Sayfa 102/155 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1234 madde; 809 - 816 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Keşke düşse de alsam......yakında yönetim kuruluna girerim....ytd

2. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun....tanrı türk ü korusun....ne mutlu türküm diyene.......

3. İyiki varsın CUMHURİYET...... Allah bu vatan için maddi, manevi emek vermiş ahirete intikal etmiş buyuklerimize rahmet eylesin.... . yaşanlara (bizlere) ise cumhuriyetimizi 200. Ve daha ötesine tasıyabilme gucu ve aklı nasip etsin..... Sen ben demeden BİZ olmayı başarırsak gelecek bizimdir.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    İyiki varsın CUMHURİYET...... Allah bu vatan için maddi, manevi emek vermiş ahirete intikal etmiş buyuklerimize rahmet eylesin.... . yaşanlara (bizlere) ise cumhuriyetimizi 200. Ve daha ötesine tasıyabilme gucu ve aklı nasip etsin..... Sen ben demeden BİZ olmayı başarırsak gelecek bizimdir.
    🙏👏👏👏her kelimesine katılıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    İyiki varsın CUMHURİYET...... Allah bu vatan için maddi, manevi emek vermiş ahirete intikal etmiş buyuklerimize rahmet eylesin.... . yaşanlara (bizlere) ise cumhuriyetimizi 200. Ve daha ötesine tasıyabilme gucu ve aklı nasip etsin..... Sen ben demeden BİZ olmayı başarırsak gelecek bizimdir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bu aşamada yok. Lakin kulislerde muhabbeti dönuyor..... Natodan cıkma demişken isvec in reddi beklenirken tersi bir supriz kimseyi sasırtmasın. Bu hususta derin pazarlıklar var arkada bakalım ne olacak? Ama batı tarafını sec anlamında ciddi sıkıştırıyor turkiyeyi. Butun bu kakafoni içinde israille ters dusmeyelim buyukelçi yi istenmeyen adam ilan etmeyelim diye guvenlik bahane edilerek buyukelçilerini geri cağırdılar. Yani carsı pazar cok karısık işlere gebe. Bilanco guzel gelecekmi evet cokkkk yuksek ihtimal suslu püslü cilalı boyalı bir bilanco gelecek ama bilanco yu ortalık karısırsa kim alır bilmem. Koca holdingin kademeleri tamamen boş kendi calıp kendi oynuyor ağalar. Emir girmeseler herhalde benle beraber birkaç kişi ve Allah olacak yani okadar kurudu tahta.
    Reis biraz aşağı basta mal alalım bekliyoruz kenarda

7.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Reis biraz aşağı basta mal alalım bekliyoruz kenarda
    Altın kural neydi?

Millet imdat derken al. . . . .cıkıyoruz (ucuyoruz) dediğinde sat. . . . . acele yok. . . . . .

saygılarımla,
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8. Görduğunuz gibi kızımız nazlı ama yuz vermeyince dönup dolasıp istediğiniz yere geliyor. . . . . . . .

Sayfa 102/155 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •