Sayfa 156/156 İlkİlk ... 56106146154155156
Arama sonucu : 1245 madde; 1,241 - 1,245 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

Herkesin kazandığı bir borsa olmadigi malum.
    Bu kurtmen bir kendine ait hisseler var birde tamamının kendisine ait şirketin sahip olduğu hisseler var.
    Bu ikisi arasında devamlı sat al yapar ve oran hiç değişmediği için kap açıklaması göndermez.
    Bülent beyde bu işin içinde olduğu şüphesi bende mevcut sn Beşiktaşk
    Ta bu yönde fikir beyan etmişti ne derece doğrudur bilemeyiz.
    Blanco döneminde hisse alamıyorum yalaninida söyler, halbuki SPK bu şartı kaldırdı
    Hergun istisnasız hisse alan şirketlerin olduğunu KAP takip eden biliyor.
    Blanco gonderdikten sonra alım yaptı borsacı duayenimiz Kurtmen
    Adamın acelesi yokki ister gitsin ister gitmesin hisse fiyatı yukarıya.
    Elinden isteyerek çıkardığı PERA GAYRİMENKUL fiyatına baksa utanır.
    Adamın elemanları var, portföy yönetimi şirketi var , menkul kıymet ortaklığı şirketi var,KURTMEN kendi tecrubesi ve parası var bizler bu adamla basedebikirmiyiz mumkunati yok.
    Bekle bekle nereye kadar ülkede hergun birşeyler çıkıyor,dünyada olanlar da cabası,diyelim herşey yolunda bu sefer bireysel yatırımcı ya sıkılır yada paraya ihtiyacı elbette bir şekilde olacak ve satacaktir.
    Allah sabır ve yardımcımız olsun
    Birinin kazancı digerinin kaybıdır.
    Kasa hep kazanır
    Yat.tv.degildir
    Sagliklar

2. Sn Cinali ne zaman buraya fon girisi olur o zaman rahat hareket edemez.Kurtmen dibini bulana kadar baskilacayacaktir. Ama oda birgün yeter diyecek ama ne Zaman

3.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sn Cinali ne zaman buraya fon girisi olur o zaman rahat hareket edemez.Kurtmen dibini bulana kadar baskilacayacaktir. Ama oda birgün yeter diyecek ama ne Zaman
    Böyle patronun oyuncu olduğu şirkete fonlar girermi ?
    Kurtmen birgün pes eder mi bir belirsizlik olduğu için , belirsizlik borsa için iyi olmadığı malumdur.
    Global hisse hareketlerinin dengesizliği malum oda bir şekilde müdahale olduğu inancımı doğruluyor diye düşünüyorum.
    Bu benim şahsi fikrim olup yatırım tavsiyesi olmayıp sabit cüzi hissem çakılı durmaktadır.
    Sagliklar

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Böyle patronun oyuncu olduğu şirkete fonlar girermi ?
    Kurtmen birgün pes eder mi bir belirsizlik olduğu için , belirsizlik borsa için iyi olmadığı malumdur.
    Global hisse hareketlerinin dengesizliği malum oda bir şekilde müdahale olduğu inancımı doğruluyor diye düşünüyorum.
    Bu benim şahsi fikrim olup yatırım tavsiyesi olmayıp sabit cüzi hissem çakılı durmaktadır.
    Sagliklar
    Birgün yeter diyecektir. Mahkeme Nisan 8 deydi resmi tatile denk geldi. Yargıtay'da bekliyor lakin ne zaman karar çıkar belli değil. Am şu bir gerçek ports tarihinin en iyi dönemini geçiriyor ve geçirecek. Ben kendi adıma çok pozitifim. Burda ki en büyük problemlerden biri taşıyan yüklü taşıyor ve son zamanlarda ciddi mal alan oldu biliyorum. Kurtmen giden malların peşinde. Ama şunu anlamıyor bu fiyatlardan kimse malını vermek istemiyor. En azından %30 giderse insanlar bununla ugrasilmaz deyip satmak isteyen olacaktır. Baskiladikca daha çok kişi geliyor. Çünkü piyasada ucuz ve işleri iyi olan sektör kalmadı. Ben kendi adıma çevremde herkese aldırdım ve aldırmıyorum .

5.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Birgün yeter diyecektir. Mahkeme Nisan 8 deydi resmi tatile denk geldi. Yargıtay'da bekliyor lakin ne zaman karar çıkar belli değil. Am şu bir gerçek ports tarihinin en iyi dönemini geçiriyor ve geçirecek. Ben kendi adıma çok pozitifim. Burda ki en büyük problemlerden biri taşıyan yüklü taşıyor ve son zamanlarda ciddi mal alan oldu biliyorum. Kurtmen giden malların peşinde. Ama şunu anlamıyor bu fiyatlardan kimse malını vermek istemiyor. En azından %30 giderse insanlar bununla ugrasilmaz deyip satmak isteyen olacaktır. Baskiladikca daha çok kişi geliyor. Çünkü piyasada ucuz ve işleri iyi olan sektör kalmadı. Ben kendi adıma çevremde herkese aldırdım ve aldırmıyorum .
    Sn, Zigana çok riskli bir iş yaparak çevrenize aldirmissiniz,borsa riskli iş zaten birde kişiye bağlı şirket olunca işler iyice zorlaşır çünkü kurumsal bir yapı yok bu şirkette,işler sarpa sarsa tüm cevrenizin hedefi olursunuz.
    İyi olursa ki inşallah öyle olur insanlar kıymetini bilmiyor bilgi ve tecrübenin .
    Dava konusuna gelince ordaki bilgi bile yanlış.
    Ben aradım önceki blancodaki duruşma tarihi hangi dosyaya ait diye sordum onu yanlış yazmisiz dediler.
    Şimdi Eylül 2024 duruşma tarihi demişler ne derce sağlıklı bilgi pek güvenim yok.
    Ankara'da olduğum için duruşmaları takip ediyordum Ankara ticaret mahkemesi olanları.
    Bu ticaret mahkemesi karar vermeden dosyayı Yargıtay'a gönderdi oda garip
    Yargıtay genelde dosya üzerinde karar verir bu duruşma teyit edebikirsen Eylül ayında izlerim.
    Sagliklar

Sayfa 156/156 İlkİlk ... 56106146154155156

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •