Sayfa 118/152 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 937 - 944 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar, Sayın besiktask yaptığınız yorumlarla benim gibi eski yatırımcılara haksızlık yapıyorsunuz. Hisse fiyat kazancı orneginde 11,5 TL 12,5 TL örneği verip 2 aylık banka faizinden daha fazla olduğunu ileri sürerek, bu hissedeki uzun vadeli yatırım yapan eski yatırımcılar için f/k değerinin 1000TL olması gerektiği yorumunu da yapan sizdiniz. Ha şunu demenizi bekler, hatta isterdim de tahta yapıcı ve patron oyunu eski yatırımcılar üzerine kurmuş ki sonuçta günlük yapılan işlemler aynı ekip işi..
    Ben şunu merak ediyorum. MK arkasındaki güç Yahudi de bunun arkasındaki Türk gücü kim. Sonuçta gemi ticaretiyle uğraşan ve siyasetin içinde olan hepimizin tanıdığı simalar var. Ne dersiniz
    Sn gundem,

Sen sahsına munhasır birisin. 23 sene bir kağıt almadan yada satmadan beklenirmi? Sana bu mevzuları konustuğumuz geçmiş yıllarda eczacı yatırım, bfren veya thy ve bir kaç kağıt daha yazmıstım. Sen yatırım denilen seyi batırım konusuna cevirip bu hususta master yapmış bir arkadasımızsın sana diyecek bir şey yok.

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sn gundem,

Sen sahsına munhasır birisin. 23 sene bir kağıt almadan yada satmadan beklenirmi? Sana bu mevzuları konustuğumuz geçmiş yıllarda eczacı yatırım, bfren veya thy ve bir kaç kağıt daha yazmıstım. Sen yatırım denilen seyi batırım konusuna cevirip bu hususta master yapmış bir arkadasımızsın sana diyecek bir şey yok.

Saygılarımla
    Evet suçun büyük bir bölümü benim de, sayın KM, onun yaptıklarına göz yuman kişi ve kuruluşların hiç mi suçu yok. Ha bir de sizin kadar bilgim ve ongorum olmasa da borsada değerin çok çok üzerinde işlem yapan şirketleri de dikkate aldığımızda bu şirketin degeri12 TL mi? Sizce ben GlYHO şirketine talip bir müşteri olsam sayın KM bu şirkete ne kadar fiyat biçer. Buyrun siz söyleyin..

3. Sayın Besiktask dediklerine katılıyorum. Ama 11.5-12.5 gitmesi 2 ayı geçtiği anda zarar yazar. Üstelik geri gelme riski de mevcut

4. Tahtadaki gerçek son derece bariz herşey apaçık belli....Fütursuzca korkusuzca yatırımcının gözünün içine soka soka tahta yapay fiyatlanıyor....Yaptıkları yapay fiyatlandırmayla hisse fiyatı hergün aşağı sürülüyor.....Bu işlemlerden karlı çıkan kim tabiki ellerindeki hisse oranı 80-90 a geldiği tahmin edilen hakim güç siz isterseniz patron deyin isterseniz bb farketmez ..... Peki zararlı çıkan kim tabiki elinde kalan son cılız malları kaptırmak istemeyen küçük yatırımcı........ytd

5.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sayın Besiktask dediklerine katılıyorum. Ama 11.5-12.5 gitmesi 2 ayı geçtiği anda zarar yazar. Üstelik geri gelme riski de mevcut
    1. Fiyatın dusmeden yatay kalması bir kaç ayla sınırlı kalırsa zarar yazıyor gibi görunsede faaliyet karı ureten bir şirket için devam eden surecte cok rahatlıkla telafi edilir. Kiii buda tahtacı nın sırtından milleti atma yöntemidir.

.2. Dusme /cıkma... riski/kazancı olduğu için zaten haram olmayan bir yatırımdır borsa. Aksi takdirde faize girer. Yani kazanc kayıp riski bastan peşinen biliniyor. O riski almayacaksak burda işimiz ne?
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    1. Fiyatın dusmeden yatay kalması bir kaç ayla sınırlı kalırsa zarar yazıyor gibi görunsede faaliyet karı ureten bir şirket için devam eden surecte cok rahatlıkla telafi edilir. Kiii buda tahtacı nın sırtından milleti atma yöntemidir.

.2. Dusme /cıkma... riski/kazancı olduğu için zaten haram olmayan bir yatırımdır borsa. Aksi takdirde faize girer. Yani kazanc kayıp riski bastan peşinen biliniyor. O riski almayacaksak burda işimiz ne?
    11.5 dan 12.5 gitme örneğini verdiğin için yazdım bu yazıyı. Attığın taş urkuttugun kuşa degmezse bir anlam ifade etmiyor

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku

Borsanın haram ya da değil konusunda bende sizin gibi düşünüyordum. Ama yaşadıklarim ve gördüklerim borsanın daha çok haram olduğudur.Aslinda bu konu çok ince ve fazla yorum yapılmamasıninn daha doğru olacağı kanaatindeyim.
    Ama siz bu konuyu açtınız ve yorum yaptınız. Ben kısaca şunu deyip paylaşımıma son verecegim. Hiç bir yatırım aracı özellikle yatırım yaptığınız patronu tarafından aldatmaz. Yani başınıza geleceği bilirsiniz ona göre Yatırım yapar yada yapmazsınız. Burada yazıyoruz, buradayız. Sayın KM yatırımcı gözünde geçmişten bugüne kadar kasıtlı olarak yasattiklariyla asla affedilmeyecek biri ki en azından benim için öyle.... İyi hafta sonları... Saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    11.5 dan 12.5 gitme örneğini verdiğin için yazdım bu yazıyı. Attığın taş urkuttugun kuşa degmezse bir anlam ifade etmiyor
    Sayın Zigana sayın besiktask tan hisseyi daha çok düşürmesin mi istediniz. Ben paylaşımınızi böyle yorumladım

Sayfa 118/152 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •