Sayfa 131/152 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1209 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis sağol cevap verdiğin için. Peki bu hissenin endekse ters hareket etme olasılığı yok mu ? Endeks çıkarken düşüyor düşerken yükselmez mi ?birde Londra konusuna deginmemissin
    Defalarca endekse ters hareket ettiğine şahit olduk, tıpkı bugünkü gibi, dağılıma bakarsınız bugün satanlardan bayağı bir mal kaptılar... Londra konusuna gelince orada tuhaf bir durum var gibi, geçen hafta hacim yüksek iken son 2 günde hacim 0 da kaldı ki bu çok tuhaf...

2.  Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    Defalarca endekse ters hareket ettiğine şahit olduk, tıpkı bugünkü gibi, dağılıma bakarsınız bugün satanlardan bayağı bir mal kaptılar... Londra konusuna gelince orada tuhaf bir durum var gibi, geçen hafta hacim yüksek iken son 2 günde hacim 0 da kaldı ki bu çok tuhaf...
    Selamlar.. Uzun zamandır yazmıyordum. yazmakta istemiyordum. Ama bazı şeyler olunca bazı şeyleri de yazmak gerekiyor.. bu arada glyho ve dolyaısıyla Türkiyede'ki borsa işleyişlerinden tiksindim ve nakitte bir bölüm tasarrufumla bekleyeceğim. Belik daha iyi imkanlar çıkabilir.
    Sayın bjg son günlerde Gli olanlar benim de dikkatimi çekti. Sizin paylaşımınzdan sonra bende baktim işlem yoktu. Bugün tekrar baktım , göstermelik işlem yapılmış izlenimi verildiğini düşündüm. Siz ve sizlerde bakaranız gün boyunca yapılmış işlemin 50.000'le sınırlı olduğunu görürsünüz.. Bu günde aynısı gibi en son baktığımda bu saate kadar 61 lot ve hisse fiyatı stabil.. Evet benimde dikkatimi çekmiş ama yazma gereği duymamıştım. Artık benim gibi bir yatırımcı bile herşeyi görebiliyor, hemen hemen herkesin yaptığı gibi güçlü karşısında çaresiz ve sessiz kalmayı yeğliyor..
    Forum sitelerinin amacının aslında yatırımcıların bilgi birikimlerinden yararlanmak, sorgulama düşüncesini yerleştirmek geliştirmek olmasını düşünen biri olarak, forum sitelerinin olması gerekenden başka işlevleri olduğunu gördüm. sadece burası için demiyorum. Bu eleştirimi Tüm basın yayın organlarını içine alarak dile getiriyorum.
    Son olarak bu şirket özelinde öngörülerimi paylaşmak istiyorum. Bunu bilgi birikimi olarak bir yatırımcıdan fazlası olduğuna inandığım bir yatırımcının paylaşımı ile geliştirdim. Daha önce bende buna benzer, kendimce gerçeklşem oranı yüksek gördüğüm, asla gerçekliği onaylanmamış bu düşüncemi szilerle paylaşığ, paylaşımıma son vermek istiyorum.
    Yıllar önce TY ve MK iki kuzen arasında iş ilişkisi olabileceğini düşünmüştüm.ve halen bu düşüncemin gerçekleşme ihtimalinin olabileceğini düşünüyorum. Bu düşünceme sadece Naturelgaz ve GSDHO ait GSD bank' ı dahil ediyorum..Saygılarımla...

3. Hep aynı masal, hep aynı hayal neymiş efendim dun milletten mal kapmıslar. . . . . . bugun mal mı kaptılar ? mal mı kaptırmışlar görduk. . . . . .Buyuklerinizi iyi dinleyiniz. . . . . elbettt tahta yukarı hareket edecek ama malı baskasına tasıtıp sonra yuzde 3 5 asağıdan geri alarak olacak bu iş. . . . .canları istediğinde fiyatı 13.xx yapanlar görulduğu uzere gayet rahat sekilde 12xx de yapabiliyorlar. . . . . aldığınız 3 5 lot mala cok önem atfetmeyin. . . . . .karsınızda buldozer var siz elinizdeki misketle kafa tutuyorsunuz. Bir sayfa önceki yazımı okuyanlar yine karda. . . . . gerisi andersenden masallar

saygılarımla,

NOT yarını soranlar olabilir. kağıt bazında öneri verecek değilim ama ama endekse dair dönus yeri cok uzak değil. . . (BU SAKIN ZAMAN KAVRAMIYLA KARISTIRILMASIN CUNKU DÖNUS YARINDA OLABİLİR YARINDANDA YAKIN)
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4. [QUOTE=beşiktAŞK;6725689]Hayırlı sabahlar, haftalar. . . . . .

Bir suredir cokda fazla yazmıyorum

1. yazacak cokda bir sey yok
    2. endeks yukarı giderken zaten herkes ben bildimi oynadığı için

O zaman gelelim yazılacak ne var? kısmına

Kıymetli arkadaslar,

Endekste 94xx 95xx ler duzeltme için satıs yerleridir. buraya dikkat edelim.

Duzeltme/gömme/öpme işleme nereye kadar beklemeli? Dunayada buyuk bir arıza cıkmaz ise 86xx 89xx bandına cekilmeyi beklemek cokda absurt gelmemeli. . . . .

FİYAT 13 LERİ ZORLADIĞI GUNUN SABAHINDA YAZILMIS YAZI. . . . ARKA SAYFAYI ACMAYA ÜŞENENLER İÇİN BURAYA GETİRDİM.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5. Dün caktiklarimizi bugün yerine koyma Fırsati verdi. Bugün aldiklarimizi da yarın cakariz. Sorun yok.yeter ki sen bize yol göster.

6. Hayat bir deneyimdir. Bazen kaybederek bazen kazanarak, Ama mutlaka yaşamalısınız.
    Benim bu şirket özelinde neredeyse 24 senem bitecek, yaşadıklarım hepsi küçük yatırımcılar için değer niteliğinde olduğunu düşünüyorum.Bu zaman dilimi içerisinde öğrendiğim en önemli şey şu; Bir hisse hakkında bir grup veya kişi hisseye çok hakimse o hisseye yatırım yapılmamalı. Çünkü bu grubun veya kişinin kaybetmesi için diğer yatırımcıların özelliklede küçük yatırımcının kaybetmesi gerekir. Bu; bu grup veya kişinin korkusuz olması bu işin çıkılmaz boyutunu büyütür.
    Son olarak uzun zamandır bir miktar hisseyle ve nakitle hissedeyim. Hayatımda burada gördüğüm baskıyı hiç bir yerde yaşamadım, Buradaki oyunun Pskoloji biliminde asla yeri yok, sanırım Psklolgların 21. yüzyılda uğraşacakları konulardan biride bu olacak.. Bütün basın yayın organlarındaki baskıyı vucudumun her yerinde hissediyorum. Ve bu düzenin değişeceği günü, yeni Robin Hood'ları bekleyeceğim. Tabii ki ömrüm yeterse...
    Insanların gözüne soka soka bir hissede bunları yapabilmek için çok güçlü olmak gerekir. daha bunları kontrol edecek kurumların yaptıkları ve yapmadıklarıyla ilgili yorum bile yapma gereği duymuyorken.. Saygılarımla...

7. Kim kızdırdı kutmani. Belli ki bayağı mal kaybetmiş. Şaşırmış ne yapacağını az kaldı biraz daha bassin bakalım nasıl şenlik olacak

8.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Kim kızdırdı kutmani. Belli ki bayağı mal kaybetmiş. Şaşırmış ne yapacağını az kaldı biraz daha bassin bakalım nasıl şenlik olacak
    Ama böyle deme benim ballı lokumuma. . . . . . size duseceğini yazdık. . . . .kağıt için değil ama endeks için belki yarın belki yarındada yakın diye tepkiyi söyledik. . . . . zorla global ne olacak onu söyletmeye calısıyorsunuz. . . ama olmaz yani. . . . . . .biraz gerilin, kasılın. . . . . . vs vs vs

saygılarımla

Sayfa 131/152 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •