benim yaşadıklarım çürütecek cinsten.. ne diyellm sağlık olsun.
    Son olarak başta patronun para kazanmak için girdiği kılıklar, insan dışı bir canlı olduğunu gösteriyor. Sayın KM bir gün hesap verecek, bu hesap büyük bir baskıyla, yatırımcıları yanıltarak, verilen sözleri zamanında yerine getirmeyip 1 milyon hisse geri almakla ödeyemeyecek. Yaşarsak göreceğiz.. Saygılarımla...
    Sn gundem,

İltifatların için çok teşekkür ederim. Ama cok özel bir durum yok. Bakmakla görmek arasındaki fark diyelim. Bugun tasın altına elimizi koyduk. Hayırlısı Allah tan........
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sn gundem,

İltifatların için çok teşekkür ederim. Ama cok özel bir durum yok. Bakmakla görmek arasındaki fark diyelim. Bugun tasın altına elimizi koyduk. Hayırlısı Allah tan........
    Rica ederim. Benim hayat felsefemdir, doğruya doğru, yanlışa yanlış demek. En sevdiğim varlıklardan biri olan babam mezardan çıksa gelse bu asla değişmez. Burada anlamadığım, bir konuyla ilgili başta emekli kumandan olmak üzere bir çok yatırımcıyla hem fikir olamadim. Bu konu; Gph'in GlYHO amiral gemisi olmasi.
    Sayın KM en son telekonferansta Gph, ortak yada satılacağını bahsedip, diğer alandaki yatırımların devam edeceğini,ve başka alanlarda yatırıma yonlenilmeyecegini söyledi. Evet, İstanbul portföy konusunda bir açıklama yapılmadı. Sanırım ortaklıga devam edilecek.
    Şimdi sorum başta sayın besiktask, aysha, birnickiste, bjg, Sommers , diyojen57 ve diğer arkadaşlara ... GlYHO amiral gemisi Gph ise niçin satılır da diğer iştirakler satılmaz, ya da iştirak paylari dusurulmez. Sonuçta bir tercih meselesi ve değerli olan satılmaz.Evet cevaplarınızı bekliyorum.. Saygılarımla..
    Not: Sohbet ortamının oluşturulması benim gibi küçük yatırımcılar açısından tahta yapıcı ve patronun işini kolaylaştırabilir, ama tüm samimiyetimle bu konuda görüşlerinizi çok merak ediyorum..

4. Çünkü en baştan beri gph zaten satılmak uzere planlaması yapıldı.... Burda defalarca söyledim.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Çünkü en baştan beri gph zaten satılmak uzere planlaması yapıldı.... Burda defalarca söyledim.
    Ben sayın KM değilim, Ama bir sektörün geleceği varsa o sektördeki iştiragi satmam. Sonuçta Gph satılmaması, diğer iştiraklerin ve gayrimenkullerin satışıyla mümkün. Ha derseniz ki Sayın KM misyonu bu, ona bu görev verilmiş, saygı duyuyorum

6.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Ben sayın KM değilim, Ama bir sektörün geleceği varsa o sektördeki iştiragi satmam. Sonuçta Gph satılmaması, diğer iştiraklerin ve gayrimenkullerin satışıyla mümkün. Ha derseniz ki Sayın KM misyonu bu, ona bu görev verilmiş, saygı duyuyorum
    Sayın gündem, adam mı desem madam mı işte emanetçi… kendi limanları değilki sahipleri ver dediğinde verecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Kim/ kimler miş sahibi limanların Sayın Somers bir bilginiz vamı?

8.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sn gundem,

Reis kutman bu defa seni de opmesin. Bu ara herkes bıkmış satıyor.

Sayfa 114/152 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •